"Nowe posty od ostatniej wizyty"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukałem jakiegoś tematu dot. efektów dzisiejszej ponad pół godzinnej przerwy aktualizacyjnej forum, lecz nic nie znalazłem.
W związku z możliwością dzielenia for klubowych na mniejsze podfora o różnej tematyce mam pytanie. Od początku mojej obecności na forum zuaważyłem tu kilka negatywnych "efektów". Najpierw zaskoczył mnie brak możliwości śledzenia tematu (powiadomienie mailem o odpowiedzi), ale z tym jeszcze można żyć. Po wejściu na jedno z for klubowych są przy tematach ikonki o nowych postach od ostatniej wizyty - QL. Jednak jak przejrzę wszystkie nowe np. na F&F i wchodzę powiedzmy na FSO AK to już wszystkie są jako "przeczytane" i nie widze w których tematach pojawiły się nowe posty od ostatniej wizyty . Sytuacja pogorszyła się gdy wprowadzone zostały podfora. Sam pomysł jest bardzo dobry, jednak teraz już wogóle nie wiem co jest nowe a co nie . Można temu jakoś zaradzić? Może ja mam coś źle ustawione
  
 
Oj bugi straszliwe w tej nowej wersji się pojawiają .
Ale najlepsze jest to: po edycji mojego poprzedniego postu klikam Wyślij a forum mi na to:

Nie możesz edytować postu, którego nie jesteś autorem.


To jest niezgodne z konstytucją!

BTW - można tu (ogólnie na motonews) dzielić posty, łączyć itp.? Bo domyślam się że przenosić między podforami mozna bez problemu bo w końcu Mod'y muszą to jakoś poukładać po podziale
modificata


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2003-10-25 21:36:10 ]