Cb radio: tu możemy się przywitać - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ponieważ ja jestem hetero, więc zdecydowanie 73
  
 
Ale osso chozi? Może byśta roszyfrowali te numberki?
  
 
to taki kodzik numerowy

KODY CYFROWE

00 -kocham cię

25 -całuski z języczkiem

33 -pozdrowienia ( miedzy kobietami)

51 -nie daj sie złapać ( pod kóła)

55 -powodzenia

73 -pozdrowienia

88 -całuski gorące

99 -spadaj ( nie chcę cię znać)

212 -wszystko co najlepsze

525 - lubię cię
  
 
A te numerki mają jakiś związek z tym co oznaczają czy to ot tak tylko
  
 
dokładnie znaczą to co napisałem ale obecnie lokalnie tego sięnie używa.
w łącznościach dx już prędzej, wtedy wogóle całą łącznośćmożna przeprowadzić za pomocąkodów krótkofalarskich
  
 
No tak pamiętam "Duże Trójki do Ciebie Kolego!"

Pozdro.
  
 
nie było mnie kilka dni na necie (mam zwolnienie lekarskie ) i taki ruch na forum.

jestem pod wrażeniem...

kiedy ja to nadrobię.


nie wiem od czego mam zacząć.
  
 
Jako ze planuje zakup radyjka pod koniec tgo roku, bede tu dosc czesto zagladal.

A wiec WITAJCIE
  
 



Pozdro.
  
 
A ja sie juz witałem?
  
 
Witam i ja.

Kilka lat temu zainteresowalem sie tematem CB, nadawalem wtedy z Super Cheetach i magnesowki presidenta. Aktualnie do samochodu mam Cobre 10 Plus i szukam antenki (to "cos" co mam sie do niczego nie nadaje ). Gdzies pod lozkiem zalega Alan 18... ale trzeba w nim podlubac.
  
 
Witam wszystkich,jestem tu pierwszy raz,oddawna planuje zakup sb do mojego pędziwiatra.Chciałbym poprosić jakie radyjko polecacie na początek takie do nauki bo przyznam że jestem laikiem wtym temacie i jakie są ceny używanego sprzętu.
  
 
Cytat:
2005-04-04 20:52:07, tur pisze:
Witam wszystkich,jestem tu pierwszy raz,oddawna planuje zakup sb do mojego pędziwiatra.Chciałbym poprosić jakie radyjko polecacie na początek takie do nauki bo przyznam że jestem laikiem wtym temacie i jakie są ceny używanego sprzętu.

chyba nikt niechce się przywitać ani odpowiedzieć
  
 
Cześć Cześć Kolego a co Ty taki niecierpliwy????????

Pozdrawiam!

  
 
Cytat:
2005-04-05 22:14:40, Kafi pisze:
Cześć Cześć Kolego a co Ty taki niecierpliwy???????? Pozdrawiam!

cześć
  
 
Cytat:
2005-04-04 20:52:07, tur pisze:
Witam wszystkich,jestem tu pierwszy raz,oddawna planuje zakup sb do mojego pędziwiatra.Chciałbym poprosić jakie radyjko polecacie na początek takie do nauki bo przyznam że jestem laikiem wtym temacie i jakie są ceny używanego sprzętu.

tak jak wyżej może jakieś porady na początek.
  
 
Cytat:
2005-04-04 20:52:07, tur pisze:
Witam wszystkich,jestem tu pierwszy raz,oddawna planuje zakup sb do mojego pędziwiatra.Chciałbym poprosić jakie radyjko polecacie na początek takie do nauki bo przyznam że jestem laikiem wtym temacie i jakie są ceny używanego sprzętu.

tak jak wyżej może jakieś porady na początek.
  
 
Cytat:
2005-04-05 22:23:55, tur pisze:
tak jak wyżej może jakieś porady na początek.



z takim pytaniami zapraszam do odpowiedniego wątku, np. TU.

proszę o zachowanie porządku na forum...
  
 
witam ja sie zainteresowalem cb radiem jak mialem 13 lat teraz mam 15 moje radio to ALAN 38 i magnesowka Kathrein. Pozdrawiam wszystkich cb-stow
  
 
Witam, zauważyłem nowe forum i odżyły marzenia by mieć CB Długo nie trwało podjęcie decyzji i jutro odbieram Alana 100+ z anteną 18-244M. Szybka decyzja o kupnie i wyborze sprzętu padła głównie dzięki MacTB Dzięki