DZIAŁ ---- ASTRA GSI - Strona 26

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Jesli chodzi o golwice Coscasta to bedzie ci trudno kupic bo jesli ktos ma cos takiego to nie sprzeda!!!


no chyba że ktoś ma 2 silniki coscast
a jeden na sprzedaż (czyli sprzedam cały silnik 'NIE ROZKOMPLETUJE') C. 1500zŁ
  
 
Spoko czyli mam rozumiec ze chcesz kolego sprzedac caly silnik z glowica coscasta za 1500zl!!! To w takim razie masz moze do sprzedania kolektor wydechowy Lexmaula??
Pozdrawiam!!!
  
 
Moja GSI pojechała do Lublina.
Ciekaw jestem bardzo co u niej..........
  
 
...Moja dzis dostala w tyleczek ... serce mi sie kraje jak to widze...
  
 
Ostatnio, ktoś dzwonił do mnie i pytał sie "...a w dobrym stanie Ona jest ? "
Myślę.....dowcip...GSI sprzedana prawie rok temu. Ale koles był tak wytrwały, że juz kończyły mi się pomysły jak mu wytłumaczyć, że ogłoszenie nie jest aktualne. O mały włos sprzedał bym samochód poraz drugi..

Nadal jak widzę GSI na drodzę to smutno mi się robi. Fantastyczny samochód.
Ostatno Maciek od białej GSI sprzedał ją. Jego Astra jeździ teraz w Kielcach.
  
 
Witam wszystkie GSI-y. Mam zamiar zdradzić opla na jakiś czas, za co przepraszam bardzo kolegów z klubu. Na dniach będę kulał się jedną z 2 włoskich bryczek - alfa romeo 166 lub 156. To taka odskocznia chwilowa, chce się przekonać jak często będę odwiedzał mechanika . Mam nadzieję, że nie zostane wyklęty na forum w końcu mam jeszcze jedna gsi w rodzinie (fotki w profilu na dniach).
Pozdrawiam
  
 
Witam
Jestem w trakcie montowania nowego silnika i postanowiłem odelżyć o 30% koło zamachowe aby silnik szybciej sie wkręcał na wyższe obroty.Zdjołem Koło zamachowe, zważyłem je i waga pokazała mi tylko 6kg 800gram. Czy jest to mozliwe aby seryjne koło tyle ważyło???Czy jest to moze koło z innego silnika???

CZY POSIADACIE MOZE JAKIEŚ INFORMACJE ILE MOZE WAŻYĆ TAKIE KOŁO W SERYJNYM 2.0 16V GSI 150KM ????

Byłbym bardzo wdzieczny za taka informacje
pozdrawiam
  
 
Zadzwoń do Kuby z Promotora (http://www.promotormocy.pl) powołaj się na Klub i spytaj się czy może ci pomóc.

Firma godna polecenia.
  
 
Witam czy może mi ktoś pomóc ? kupiłem asterke gsi 1998r i mam problem bo komputer wyświetlał ze muszę wymienić klocki hamulcowe wiec wymieniłem i nic, potem odłączyłem czujniki i dalej mi wyświetla, drugi problem to czujnik temperatury zewnętrznej nic nie pokazuje gdzie jest umieszczony ten czujnik i gdzie jest podłączony? może ktoś z was wie co mam zrobić. Dzięki i Pozdrawiam DZIEKI ZA POMOC WIDZE ZE NIE WARTO COKOLWIEK PISAC NA TYM FORUM. POZDRO

[ wiadomość edytowana przez: jolki dnia 2007-02-28 08:19:38 ]
  
 
dzieki za pomoc :|

[ wiadomość edytowana przez: Otas2 dnia 2007-02-27 21:19:47 ]
  
 
jolki - trochę cierpliwości.

Czujnik temp.zew. masz w przednim zderzaku po lewej stronie.Kup nowy.
Czujniki hamulców musisz kupic nowe ( ~50 PLN na stronę).



  
 
Siema siema DZIEKI BARDZO za odpowiedz z czujnikiem temperatury to spoko ale hamulce to chyba nie czujniki bo je odlaczylem i dalej pokazuje ze sa wytarte klocki, ale wielkie DZIEKI za odpowiedz. POZDRAWIAM
  
 
Cytat:
2007-03-08 20:35:38, jolki pisze:
Siema siema DZIEKI BARDZO za odpowiedz z czujnikiem temperatury to spoko ale hamulce to chyba nie czujniki bo je odlaczylem i dalej pokazuje ze sa wytarte klocki, ale wielkie DZIEKI za odpowiedz. POZDRAWIAM



Nic nie da że odłączyłeś, musiał byś kable złączyć !
Bo Bremsbelag sie świeci jak obieg jest otwarty!!!
  
 
Dobra dzieki bardzo za odpowiedz. POZDRAWIAM
  
 
Witam wszystkich to znowu ja , tym razem chcialem zapytac czy jest mozliwe zamontowanie kolektora wydechowego (chyba sie to nazywa wachlazowy) od C20XE do X20XEV zamiast standardu? Pozdrawiam wszystkich i prosze o jak najszybsza odpowiedz.
  
 
Kolektory mają inne rozstawy otworów i wyprofilowanie,ale podobno daje się przerobić(osobiście nie sprawdzałem) Moim zdaniem gra niewarta świeczki( trzeba wymienić kryze.doprofilować itd...) Lepiej zrobić nowy