ŚLĄSK I BESKIDY - Spoty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-04-21 07:56:04, MacioBA pisze:
Mark, dobra nazwa frakcji, taka chwytliwa


Tylko żeby nam teczek nie znaleźli
  
 
Znaleść, to nie znajdą, byle by nam nie założyli
  
 
NO ja cały czas mam nadzieję, że pojadę. Warunkiem jest to czy w najbliższą sobotę uda mi się zrobić coś z samochodem - podejrzewam klocki ale może wyjść łożysko. NIgdy dotąd jednego i drugiego sam nie robiłem. A dwa leci mi olej z przekładnie kierowniczej. Ale jestem pełen optymizmu Macioba gdyby co to jedziemy razem W KOLUMNIE ? Zarezerwowałeś już sobie pokoik czy też nie wiesz jeszcze na 100% ?
  
 
Panowie, spadliśmy na 18 pozycję w tym dziale.
Co to ma znaczyć
  
 
No właśnie MARKHEIM - długo nie psiałeś Mój wyjazd na zlot rocznicowy chyba coraz bardziej się oddala - główny powód to brak mamony. Trzeba było nie jeść tego żurku w Tresnej to byłoby przynajmniej na 2/3 noclegu
  
 
No co jest Panowie ? Trzebaby powoli się zastanawiać nad nastęonym zlotem
  
 
Cytat:
2005-04-27 18:40:23, jarbar pisze:
No co jest Panowie ? Trzebaby powoli się zastanawiać nad nastęonym zlotem


No przydało by się, ale jeżeli o mnie chodzi, to dopiero po 4 czerwca. Wcześniej nie da rady
  
 
Jarbar, nie jedziesz?? No wiem, brak mamony to problem zasadniczny Ja sie wybieram, przynajmniej wszystko na to wskazuje A co do spociku, to owszem trzeba myslec juz nad kolejnym...ale tak jak Mark, ja mogie chyba dopiero p o 4 lub jeszcze trochę później zobaczymy jak bedzie
  
 
No to będziemy kipować w taczu. No nie pojechałem bo łozysko do wymiany - wczoraj byłem u mechanika ale nie miał czasu - dopiero w poniedziałek. A mamona swoją drogą !
  
 
NO i byłem u Pana Władka - znaczy się mechanika mojego bardzo dobrego zaufanego. Zrobił mi tip topik hamulce z przodu, piaste mam do wymiany bo jeden gwint nie trzyma więc na 3 śrubach jeżdżę ale ... kiedy zaczął robić tył stwierdził "DYFER DO WYMIANY". No i szukam tylnego mostu na szrocie. Może będzie załatwiony na piątek. Może jak wymienię wreszcie nie będzie mi chrobotać !
  
 
A ja wczoraj obciąłem włosy i się ogoliłem. Na następnym spocie mnie nie poznacie.
  
 
A było jeszcze co obcinać ?
  
 
Cytat:
2005-05-03 11:30:48, jarbar pisze:
A było jeszcze co obcinać ?


Po pierwsze to nie pamietasz jaki byłem zarośnęty
A po drugie to obciąłęm tylko włosy
  
 
Marka może nie poznamy, ale gablote na pewno
  
 
Tak sobie pomyślałem. Skoro mamy już naszą frakcję SB, to może powinniśmy pomyśleć nad jakimś logo. Ja proponuję kopalnie na tle gór. Co wy na to ??
  
 
Spoko Mark, trzeba coś wymyslec. Jestes w stanie takiego logosa opracować graficznie? Jak bede mial chwile wolna, to tez spróbuje cos pokombinować.
  
 
No jeżeli chodzi o grafikę, to w moim przypadku tylko Paint
Ale zawsze coś można poszukać w necie.
Aha, i niech wszyscy z naszej frakcji coś pomyślą na ten temat.
  
 
Inicjatywa piekna .Logo tez super pomysł , ale błagam tylko nie SB.Przeciez jak kiedys ktoś powie na głoś naleze do frakcji ES BE to moze dostać omyłkowo wpi......ol.Lepiej brzmi Śbot czyli Śląsko beskidzki oddział terenowy.
  
 
Cytat:
2005-05-06 11:30:10, vistula pisze:
Inicjatywa piekna .Logo tez super pomysł , ale błagam tylko nie SB.Przeciez jak kiedys ktoś powie na głoś naleze do frakcji ES BE to moze dostać omyłkowo wpi......ol.Lepiej brzmi Śbot czyli Śląsko beskidzki oddział terenowy.


Po pierwsze to kto Ci uwierzy, że jesteś "esbekiem"
Po drugie, to żeby nim być, to musiałbyś mieć około 60 lat.
A po trzecie, to trzeba być twardym a nie miętkim
  
 
Jezeli można, to też bym sie na nastepny spocik pisal.

Pozdrowienia z F&F