Gleba

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wlasnie wyszedlem z garazu i skonczylem skladac zawieszenie
co myslicie
http://img77.imageshack.us/my.php?image=p10101404jj.jpg

[ wiadomość edytowana przez: psik dnia 2006-04-11 15:00:09 ]
  
 


mysle, ze masz troche blache pogietąP
  
 
Z tej jednej foti niewiele widać... ale zapowiada się OK.
  
 
Ta fotka to na serii ? czy już na glebie ?
  
 
Na tej fotce wygląda dobrze,ale daj inne zdjęcia, bo nie da się dobrze ocenić
  
 
Cytat:
2006-04-11 15:17:57, KriSSo pisze:
Ta fotka to na serii ? czy już na glebie ?

No to Cię Krzyś podsumował
  
 
Cytat:
2006-04-11 15:17:57, KriSSo pisze:
Ta fotka to na serii ? czy już na glebie ?


brawa dla tego Pana
  
 
ja mam zamiar obnizyc autko glownie dla wygladu!! po proswnaj essine ktora stoi na pieknych alufelgach, ale na zawieszeniu jak w terenowce, a taką essine z niziutką glebą i tym agresywnym wygladem...
  
 
no, czy plusem jest wygląd - mażna by dyskutować. Mnie osobiście się nie podoba, ale gusta są różne...
  
 
Cytat:
2006-04-11 19:12:06, szurmen pisze:
no, czy plusem jest wygląd - mażna by dyskutować. Mnie osobiście się nie podoba, ale gusta są różne...


Chyba jestes pierwszy ktoremu nie "podoba" sie gleba.
ps. nie wliczam tu wlascicieli terenowek
Pokaz jakas bardziej ogolna fotke. Z wiekszej odleglosci.
  
 
Cytat:
2006-04-11 23:57:42, matadorRS pisze:
Chyba jestes pierwszy ktoremu nie "podoba" sie gleba. ps. nie wliczam tu wlascicieli terenowek Pokaz jakas bardziej ogolna fotke. Z wiekszej odleglosci.


to znaczy ja tez nie lubie gleby choć ostatnio chodzi mi po głowie ale jest małe ale, nie znosze kiedy auto wyglada jak kapeć , kiedy jest ułozone tak że jest idalnie w lini poziomej patrząc na nie z boku i kiedy koła schowane sa w nadkolach. Ja lubie obniżenie tak żeby koło patrząc na nie z boku miało tak 2cz do krawędzi błotnika i żeby auto było ułożone po skosie, gdzie widać że tył jest wyższy niz przód.
  
 
Cytat:
2006-04-11 15:46:32, Wojo pisze:
No to Cię Krzyś podsumował



Ahh, bo źle spojrzałem. Patrzyłem na prześwity w błotnikach zamiast na odległość progu od ziemi. Tak, czy owak, fatalnie zrobiona fota, zupełnie nie obrazująca gleby.
  
 
Cytat:
2006-04-12 00:16:49, Remarq pisze:
to znaczy ja tez nie lubie gleby choć ostatnio chodzi mi po głowie ale jest małe ale, nie znosze kiedy auto wyglada jak kapeć , kiedy jest ułozone tak że jest idalnie w lini poziomej patrząc na nie z boku i kiedy koła schowane sa w nadkolach. Ja lubie obniżenie tak żeby koło patrząc na nie z boku miało tak 2cz do krawędzi błotnika i żeby auto było ułożone po skosie, gdzie widać że tył jest wyższy niz przód.



De gustibus... to tak zrób
  
 
czepiacie sie
a to blacha pogieta a to fotka "zle "zrobiona"
ale takie zycie nowego
http://img140.imageshack.us/my.php?image=p10101413fb.jpg
  
 
O widzisz Stary, teraz to zupełnie inna bajka. Można glebe oceniać . Masz nauczkę na przyszłość, jak robić foty

P.S.
Co to za zawias ?
  
 
łatwiej
  
 
firmy nie pamietam
-60 przod i tyl
  
 
na seryjnych amorkach ??

dla mnie super ;]]]]
  
 
nie
amory krotsze
  
 
Cytat:
2006-04-12 09:19:33, psik pisze:
nie amory krotsze


amory przerabiałeś, czy kupiłeś krótsze? jaki koszt?