Lanzar max 12-opinie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, czy ktoś ma zainstalowany taki glośnik? chciałbym poczytac opini na temat tego modelu, moze macie jakies doswiadczenie z tym modelem-w necie niewiele mozna znalezc..zastanawiam sie nad jego kupnem-nie jest drogi ale troszke mało o nim wiem...Jego dane które mi sie udało znalezc srednica 30 cm, 500 W rms fz 35 hz Qts 0,36 ...czekam na opinie a moze inne propozycje, cena ok 280 zł...
  
 
powiem tak..
Moze doloz tak 20zeta i masz wybor pomiedzy
JBL GT4-10
a
Pioneer 25cm

Ja osobiscie mam tego wlasnie JBLa i jak go dobrze zasilisz to odwdzieczy Ci sie niezlym trzesieniem samochodu..
Szkoda ze jestes z ok.Poznania bo moglbym Ci zaprezetowac jak gra taki JBL..
  
 
Hm czyli od razu odradzasz lanzara,chciałem opinie to mamszkoda ze mieszkamy tak daleko bo jbl w kombi to bym z przyjemnoscią posłuchał, bede jeszcze myslał..pioniera odrzucam...dzieki za opinie
  
 
lanzar jest akurat świetna firmą ten sub nie jest może górnych lotów ale da rade ale jednak co racja to racja głośniki JBLa potrafia przybasić więc to chyba dobry wybór za tą cene
  
 
jak ma trząść samochodem to tylko JBL chociaż na temat Lanzar'a nie słyszałem krytycznych opini! może dlatego że ludzie wybierając sprzet car-audio kierują sie sprawdzoną od lat renomą firmy jaką ma bez wątpienia JBL czy INFINITY.