Deklaracja zgodnosci midland 1001z ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie szukam deklaracji zgodnosci do midlanda 1001z !!!!!!
  
 
Witam,

tak się skałada że wczoraj otrymałem przesyłkę z całym zestawem MIDLANDa 1001 Z.
Posiadam taką deklarację lecz nie wiem jak Ci pomóc prócz porady byś zwrócił się o to do sprzedawcy. Jak już wspomniałem, posiadam takową lecz jest ona "zaopatrzona" w wypukłą pieczątkę więc ksero odpada. Ponadto jak by tego było mało, liczy się tylko oryginał ponieważ na deklaracji jest krótka wzmianka że cyt.: "Kserokopia nie ważna!"
Tak jak napisałem wcześniej, proponuje zwrócić się do sprzedawcy, Jeżeli jest uczciwy to powinien Ci takową podarować.

Życzę powodzenia!

Swoją drogą ciekawe jak można "wyprostować" sprzedawców którzy świadomie nie dołączają deklaracji...
  
 
no to pięknie się importer zabezpieczył

ale jak byś miał skaner , i trochę chęci i mógł mi wysłać na mejla
to był bym bardzo wdzięczny kontaktff@o2.pl

ps. swoją droga pierwszy raz spotykam się z tak zabezpieczoną homologacją niczym banknot 100 zł ,a mój sprzedawca z allegro jak by posiadał to swiadecstwo to by pewnie wysłał ,ale moje radyjko to import z usa


  
 
...tyle mógłbym dla ciebie zrobić. Jest tylko jeden kłopot bo nie mam dostępu do skanera ale jak coś wymyślę, to na pewno się odezwę. Będę miał na uwadze twój kłopot...

Tymczasem Pozdr.
  
 
tak na marginesie, co prawda teraz mieszkam w Gorzowie ale... pochodzę z Tarnobrzega

Pozdr
  
 
... hehehe,
Kontaktff SPRAWDŹ POCZTĘ !!!

Pozdr 73!
  
 
wielkie dzięki




[ wiadomość edytowana przez: kontaktff dnia 2005-10-15 00:46:10 ]
  
 
SPOX, polecam się na przyszłość... jak tylko będę mógł - to pomogę

PS. Ładnie wyszło