ŚLĄSK I BESKIDY - Spoty - Strona 32

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja chetnie sie pojawie, moge wziac Maciowi manele jak sie pojawi
  
 
Fakt źle spojrzalem na kalendarz chodzi o 11.11.2007 nie dość że wielki dzień to można się jeszcze spotkać z wielkimi ludźmi. No więc puki co osoby chętne:

rsaid
mgacek - rozmowa na gg - zainteresowany
nikusss

zgłaszać się bo czasu niewiele zostało
  
 
Dobra - super data ale nie wiem czy Ikea będzie czynna - nowe prawo o wolnym dla handlowców w święta.
Ja jestem za, Nikusss - wreszcie dokonamy transakcji
  
 
No to może jakaś inna lokalizacja?? W grę wchodzi jeszcze moj nowy garaż no ale wątpie aby komuś chciało się co kolwiek w nim robić. Może jakaś inna propozycja gdzie by można razem usiąść i pogadać?? No i aby było w miarę ciepło
  
 
moze jakas miejscowka gdzie mozna cos zjesc/pogadac/posiedziec w cieple?
  
 
Jestem zainteresowany. Może w końcu poznam Was w realu. Mnie pasuje sobota i niedziela.
  
 
Mnie pasuje tylko i wyłacznie niedziela bo mam wolne na uczleni i tez godziny 14.30 przed 17.00 muszę się ulotnić bo dziewczyne odprowadzam na pociąg ale to jest jeszcze do negocjacji z tym odprowadzeniem. To szukamy teraz jakiejs otwartej lokalizacji w tym dniu ?
  
 
nie daje gwarancji - bede na 30%
  
 
No to może jakaś miejscówka w Zabrzu - bo skoro trzeba Kasie odprowadzić, to za długo byś Said nie posiedział w Katowicach na przykład Garageum i tak chętnie obejrzę, choćby z zawodowych względów
Nikusss, nawet jakbyś nie dotarł, to i tak Cie odwiedzę w drodze powrotnej!
  
 
sęk w tym ze ja wlasnie dostalem polecenie wyjazdu i nie mam pojecia o ktorej wrocę
  
 
Jest propozycja. Mianowicie na przeciwko mojego osiedla otworzyli zabytkową kopalnię tutaj do niej adres www Guido szczerze mówiąc nie wiem czy jest ona zamknięta w tym dniu ale juto to sprawdze. Można by ją zwiedzić albo i nie kwestia dogadania się.
  
 
dobra jest, byle to była niedziela
  
 
No to w takim razie garaż zostaje? Mnie to wsjo ryba. Jeżeli chodzi o godziny to mi najbardziej pasuje między 14.00-16.00 pisać co i jak.
  
 
bd.
  
 
pasuje, Zabrze o 14 u Michała
  
 
hehe no to spotkamy się znowu we dwójkę widocznie taka już jest tradycja nasza na sląsku. Posiedzimy chwile na garażu a potem do mnie na herbatkę
  
 
jak bulwa w dwojke? przecież będę
  
 
No qrna! Said, nie pij już tego metanolu
  
 
aa to zwracam honor A tak widze że Tychy i Mikołów przyłączyli do Małopolski
  
 
Możecie podać dokładne namiary garażu Michała. Chętnie bym się przyłączył, jeśli nie będzie śnieżnej zadymy.