Jaki telefon? - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mi sie podobał SE W595 flower ale zanim sie zastanowiłam już nigdzie nie było go w ofercie a na allegro troche dla mnie za drogi...
 
 
nokia n8 , to co z nim przezyłem to szkoda gadac. Cztery razy na gwarancji go oddawałem bo się wieszal i rózne cuda sie inne z nim działy od wyłączania sie samemu po inne pierdoły. Wkońcu poszedł na allegro a ja nadal ze starym Samsungiem Ultra Style chodze .
  
 
Xperia X10 mini pro zawsze ze mna
  
 
ostatnio całkiem niezły sprzęt robi LG. Smartfony mi się ich bardzo podobają np. LG L9 albo seria G.
  
 
U mnie wygrywają Samsungi Galaxy i IPhone (z tym że te są zbyt drogie)
  
 
a ja mam już prawie rok sony xperie J, ogólnie jestem z niej zadowolona, zdjęcia robi bardzo ładne. Jedynym jej minusem jest zawieszanie się . Dałam ją do serwisu na gwarancji, wgrali nowego softa i czasem się zacina. Da się z tym żyć.
  
 
mam xperię S i jestem zadowolony, telefon śmiga, nie zacina się i nie muli, oby tak dalej
  
 
Ja mam Samsunga i niestety nie mogę powiedzieć tego samego.
  
 
LG swift G
  
 
Z Samsunga Wave przeszedłem na Alcatela OneTouch.
  
 
iPhone tylko i wyłącznie.
  
 
Nokia zawsze się u mnie sprawdza
  
 
a ja ostatnio nie mam szczęścia do telefonów, co jeden to gorszy... ech dotykowych mi się zachciało
 
 
ja mam latającego smartfona

pewnie spytacie dlaczego latającego....

bo często mnie wkurza i wtedy zamienia się w samolot... franca tak umie lądować ze nie doprowadza do katastrofy i się nie rozbija dlatego cały czas sluzy wiernie i zdarza mu się jakis lot odbyc czasami
  
 
od kilku dni testuję Goclevera Quantum 4

BTW. Sterciu, na jakiej linii te loty

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
na lini T-Mobile i wykonuje lokalne loty tylko

a maszyna która te loty obsluguje to Motorola Defy Mini
  
 
wiekowe monte
ale co ja moge zrobic jak sie nie psuje
  
 
Wszystko tak na dobrą sprawę zależy od naszych oczekiwań,ale u mnie np znakomicie sprawdza się Nokia E6 z dobrym aparatem 8mpx,solidny telefon.
  
 
Ja mam Xiaomi Redmi 4
  
 
Ja osobiście ze średniaków na dzień dzisiejszy mogę polecić z czystym sumieniem galaxy a51 Istny Sztos