Cb radio: tu możemy się przywitać - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Nie mam jeszcze cb radia ale przymierzam się do zakupu
Pozdro!
M.
  
 
Witamy młodzież CB
Madzia kup radio i odzywaj się trochę bo miły damski głos łagodzi obyczaje

creatywny - czy CB radio również podłączyłeś do zestrojonej anteny CB a nie tylko do zapalniczki ,

midland1001 - w AM możesz za granicą rozmawiać z polskimi mobilami a z miejscowymi różnie bywa ale zdarza się bo nie każdy ogranicza się do FM.

ironek - AM jest zwyczajową modulacją w Polsce więc radia powinny być OK. Nie znam tego radia więc nie wiem czy działa w częstotliwości CB ale to można łatwo sprawdzić, postaraj się o antenę, podłącz zasilanie i posłuchaj na kanałach czy odbierasz rozmowy. Do samego słuchania bliskich rozmów wystarczy do wyjścia antenowego włożyć kawał drutu ale broń Boże nie naciskaj gruszki (nadawania) bo spalisz radio a szkoda. Najlepiej poproś kogoś kto się na tym zna.
  
 
Cytat:
2006-09-12 01:21:34, JerryP pisze:
creatywny - czy CB radio również podłączyłeś do zestrojonej anteny CB a nie tylko do zapalniczki



Widac weekend duzymi krokami sie zbliza kolega humor dobry zalapal popieram ! Ostatnimi czasy problem znikl nie pojawiaja sie juz te dzwieki oby na zawsze
Pozdrawiam "starszego" kolege
  
 
Witam, CB jeszcze nie mam ale mam nadzieję, że pomożecie mi w wyboże jak będę miał już jakieś fundusze.

Narazie proszę o rade, ale to w innym temacie

PZDR
  
 
Witam wszystkich
Jeszcze nie mam radia ale podjąłem już decyzję o zakupie.
  
 
WITAM WSZYSTKICH JESTEM TU NOWY I TROCHE CIEMNY W SPRAWACH CB. WLASNIE OD TYGODNIA JESTEM POSIADACZEM ZESTAWU UNIDENA 520XL+ANTENKA WILSON LITTE WILL.MOZNA POWIEDZIEC ZE DOPIERO ZACZYNAM PRZYGODE Z RADYJKIEM. W RAZIE PROBLEMOW JAKIE BEDE MIAL MAM NADZIEJE ZE POMOŻECIE POZDRAWIAM
  
 
To ja też sie przywitam chociaż z opóżnieniem
Radyjko będzie w ciągu miesiąca (albo midland 1001z albo cobra 19 dx jak sie wreszcie zdecyduję

Dobrych i dalekich łączności
  
 
Witam wszystkich formumowiczów.
Jestem z forum Espero. Mam Unidenka 520 + magnesówka.


  
 
Cześć jeste szczęśliwym posiadaczem radyjka intek m-790 i jakaś taka sympatyczna antenka president.

Pzdr i szerokościi
  
 
Cześć jeste szczęśliwym posiadaczem radyjka intek m-790 i jakaś taka sympatyczna antenka president.

Pzdr i szerokościi
  
 
Cytat:
2006-10-01 00:52:00, Navi pisze:
Witam wszystkich formumowiczów. Jestem z forum Espero. Mam Unidenka 520 + magnesówka.


OOO siema widzeże też cię wzieło na CB
  
 
Cytat:
2006-09-12 01:21:34, JerryP pisze:
Witamy młodzież CB Madzia kup radio i odzywaj się trochę bo miły damski głos łagodzi obyczaje



Już kupiłam zestawik: radio TTI 770 i antenkę president florida wiec do usłyszenia kiedyś tam
  
 
witam kupiłem radyjko alan 100 plus posiadam okrojony budrzet a potrzebuję jeszcze antenę czym się kierowaćprzy jej wyborze? ile powinnamieć wat więcej czy mniej, a ile dB?
  
 
Witam wszystkich sympatyków CB,jestem szczęśliwym posiadaczem TTI TCB880 i magnes HUSTLER 100 jeszcze raz pozdrowionka
  
 
witam wszystkich urzytkownikuw cb prosze o pomoc
  
 
Witam wszystkich jestem niedokońca szczęśliwym posiadaczem
ALANA100plus :< Jeśli morze ktoś pomuc w wyborze Cb radia,
jakie są wasze opinie o intku M-490 plus??Bo właśni na niego
zbieram pieniądze. I Jaką antene do tego??


Pozdro For All
  
 
witam wszystkich.
jestem posiadaczem radyjka harry II i kupiłem go ze wzgledu na.....no wiecie!!!!!!ale mam tez z niem problemy.....
PODRAWIAM WSZYSTKICH
  
 
Witam wszystkich
Od dzis stałem sie posiadaczem CB więc witam wszystkich serdecznie i mam nadzieje do usłyszenia na trasie
  
 
Witam wszystkich jak ja zobaczyłam cb to nie miałam po pierwsze pojęcia jak przez to rozmawiać, po drugie jak się włączyć do rozmowy a po trzecie co Ci faceci przez to cb mówią. Ale już juest coraz lepiej. Pozdrófka
  
 
No ja jestem ciekawa jakim slangiem posługują się użytkownicy cb. Co fakt miałam parę razy to cudo w rączkach, ale co nie znaczy, że wiem wszystko co i jak. To super wątek i tylko trzeba go prowadzić Pozdrófka!