Jakiej firmy narzedzia - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w Kraku mozna kupic dobre klucze i nasadki na gieldzie w hucie w sobote... pojedyncze sztuki od dziadkow chomikujacych te rzeczy od lat.... stare czeskie i ruskie klucze oraz polskie multitool "herkules" z lat 70 tych
  
 
ja polecam stare polskie klucze nie do rozwalenia - trzeba pilnowac zeby sie nie pogubily
z wspolczesnych to mam pare sztuk stanleya i sa okej
  
 
no a spotkal sie ktos z firma honiton ja mam na warsztacie narzedzia tej firmy i tez nie do zdarcia HONITON o takim zestawie myslalem

[ wiadomość edytowana przez: Sllowik dnia 2005-05-01 13:14:45 ]
  
 
Nigdy sie nie spotkalem z ta firma, ale wedlug mnie wygladaja na solidne!!!!
  
 
Cytat:
2005-04-29 08:15:57, kania_ pisze:
craftsman tez dobra klucze nie bede powtarzal wymienionych firm


Dokladnie. A najlepsze jest to, ze jesli jestes w stanie craftsmana uszkodzic, to daja nowego w zamian. I z tego co sie orientuje to taka gwarancja jest dozywotnia (cokolwiek by to nie znaczylo...) Dodam, ze jak na razie nie udalo mi sie uszkodzic nawet jednego...
  
 
Cytat:
2005-04-27 19:14:13, Race_D pisze:
A ten "drop-forged" to po prostu kute czy siakaś bardziej zmutowana technologia bo coś nie dałem rady zgłębić opisu w ojczystym języku ?


eeeee no racuś... to był zarcior...
bo moim zdaniem technologia się nie sprawdza....
  
 
tylko proxon industrial , do tanich nie naleza ale najlepsze , stanley sie przy ich chowa ,
  
 
no to moge sie pochwalic nabylem taki zestaw i jest elegancki rok gwaracji! odkrecalem juz mega zapieczone sruby a grzechotka dalej jak nowa, a jak sie klucz jakis rozleci odrazu dostaje nowy...ZESTAW HONITON
  
 
Odgrzewam kotleta.

Przymierzam się do zakupu szafki narzędziowej, ktoś miał do czynienia z tymi narzędziami, jest to coś warte szafka KraftWelle
  
 
Cytat:
2012-11-18 21:07:29, mauzer64 pisze:
Odgrzewam kotleta. Przymierzam się do zakupu szafki narzędziowej, ktoś miał do czynienia z tymi narzędziami, jest to coś warte szafka KraftWelle



Nie umiem Ci powiedzieć jak się to dokładnie sprawdza w praktyce bo miałem narzędzia tej firmy kilka razy w rękach. Co do jakości wykonania poziom LUX'a z Obi, z reszta z tego co wiem KraftWelle jest właśnie taka bardziej ambitna marka dla marketów DIY.