Jaki telefon? - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a ja mam nowego NEC N343i fajna maszyna ..
  
 
Cytat:
2006-05-11 16:30:38, storm pisze:
Ja mam Motorole L6. I musze powiedziec że jestem zadowolona. Bateria może nie trzyma strasznie duzo przez te wszystkie bajery. Tzn trzyma jakies 4 dni przy ciągłej zabawie telefonem.



Więc nie masz powodów do narzekania a swoja drogą to telefon słuzy do dzwonienia a nie zabawy
Do zabawy należy znależć sobie coś innego a najlepiej kogoś......
  
 
co racja, to racja
  
 
Cytat:
2006-05-11 22:17:04, is155 pisze:
Więc nie masz powodów do narzekania a swoja drogą to telefon słuzy do dzwonienia a nie zabawy Do zabawy należy znależć sobie coś innego a najlepiej kogoś......



Też tak uważam, ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co się ma
 
 
Cytat:
2006-05-12 06:35:28, storm pisze:
Też tak uważam, ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co się ma



Dobrze rozejrzyj się w około.................tego kwiatu to pól światu
  
 
Cytat:
2006-05-12 08:52:22, is155 pisze:
Dobrze rozejrzyj się w około.................tego kwiatu to pól światu



tylko taki kwiat to trzeba dobrze zerwac zeby nie usechł za szybko , pozatym telefon słuzy do robiebia zdjęć a nie do dzwonienia


Cytat:
Też tak uważam, ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co się ma



Bedzie trzeba Ci zarekwirowac ten telefon bo popsujesz go za szybko od tej zabawy
  
 
Cytat:
2006-05-12 09:21:09, sterciu pisze:
Bedzie trzeba Ci zarekwirowac ten telefon bo popsujesz go za szybko od tej zabawy



Zapewniam że się nie zepsuje
 
 
a moze potrzebujesz jakies nowe akcesoria

  
 
Cytat:
2006-05-12 15:14:18, storm pisze:
Zapewniam że się nie zepsuje



uff to mnie uspokoiłaś chociaz i tak wiedziałem ze do psuj nienalezysz

Najmer to tak nawiazuje do epoki z połowy zeszłego wieku
  
 
Nie pamietam żebym coś zepsuła
 
 
Cytat:
2006-05-12 18:46:34, storm pisze:
Nie pamietam żebym coś zepsuła



ino paznokietki swe alr to zabkami
  
 
Cytat:
2006-05-12 18:46:34, storm pisze:
Nie pamietam żebym coś zepsuła



no to przeciez napisałem ze do psuj nie nalezysz
  
 
A ja przeczytałam że jestem
 
 
Cytat:
2006-05-12 19:14:07, storm pisze:
A ja przeczytałam że jestem



nie drocz sie ze mną jak mówie ze nie jestes to nie jestes a tamtem post to był na podpuche
  
 
A ja mam pytańko, a w zasadzie prośbę.

Czy ktoś z Was ma taki telefon ?



Samsung X200

Bo w następnym tygodniu kupuję taki żonie za 1zł w abonamencie 25zł (40min. do wszystkich)

Telefon oglądałem w salonie i nawet prezentuje sie fajnie, a żonka bardzo by chciała mieć tel. z klapką, no i zostawić stary nr z TAK-TAKa (przeniesienie tylko 1zł)
  
 
Mój brat ma taki telefon, wziął go bodajże w Plusie, całkiem ciekawy i dobry dla kobitki tylko po 1,5 miecha mój brat musiał zmieniać baterie bo nawet po róznego rodzaju formatach trzymała góra 1 dzień, ja polecam telefonik Nokia 3220 ponieważ sam ją poisadam i jest wypas, dużo funkcji itp rzeczy ale mi telefon potrzebny jest do dzwonienia i smsowania i wybrałem go dlatego ze bateria mi w nim długo trzyma coś ok 6-7 dni
  
 
od wczoraj sie bawie Sony Er.icsonem D750i fajny telefonik i fajne fotki robi narazie go rozpracowywuje wkońcu era zaproponowała coś ciekawego to mozna było wziąśc w ramach aneksu do umowy
  
 
Wygląda calkiem fajnie i nawet sms dobrze wysyla
 
 
smsy smsami z netu nie dochodza na niego musze rozpracowac to na poprzednią komórke dochodziły , pozatym nikt nie chce mi odpisac zebym zobaczył jaki do mnie dochodzą i czy wogóle dochodzą
  
 
Cytat:
2006-05-26 10:19:35, sterciu pisze:
smsy smsami z netu nie dochodza na niego musze rozpracowac to na poprzednią komórke dochodziły , pozatym nikt nie chce mi odpisac zebym zobaczył jaki do mnie dochodzą i czy wogóle dochodzą


Ja bym Ci wysłał, alenie masz nr tel. w profilu

A tak przyokazji, wczoraj kupiłem żonie tego Samsunga.
Nawet fajny, podoba mi się wyświetlacz, ale ma jedną podstawową wadę, nie można przkopiować książki z SIMa na telafon całą partią, trzeba to robić pojedynczo.
No ale i z tym sobie poradziłem, bo przecież od czego jest Irda i komputer