DZIAŁ ---- ASTRA GSI - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-10-27 08:19:35, GSI pisze:
Czy ktos z was ma numer lakieru ew. trochę bazy aby robic poprawki przed zimną.
Moja Astra ma stand. lakier. ( zobaczcie w moim profilu )





Ja mam ten lakier to chyba 266 jeżeli dobrze pamiętam taki jak mój Ile potrzebujesz ?
  
 
potrzebuje tylko na poprawki.
Wpadnij w Środę na Motyla to pogadamy.

  
 
Panowie GSI to rzadki model ASTRY.I z pewnościa kazdy z was zgodzi sie zemną ze WYJĄTKOWY.
Mam jednak dziwne wrażenie ze w "sieci" mało stron o tym modelu OPLA.Nie natknałem sie na dobrą Polską stronę o astrze GSI!!!

Dlatego chciałbym rozpocząc akcje pod wiele znaczącym Hasłem

"GSI to nie szelki od kaleson!!!"
RESPECT

Szukamy:
- ciekawych stron
- ciekawych materiałów
- super zdjęć i filmów
- nawiązujemy kontakty z innymi kierowcami tych samochodów.
- rozwijamy stronę. http://www.astragsi.of.pl/

Wg. mnie gra jest warta swieczki i należy rowijać OKP o grupę GSI


  
 
W Środę raczej nie bede wstanie podjechać pozatym Galerie Mokotów omijam szerokim łukiem ponieważ mam niski zderzak i raz już tam go załatwiłem

Możemy się spotkać gdzieś na mieście, widuje Cię chyba w okolicach Żoliborza. Może gdzieś tu ? Sam jestem z Bielan.

Co do strony o GSI sam miałem zamiar coś zrobić ale nigdy nie mam czasu ale widze, że jest zapotrzebowanie z chęcią pomogę . Grafika, html, php, mysql itp.

Mój GG #3815736
  
 


"GSI to nie szelki od kaleson!!!"
RESPECT
Swięte słowa widze że nareszcie któś podchodzi do tego samochodu jak ja czyli z szacunkiem.Chorowałem na te autko wiele lat kupiłem.Miałem i mam z nim wiele kłopotów rodzinka mówi żębym go sprzedał a ja jak to słysze to mnie szlag trafia , co do stronki super propozycja jestem za.
  
 
--->maciekGSI

Jestem też z bielan. Mozemy się spotkać gdzieś w tamtych okolicach.
CO do niskich zderzaków.Miałem kiedys taki FirmyEba Design.
Zderxzak z włókna kicha na maksa ciągle mi pękał.Wiec wrociłem do serii i jestem zadowolony.

STRONKA bedzie zmieniona.
Jesli ktorys z was ma pomysł jak ma wyglądać i co powinno być na niej ......słucham.
Czekam tez na pomoc w jej tworzeniu.Nie ukrywam ze jak wiekszosc z nas czas mam ograniczony....wszystko robie z pracy.

Na początek przeslijscie mi zdjecia swoich samochodów ew. linki gdzie je moge znalesc na adres klub@bik.pl

Bedzie zrobiona adrębna lista.





[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2003-10-29 11:27:42 ]
  
 
Ja mam zderzak na wzór Riegera, ale teraz na zimę też zmieniam na serie. Nie ma sensu robić za pług .

Co do strony z chęcią pomogę. Artykuły, grafika, kod.

Można zrobić layout w kolorach Opla żółty, szary, biały.
  
 
Panowie wystrzelił mi gaz i cos sie stało... pisałem wcześniej... i co sie okazało... wąż ten co idzie z silniczka krokowego powinien być podłączony do puszki SFI tak od dołu. Lecz coć dziwnego ( przynajmniej dla mnie ) ten wąż był podłączony bezpośrednio do kolektora dolotowego i to przez taka tulejke redukującą z dziura w puszce była zaślepiona. ??? NIe wiem po co jest tak zrobione?? I czy zrobić jakiś 3-nik na tym weżu od tego silniczka? Bo wolne obroty jakoś wariooją jak jest połączone przez ten reduktorek bo ta rurka ma srednice z 2,5mm a ta tulejka która redukuje ma z 7 mm nie wiem czy to tak musi być?
  
 
ja Ci nie pomogę w tej sprawie
ale moze zapytaj sie na forum CT
tam jest duzo caliberek z C20XE i lpg

http://calibra-team.pl/forum/viewforum.php?f=19
  
 
Panowie proponuje jakiś spocik właścicieli mocniejszych odmian asterek, O ile mnie i moje cacko zaliczycie do tego grona Co wy na to? Prezesie???
  
 
No ja jestem na TAK
  
 
Ja również jestem ZA
  
 
ja rowniez jestem za

moze w ten piatek??
bede w wa-wie))
  
 
Ten Piątek pasuje ale po godzinie 20:00.
Miejsce spotkania moze być taka prosta koło Geanta na Ursynowie.
Jest tez tam spory parking.

ew. Cargo !!
Jest tes fajne miejsce ( juz niestety znane ) koło M1 (Marki )




[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2003-11-06 19:35:55 ]
  
 
Ja niestety za daleko mieszkam choć chętnie bym pojechał ale mam nadzieje że w przyszłości zrobimy coś w centrum Polski żeby każdy miał troche bliżej .

Mam jeszcze pytanie czy ktoś ma namiary na zestaw spojlerów Rigera ten który poszerza GSi. Oczywiście mie mówie o oryginałach bo to spore koszty.
  
 
Cytat:
2003-11-06 19:29:37, GSI pisze:
Ten Piątek pasuje ale po godzinie 20:00.
Miejsce spotkania moze być taka prosta koło Geanta na Ursynowie.
Jest tez tam spory parking.

ew. Cargo !!
Jest tes fajne miejsce ( juz niestety znane ) koło M1 (Marki )




[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2003-11-06 19:35:55 ]




w piatek po 20 nie bede mial zbyt wiele czasu ale jestem otwarty na propozycje
bede takze w sobote od 11 do 15 mam czas
GSI-mieszkasz na bielanach,ja takze bede w tych okolicach wiec nie musimy sie daleko szukac
w razie czego-696333430
  
 
i o to chodziło!!! To gdzie? Konkrety!!! I ggodzina?Co prawda pracuję do 22, ale się wyrwę To nara!!!
  
 
jest juz kolejny chetny


a co z reszta?
  
 
jak mnie przyjmiecie to i ja jestem chętny się spotkać
  
 
Oczywiście Maryjanku jesteś zawsze mile widziany!!! RESPECT FOR ASCONA Jak ustalicie gdzie się spotykamy to dajcie znać na kom.604978011. Niebęde miał dostępu do kompa. Tylko po 20. Narka Leon