Wyrównanie zerzaka pod lakier

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!! Czym wyrównam niewielkie(bardzo małe) ryski na zderzaku, czy jest coś takiego jak szpachla natryskowa?? Czy może zwykły szary podkład mi to wyrówna jak nałoże kilka warstw

P.s. dopiero zaczynam zabawę z lakierwoaniem dlatego moje pytanie dla niektórych z Was może wydawac się głupie i śmieszne
  
 
Cytat:
2005-10-06 10:07:48, mss pisze:
Witam!! Czym wyrównam niewielkie(bardzo małe) ryski na zderzaku, czy jest coś takiego jak szpachla natryskowa?? Czy może zwykły szary podkład mi to wyrówna jak nałoże kilka warstw P.s. dopiero zaczynam zabawę z lakierwoaniem dlatego moje pytanie dla niektórych z Was może wydawac się głupie i śmieszne



Z doswiadczenia wiem,ze podklad nawet jak wyrowna na czas lakierowania, to po "ulozeniu" sie i tak wyjda rysy spod spodu.

mozesz uzyc szpachli natryskowej - bardziej profi i szpachli "recznej" np Novola wykanczajacej za 8 zlotych puszka.
  
 
Są też szpachlówki na tworzywa sztuczne.
Jesli ryski są nie głębokie to może i wyszłoby podkładem ale musi być to taki co nie siada (czyt. dobrej jakości ) a przynajmniej ma umiarkowane siadanie w porównaniu do tanich