Co dzisiaj zrobiłem z (w) swojej Toyotce ? - Strona 343

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprawdziłem zawieszenie, bo był stuk i jutro odbieram łącznik stabilizatora z lewego tyłu. Moze w weekend wymienię...
  
 
Łącznik wymieniony i na jutro planowana trasa około 800 km...
No i dziś pierwszy raz w historii zapalił mi się check w czasie jazdy... Na kilka sekund, ale się zapalił...

[ wiadomość edytowana przez: jadzka1233 dnia 2013-09-28 20:46:37 ]
  
 
Dziś oleja wymieniłem, a pojutrze około 700 km...
Ostatnio miało być 800 km, ale tyszło 50 km więcej. Zobaczymy teraz...
  
 
zbieram się do zamontowania głośników w tylnej półce... jeno chęci brak na okablowanie, co by puścić przez całe auto... eh
  
 
Cytat:
2013-10-25 00:26:13, Gandzialf_83 pisze:
zbieram się do zamontowania głośników w tylnej półce... jeno chęci brak na okablowanie, co by puścić przez całe auto... eh



Tez się długo do tego zbierałem, ale warto
ja dziś zabrałem się do założenia skórzanej kierownicy z lexusa. I juz jest. Tylko musze ogarnąć pęknięcia po wystrzelonej poduszce...
  
 


założone i obite skórą...
  
 
wielkie czyszczenie wnętrza
  
 
Cytat:
2013-10-28 19:09:10, jadzka1233 pisze:
założone i obite skórą...

jakis taki dziwny widok bez airbaga

  
 
Cytat:
2013-12-02 00:03:35, Suchy pisze:
jakis taki dziwny widok bez airbaga



U mnie i tak go nie było...
A wymieniłem gumy na stabilizatorze z tyłu i mam juz na przód, tylko nie mogę sie przełamać żeby tez wymienić.
  
 
Mój hajesik po grudniowym dzwonku dostał dziś nowe tylne drzwi i nowy zderzak i nowe uszczelki i nowe... i nowe... i nowe...
  
 
Ja umylem i wywoskowałem Yarisa , to tak aby zobaczyc jak wygląda jak jest czysty i czy niebawem jak bede go chciał sprzedać to jeszcze ktos się obejrzy za nim ;D. W szoku bylem ze to auto się moze tak świecic jeszcze , choc myty byl dośc czesto to woskowany dwa razy do roku tylko .
  
 
jakiego masz Yarka??
  
 
hmmm.... no w tej chwili to II i III , ale II powoli planuje oddać w dobre ręce..