ŚLĄSK I BESKIDY - Spoty - Strona 33

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zabrze osiedle Rymera koło Hali Matejki a kontakt 502 623 992
  
 
kiedy sie spotykamy?
  
 
no ja myślę że as soon as posible ja jestem do dyspozycji od piatku 21-26 mam wolne a potem moge sie spotkac tylkodo 14 bo od 15 pracuje
  
 
Primo - nie mam netu w nowym miejscu zamieszkania;
Secondo - spocik by sie przydał
Dajcie znać by phone w razie czego
Wesołych Świąt!
  
 
NO proszę państwa może by w końcu zrobić jakieś spotkanie wiosenne i zrobić jakiś przegląd naszych nabytków.
  
 
Widzę że wszystko po staremu nie ma kto co zorganizować Dnia 25.05.2008 rok w zameczku w Chudowie jest zlot samochodów zabytkowych. W tym samym miejscu co w zeszłym roku. Ja się wybieram ze znajomymi trabanciarzami. Jeżeli ktoś reflektuje to oczywiście możemy się spotkać w tym terminie
  
 
No po dłużej przerwie witam wszystkich w tym temacie,

Dnia 22 sierpnia roku bieżącego ( z racji ostatniego wpisu w roku 2008 napisze że mamy 2010 ) wspólnie z Maciobą przymierzamy się do zdobycia grodu kraka. Jeżeli są jacyś zainteresowani zarówno ze śląska no i oczywiście krakusy aby pooglądać nasze mordki to zapraszam. W planie by było odwiedzić Leszka może i wieliczkę.

Gadać czy komuś sie to widzi, czy to tylko znowu moja wyimaginowana wizja



[ wiadomość edytowana przez: R-said dnia 2010-08-13 09:34:02 ]
  
 
Lol widzę, że piszę sam do siebie w tym topicu no ale jest to jakiejś wyjście. 11.06 2011 odbywa się industriada http://www.industriada.pl/

Może ma ktoś ochotę odwiedzić BYTOM TARNOWSKIE GÓRY RUDY? Można zrobić fajną trasę klasykami i coś zobaczyć?
  
 
Cytat:
2011-05-30 11:56:40, R-said pisze:
Lol widzę, że piszę sam do siebie w tym topicu no ale jest to jakiejś wyjście.



tak jest najlepiej, nie ma przychlaśniętych pytań i odpowiedzi.

Pozdrawiam
Paweł