Zmiana wywołań forum po stronie klubowej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Adresy formu zmieniły się na stałe?? Muszę zmienić stary adres na nowy na stronie??
  
 
Nie jest to konieczne, bo "stary adres" nadal jest rozpoznawany. Dla swietego spokoju byloby dobrze zmienic ...

A moze by tak forum w strone klubu pociagnac? -> zajrzyj do profilu, tam sa rozne ciekawe zakladki

pozdr.

... The Devil is in the Details ...
  
 
Z jakiej okazji powstał Hyundai Club? Czy to do czegoś zobowiązuje?? Proszę o odpowiedź!
  
 
Noooo .... do prowadzenia jedynego w Polsce klubu Hyundai'a

pozdr.
  
 
ale ja żadnych zjazdów itp. na pewno nie będę organizował!! mogę jedynie nadzorować forum - tylko tyle! myślę że wystarczy!!!
  
 
Hej Witek ... Pamietaj ze nikt Ci niekaze organizowac zlotow i niewiem ..zbierac składki itp ...Spojz na moim przykładzie... Zorganizowalem klub ktory tylko gromadzi uzytkownikow Toyot ... A ludzie z poszczegolnych miast...np.z miasta X jest pare osob sami sobie na forum zrobia jakis zlot godzine itp...
Wiedz ze ludzie to lubia i napewno by sie cos zaczelo dziac ;)
  
 
No to fajnie! Ja zajmuje się tylko prowadzeniem forum, a po co składki??
  
 
Cytat:
2003-02-27 14:00:47, Witek pisze:
No to fajnie! Ja zajmuje się tylko prowadzeniem forum, a po co składki??



Czyli przenosimy forum Hyundai'a jako klubowe Przydaloby sie troche bardziej wyeksponowac na stronie, ze taki klub powstal (linki do listy klubowej, formularza zgloszeniowego itd). Teraz zupelnie nie widac, ze mozna sie gromadzic ;)

pozdr.