ŚLĄSK I BESKIDY - Spoty - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-05-07 12:52:38, CarvMachine pisze:
Jezeli można, to też bym sie na nastepny spocik pisal. Pozdrowienia z F&F

o Czeladź! Znam troche tamte tereny DG i czelaź i Będzin.Wracam wspomnieniami do tamtych miejsc i aż łezka sie w oku kreci...chlip chlip.Musze kiedys odwiedzic stare smieci.
  
 
No panowie, czas szybko biegnie. To już prawie miesiąc od naszego ostatniego spociku. Proponowałbym pomysleć nad jakimś następnym. Fakt że do jego ewentualnej realizacji jeszcze daleko, ale mamy przynajmniej czas na dokładne zaplanowanie go.
Dodam jeszcze tylko, że dalej jak do Pszczyny Warszawką nie mam zamiaru się wybrać.
  
 
Taa, czas ucieka Panowie, rozpocznijmy debatę. Ja i tak chyba nie dam rady wczesniej niz przed 15 czerwca ale możemy rozważyć gdzie, jak i po co Jak tam pomysły na logosa ? Ja jeszcze nic konkretnego nie opracowałem
  
 
hehe , ja póki co jedyny wolny weekend to chyba 20-22 V w maju i potem to juz po sesji bede miał zawsze wolne weekendy.
  
 
Cytat:
2005-05-11 22:08:39, MacioBA pisze:
... Jak tam pomysły na logosa ? Ja jeszcze nic konkretnego nie opracowałem


Ja próbowałem, ba, nawet zrobiłem w Paincie
Cholera, czemu go jeszcze nie skasowałem
  
 
NO ja w poniedziałek tez zaczynam pracę - w Czechowicach ale mam nadzieję, że weekendy będa wolne. Poldek wczoraj miał zmieniony most, dzisiaj robi się przekładnia kierownicza więc może jeszcze będzie jeździł
Z tym logo to niezła kwestia. Dokładnie tak samo o tym wcześniej myślałem - kopalnie i górki. MARKHEIM jaka rozdzielczość ma być czegoś takiego ?
  
 
Cytat:
2005-05-14 12:00:19, jarbar pisze:
NO ja w poniedziałek tez zaczynam pracę - w Czechowicach ale mam nadzieję, że weekendy będa wolne. Poldek wczoraj miał zmieniony most, dzisiaj robi się przekładnia kierownicza więc może jeszcze będzie jeździł Z tym logo to niezła kwestia. Dokładnie tak samo o tym wcześniej myślałem - kopalnie i górki. MARKHEIM jaka rozdzielczość ma być czegoś takiego ?


Ja wiem jaka ma być rozdzielczość
Jak będzie za duża to zawsze można zmniejszyć
Myślę że 640x480 bedzie akurat
  
 
Ha, włąsnie mi się wspomniało, że w Starachowicach Mokry mówił, że jak będziemy robić spocik, to się chłopaki z Kraka pofatygują w Beskidy
Także w razie dywagacji nad terminem, można by zerknąć na krakowski wątek, żeby nie kolidować
Jak tam logosy chłopaki :d hehe, mój poszedł se w piz.u z formatem ...co za lipa
  
 
No to super, że KrAK na odwiedzi.
Maciek, w jakim programie robiłeś tego logosa??
  
 
ACDSee 4.0 z taką funkcją editor , ale to lipa, bo się trzeba namęczyć, a efekty jeszcze dalekie od ideału. Chyba lepszejszy byłby Power Point, ale nie posiadam tego ustrojstwa Zreszta trzeba by sie wywiedziec w czym to robily inne frakcje Zagadne do GADa
  
 
Qrcze, żaden tam power point, bredzę!! Panowie! WNG zrobili to w COREL-u I wygląda na to, ze GDA nam pomoze
Jak macie juz coś naszkicowane na kompie, to podeślijcie do GAD-a


[ wiadomość edytowana przez: MacioBA dnia 2005-05-16 20:49:36 ]
  
 
No to super, że możemy liczyć na pomoc.
Ja próbowałem w Paincie, lecz dobrze wiecie, do czego jest ten program
Pomyślałem, że ostatecznei może być tylko nazwa frakcji, a reszte wkleić z nagłówka strony. Ale to raczej wersja taka dla leni
  
 
Cytat:
2005-05-15 23:22:50, MacioBA pisze:
Ha, włąsnie mi się wspomniało, że w Starachowicach Mokry mówił, że jak będziemy robić spocik, to się chłopaki z Kraka pofatygują w Beskidy Także w razie dywagacji nad terminem, można by zerknąć na krakowski wątek, żeby nie kolidować



To może zrobić spotkanie dwóch frakcji: naszej i KrAKa.
A co do miejsca, to można by gdzieś pośrodku (najlepiej na granicy )
  
 
Cytat:
2005-05-19 09:57:00, MARKHEIM pisze:
To może zrobić spotkanie dwóch frakcji: naszej i KrAKa. A co do miejsca, to można by gdzieś pośrodku (najlepiej na granicy )



Byle nie Polsko-Białoruskiej
  
 
słuchajcie który z Was bywa w Będzinie?
  
 
W Będzinie bądź w Będziniu (bo tak z tego co wiem mówią tamtejsi mieszkańcy) to raczej ciężko. Najbliżej ma chyba Freezer.
  
 
ja ostatni raz byłem z rok temu
  
 
a tak w ogóle Jarbar ty masz nr. lakieru c -126 ?? Jesli tak to ja tesh...
  
 
Cytat:
2005-05-22 18:20:50, vistula pisze:
a tak w ogóle Jarbar ty masz nr. lakieru c -126 ?? Jesli tak to ja tesh...



Szczerze pisząc nie wiem jaki to numer - pamięam tylko że nazywano go TOLEDO w momencie kupowania autka. Dzisiaj jest incrustowany drugim kolorkiem - trochę rdzawym
  
 
Cytat:
2005-05-15 23:22:50, MacioBA pisze:
Ha, włąsnie mi się wspomniało, że w Starachowicach Mokry mówił, że jak będziemy robić spocik, to się chłopaki z Kraka pofatygują w Beskidy



Taki jest plan