Czy mozna polerowac bezbarwna warstwe metalica??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy po naniesieniu warstwy bezbarwnego lakieru należy zrobić polerkę tej warstwy?

[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2005-02-17 00:46:31 ]
[ powód edycji: nastepnym razem jasniej opisuj temat watku:) ]
  
 
zalezy jak sie polozy. ale chodzi ci pewnie o to czy wogole mozna, tak wiec jaknajbardziej mozna tym bardziej za malujesz przynajmniej 2 warstwy bezbarwnego.
  
 
Cytat:
zalezy jak sie polozy. ale chodzi ci pewnie o to czy wogole mozna, tak wiec jaknajbardziej mozna tym bardziej za malujesz przynajmniej 2 warstwy bezbarwnego.



A po co tyle
  
 
Cytat:
2005-05-07 19:16:07, Berecik pisze:
A po co tyle


co by efekt byl zaj.... i wieksza "glebia" ja klade minimum 2 warstwy.
ostanio magnezowki malowalem i polozylem 3 warstwy.... troche zaluje ze nie pryslem 4 razy bezbarwnym bylby jeszcze fajniejszy efekt
  
 
A mozesz napisać co daje tyle warstw bezbarwnego? Jaka jest różnica w efekcie optycznym?
  
 
Cytat:
2005-05-08 11:11:59, Randal_ pisze:
A mozesz napisać co daje tyle warstw bezbarwnego? Jaka jest różnica w efekcie optycznym?


widac wieksza głębie w kolorze nie da sie tego opisac trzeba zobaczyc
ale jeszcze sie nie spotkalem z zadnym lakiernikiem ktory by na baze kladl tylko 1 warstwe bezbarwnego...
pozatym co 2 warstwy to nie 1 i przy przyszlosciowych polerkach mamy swiadomosci ze do bazy sa 2 warstwy a nie 1 i jest duuuuzo mniejsza prawdopodobienstwo ze do bazy nie dotrzemy.
  
 
a na suchą baze moge kłasc bezbarwny bo ja che zrobić mała wyprawke i nie bardzo wiem jak to zrobic wiem ze baza na miejsce ubytku a bezbarwny na cały element - czy dobrze mówie???