Przerobka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hmm mam pytanie. Czy istnieje mozliwosc przerobienia radiotelefonu uzywanego w firmie taksowkowej na cb radio?
  
 
raczej nie
  
 
nie ma takiej możliwości
  
 
jest to nieopłacalne...


wiąże się z wymianą większości elementów od samej syntezy częstotliwości przez filtry po wzmacniach W.CZ.

jedyne co by pozostało praktycznie, to cały układ niskiej częstotliwości...



  
 
Hejak tez ma pytanie : jak kupie Cb to musze sie starac o pozwolenie?? bo juz sam nie wiem - jednii mowia ze trzeba miec a inni ze nie... to juz sam nie wiem ....
drugie pytanie ... mam już radio jak je przerobic ( & czy da się 0 żeby mozna było podsłuchieać policje????
  
 
Z tego co wiem po wejsciu polski do UE juz nie trzeba miec "papiera" na Citizen Band.

pozdr
  
 
NIE TRZEBA ŻADNYCH POZWOLEŃ

z tego co wiem to zwykłe CB nie przerobisz tak aby policję podsłuchiwać
  
 


Nie przerobisz radyjka tak aby ich podsłuchać!

Pozdro.
  
 
to juz sam nie wiem ... jedni mówia ze sie da... a drudzy ...
to niema najmniejszej szansy zeby je przerobic ?????
  
 
Moim skromnym zdaniem jest to tak samo jakbyś chciał zwykłe radio samochodowe przerobić tak, aby było słychać kanał policyjny...

Policja nie używa CB, tak samo jak wojsko i różne inne służby, dlatego też trzeba kombinować w inną stronę, tak, żeby punktem wyjścia nie było radio CB, a moze jakieś inne, któremu bliżej do policyjnego... Ale to tylko takie moje domniemywania
  
 
jest urządzonko dzieki któremu mozna ich sluchac ale o tym ciiiiiiiiiiii
  
 
tego ten temat mnie tak zainteresował poniewaz spotkałem sie z czyms takim na osiedlu ze u znajomych rodziców normalnie na legala słychac w TV policje .... moze tego że do posterunku maja jakieś 20 metrów....????
  
 
Cytat:
2005-04-04 09:38:07, Admiral pisze:
jest to nieopłacalne... wiąże się z wymianą większości elementów od samej syntezy częstotliwości przez filtry po wzmacniach W.CZ. jedyne co by pozostało praktycznie, to cały układ niskiej częstotliwości...




....można inaczej, dorobić konwerter...
  
 
już mi przeszło na podsluchiwanie policjantow bo dowiedzialem sie ze mozna za to dostac ladne koleguim albo miec inne klopoty....
PS. ale i tak na takie radyjko choruje ....
  
 
witam
Mam Albrechta AE 4400 co trzeba przerobić aby chodziło w polsce ,podejżewam że radyjko działa tylko w AM
I czy ktos wie gdzie we wrocku można przestroić
  
 
Jeśli działa tylko w AM to żaden problem, w Polsce właśnie tej modulacji się używa.