Cb radio: tu możemy się przywitać - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam na to radyjko pozwolenie do 2014r. więc się tym nie przejmuje!!

I jak mi się skończy to też opłacę 64zeta i jak pies się czepia radia to mu rzucasz pozwolenie i Wiesz jaką masz wtedy satysfakcję!!!

A on robi tak:


Pozdro.
  
 
Cytat:
2005-03-28 20:28:05, mille pisze:
Boże ktoś tego jeszcze używa może forum fanów radioodbiornika Kasprzak sory ale wydaje mi sie ze cb i net troche sie rozmineły wiec nie wiem czy jest sens.




spoko.

kolega w dobie wszechobecnej technologii telefonii komórkowej już się nie zniży do takiego poziomu.

teraz może sobie urządzać konferencje poprzez "komórę".

w zasadzie nagły spadek liczby użytkowników radia cb nastąpił wraz z wejściem na rynek sieci miejskiej centertela, dcs 1800. popularna idea.
dotychczasowa oferta operatorów gsm 900 nie była na popularną kieszeń zwykłego ucznia czy studenta, bo to byli główni użytkownicy stacjonarni pasma obywatelskiego cb.
służyło ono głównie do komunikacji lokalnej w ramach swojego osiedla czy miasta.

minęły już czasy (początek lat dziewięćdziesiątych), gdy na 20 000 osiedlu było ponad 100 operatorów, z czego większość nadawała z lampki nocnej czy karnisza.

teraz gdy ma sie 1-3 groszy za sms, kto będzie sobie głowę zawracał radiem cb. chyba tylko tacy jak ja czy góral czy może jeszcze kilka osób, którzy wracają do tematu z pewnym sentymentem, bo był to kawał młodości.



  
 
Cytat:
2005-03-29 20:38:15, Kafi pisze:
Mam na to radyjko pozwolenie do 2014r. więc się tym nie przejmuje!! I jak mi się skończy to też opłacę 64zeta i jak pies się czepia radia to mu rzucasz pozwolenie i Wiesz jaką masz wtedy satysfakcję!!! A on robi tak: Pozdro.



ja woże ze sobą rozporządzenie ministra infrastruktury z dnia 1.08.2004 roku, którego treść już wcześniej przytaczał góral.

trochę się lidzie przejechali płacąc na początku roku 81 zł za przedłużenie pozwolenia na kolejne 10 lat,...



  
 
Do tej listy dopisz i mnie ja też od dawna miałem z tym styk i tak już zostanie do póki będą dźwięki jakie kolwiek na "małym pasmie"

A 81! to ja płaciłem 64 zeta!!!

Pozdro.
  
 
A wiesz Admi że z KOlibrem i Stegiennym chcemy "reaktywować" dawne pogaduszki na cymbale? moja antena wpraadzie wymaga gruntownej konserwacji, ale wciąż stoi na dachu 9 m masztu
w domciu galaxy pluto i sadelta echomaster pro. oni musząpozakłądać od nowa, ale radia jużmają bądź więc gotów na nocne polaków rozmowy... niech sie tylko ciepło zrobi
w zasadzie gryby nie mój pryncypał, to w mobilu woziłbym sprzęcik... a tak dopiero jak się szef zmienił pół roku temu założyłem poczciwą 18 do toyki.
KAwał młodości... hmmm, ile to nocy człowiek zarwał, aby "złapać" jakiś dobry kawałek łącznośći... czekał na propagację, na mgłę, na burzę...
  
 
eh.............................
Aż miło powspominać!!

Ale to już nie wróci chyba że
  
 
Kurcze, od dawna myślę o zakupie radia do auta...
A teraz czytam i widzę że nic o tym nie wiem...
Oj, będę miał masę pytań
  
 
Cytat:
2005-03-29 21:31:53, MacTB pisze:
Kurcze, od dawna myślę o zakupie radia do auta... A teraz czytam i widzę że nic o tym nie wiem... Oj, będę miał masę pytań



Zupełnie jak ja
  
 
No to zapraszam na CB w Mobilu i pytajcie.

Pozdro.
  
 
EHEHEHEHEHEHEH!!!!
I znów nowe forum na MotoNewsie zawitało!!!
Co tydzień jest nowe forum.
Czy wy ludzie z tym czasami nie przesadzacie!



pozdr.
  
 
pytajcie, a będzie wam odpowiedziane...
  
 
CAr, nie przesadzamy.
To forum jak widać jest potrzebne.
  
 
Cytat:
2005-03-29 18:20:09, Góral pisze:
tacy jak ty sami się znajdą reszcie roześlemy newsy po forach witaj na pokładzie



miałem na myśli pracę w CB biznesie dokładnie to w PRESIDENCIE
  
 
Cytat:
2005-03-29 21:45:19, CAr pisze:
EHEHEHEHEHEHEH!!!! I znów nowe forum na MotoNewsie zawitało!!! Co tydzień jest nowe forum. Czy wy ludzie z tym czasami nie przesadzacie! pozdr.



Czy tobie przeszkadza to że są nowe fora???????
Czy piszesz tylko bo ilość postów chcesz zrobić???
Dobra rada: Jeśli Cię to nie interesuje to nie czytaj!!!!!!!!!!!!!

  
 
KAfi, odpuść, nie warto...
Speed... no jasne... CZęstochowa
  
 
Ojacieniemoge, ale numer! Wlasnie chcialem wejść i poprosić o jakiś statusik co by mnie było widać, a tu masz . Góral, jak Ty to robisz
No to teraz nie pozostaje mi nic innego jak zamontować CB-ka . Musze tylko sie spyknąć z qmplem, który pomoże mi ocenic jego stan i wszystko dobrze założyć .

pozdro600!


ps. CAr sie wqrzył bo nikt nie poparł jego pomysłu na utworzenie forum "CAr Tuning" i nadal ma tylko (S), a chciałby mieć (M), bo niebieski lepiej wygląda na liście


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2005-03-30 01:07:25 ]
  
 
hahaha ja tez mam status Dziekowac
Car jesli ci sie cos nie podoba na forum to je zmien...
  
 
jak uznam że wykombinowałem coś sensownego... a jakoś tak sam nie mam przekonania do własnej "twórczości"
  
 
Przepraszam, ja tylko z takim uprzejmym pytaniem - czy te statusy sie kiedyś przestaną zmieniać i w końcu zostanie jakiś na stałe? Bo co sie przyzwyczaje to mam nowy i chwilami nie wiem już czy ja to ja
  
 
Ja dopiero teraz zauwazylem nowe forum

Uwazam ze pomysl w deche sam kiedys gadalem sporo przez CB tyle ze z domu. Mialem troche nietypowe sprzety bo najpierw Lafayette Kentucky a pozniej Daytona + antenka na parapecie

Z Ursynowa robilem DXy z Józefowem hehe

Kurcze moze sobie sprawie CB do autka a moze i do domu ...

88