Strona www tego forum...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
troszke mi sie nudzilo i wymodzilem na szybko taka stronke klik jakby ktos mial ochote cos na nia napisac jakis artykulik albo jak ktos ma ciekawe linki badz jakies fajne fotki to wrzuce na stronke.
  
 
No to może i ja się dołączę do tematu, bo zawsze chodziło mi po głowie zrobienie stronki właśnie o takiej tematyce-dla wszystkich, którzy sami chcą czegoś dokonać w swoim garażu

--TUTAJ-- wersja beta mojej stronki, na której na razie aktywny jest w sumie tylko dział galeria a pozostałe działy są w trakcie tworzenia. Jeżeli znajdzie się kilku chętnych do tworzenia i ktoś z miejscem na jakimś serwerku to możemy wspólnie coś wymodzić
  
 
Cytat:
2005-02-20 00:41:43, PG pisze:
troszke mi sie nudzilo i wymodzilem na szybko taka stronke klik jakby ktos mial ochote cos na nia napisac jakis artykulik albo jak ktos ma ciekawe linki badz jakies fajne fotki to wrzuce na stronke.



na temat strony nie bedę dawał jakiś komentarzy, bo nic na niej nie ma. Jak na początek jest looz. Ale czy nie łatwiej zrobić tak jak pisałem w temacie mocha?

Seru - niezupełnie tyczy się renowacji nadwozia itp. ale jest też spoko
  
 
spoko Car nie masz sie co wypowiadac bo to jest szablon wsumie tylko no ale licznik ma i ksiega gosci jest zrobilem to co zrobilem malo bo malo jak ktos chce to moze pokombinowac nad ta stronka ja narazie nie mam czasu na to i wsumie pomyslow zabardzo tesz nie.
  
 
Cytat:
Seru - niezupełnie tyczy się renowacji nadwozia itp. ale jest też spoko



Hmm... A to??

Mam dużo więcej fotek z tego remontu takich, że można wiele rzeczy krok po kroku wytłumaczyć


[ wiadomość edytowana przez: -SerU- dnia 2005-02-21 23:13:47 ]
  
 
Cytat:
2005-02-21 21:39:27, PG pisze:
spoko Car nie masz sie co wypowiadac bo to jest szablon wsumie tylko no ale licznik ma i ksiega gosci jest zrobilem to co zrobilem malo bo malo jak ktos chce to moze pokombinowac nad ta stronka ja narazie nie mam czasu na to i wsumie pomyslow zabardzo tesz nie.



mhm bo ja na takie coś się nie zgłaszam, choc jak bym mial czas to może bym zrobił
a moch - na 99.99% chyba

-Seru-
  
 
i znowu cos wymodzilem oto link www lepsza??
  
 
Cytat:
2005-03-05 01:58:57, PG pisze:
i znowu cos wymodzilem oto link www lepsza??



bueheheheh PG ale ci się nudzi
weź tylko tekst i linki rozjaśnij bo nic nie widać
  
 
ma ktos jakies fajne fotki co by umiescic w galerii??
  
 
wszedłem właśnie na stronkę i już jest lepiej, widzę że już wiara zainsteresowała się WWW

PG prośba do ciebie, weź jeszcze ostatnie tematy na forum rypnij. Będzie wiadomo co aktualnie jest na forum

pozdr.
  
 
Cytat:
2005-03-11 19:06:39, CAr pisze:
wszedłem właśnie na stronkę i już jest lepiej, widzę że już wiara zainsteresowała się WWW PG prośba do ciebie, weź jeszcze ostatnie tematy na forum rypnij. Będzie wiadomo co aktualnie jest na forum pozdr.


pomyslimy ale to pozniej. narazie musze fotki nazbierac i walnac do galerii. moze jeszcze cos wykombinuje. no ale narazie chyba jest ok.
jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie pomyslec o jakims innym serwerku
  
 
Cytat:
2005-03-12 01:55:15, PG pisze:
pomyslimy ale to pozniej. narazie musze fotki nazbierac i walnac do galerii. moze jeszcze cos wykombinuje. no ale narazie chyba jest ok. jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie pomyslec o jakims innym serwerku



spoko spoko.
A serwerek jakiś płatny bo darmówki są lipne
  
 
Cytat:
2005-03-13 09:31:41, CAr pisze:
spoko spoko. A serwerek jakiś płatny bo darmówki są lipne


tylko skad kase na niego wziasc
  
 
PG jak chcesz, to możesz na stronkę wsadzić moje arytkuły na temat robót blacharskich i nie tylko

LINK 1

LINK 2

Są mojego autorstwa i oficjalnie zezwalam na ich umieszczenie pod warunkiem zaznaczenia, że są mojego autorstwa

Poza tym -TUTAJ- w poszczególnych linkach znadziesz masę fotek z moich garażowych poczynań związanych z remontem mojej 131-ki.
  
 
ok seru fajne te artykuly. jak bede mial chwilke czasu to zamieszcze to na stronce z zaznaczeniam ze sa twojego autorstwa
  
 
Cytat:
2005-03-14 19:52:02, -SerU- pisze:
PG jak chcesz, to możesz na stronkę wsadzić moje arytkuły na temat robót blacharskich i nie tylko LINK 1 LINK 2 Są mojego autorstwa i oficjalnie zezwalam na ich umieszczenie pod warunkiem zaznaczenia, że są mojego autorstwa Poza tym -TUTAJ- w poszczególnych linkach znadziesz masę fotek z moich garażowych poczynań związanych z remontem mojej 131-ki.



buehehehe
  
 
CAr a co cię tak bawi
  
 
Chyba nic - ten typ tak ma
  
 
rozśmieszyły mnie te artykuły. Fajne są. Seru - robisz jakąś konkurencję dla nas?

PG - ty uważaj bo jak zrobie taką reklamę naszej* strony, to się zdziwisz. (* - twojej to miałem na myśli)
  
 
Cytat:
2005-03-15 19:49:30, CAr pisze:
rozśmieszyły mnie te artykuły. Fajne są. Seru - robisz jakąś konkurencję dla nas? PG - ty uważaj bo jak zrobie taką reklamę naszej* strony, to się zdziwisz. (* - twojej to miałem na myśli)


eee nie bardzo wiem o co chodzi??