Cb radio: tu możemy się przywitać - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich użytkowników. Jestem Zbyszek, mam 35 lat, moje hobby to głównie kino i motoryzacja, mam presidenta harrego asc +president missouri, bajo!
  
 
Cześć! Mam na imię Darek, 30 lat, moje hobby to przede wszystkim motoryzacja. Jestem nowy na tej stronce,myślę, że zostanę tutaj na długi czas bo zamierzam przejrzeć opinię o różnych radiach. Pozdrawiam użytkowników.
  
 
Hej! Mam na imię Asia i skończyłam 19 lat. Interesuje się sportem. Lubię także oglądać seriale oraz słuchać słuchać muzyki pop. Pozdrawiam wszystkich użytkowników!
  
 
Cześć! Mam Ula i jestem nowa na tej stronce,wydaje mi się, że zostanę tutaj na dłużej. Nie mam wątpliwości, że interesująco tutaj spędzę czas. Interesuje się sportem, motoryzacją i muzyką. Pozdrawiam użytkowników.
  
 
Siema! Tu Edek, 33 lata. Interesuje się sportem, motoryzacją i muzyką. Pozdrawiam użytkowników.
  
 
Hej wszystkim! Mam na imię Iza i jak większość z Was interesuję się motoryzacją
  
 
Witam, jestem Iwona i mam 24 lata, interesuje się muzyką, sportem a także motoryzacją, pozdrawiam całe forum!
  
 
Witam całe forum, jestem Eryk i interesuje się komputerami. Poza tym lubię jeździć na rowerze i grać na gitarze elektrycznej. Posiadam Midland Alan 109 + Sunker Elite Cb 116
  
 
Witam wszystkich Mam na imię Marcin i od dawna interesuję się motoryzacją
  
 
Witam.