Chwalmy się ... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No jak się chwalimy to się chwalimy, a co

Mój śliczny Sekim Cannibal z Juniorem 2003 i Burnerem RC no i tam różnymi pierdołami od Truvativa, Avida i takimi tam Z przodu ugina sie o 17cm, a z tyłu (nie sprawdzone, dłuższy od seryjnego damper więc więcej skoku) okolo 210mm, moze i wiecej.

A to moje poprzednie furki (tylko 2 mam fotki, bo pozostałe jakoś fotogeniczne nie były, w karieże zjazdowej przez 2 lata Sekim powyżej to mój 6 rower. Niech żyje kombinowanie )
Sekim Wind 2


DunCon Pitbull z Juniorem 170mm



no i stare dzieje - Dragstar

  
 
cannondale Jekyll Team Replika, koszt nowego tyle ile za używana ome b, taką jak zresztą pomykam
  
 
Jakis czas temu zreanimowalem swojego Wheelera 1800 (rama cro-moly, shimano acera x). I od tego momentu stoi i tylko ojciec na nim jezdzi. Jakos nie mam ostatnio czasu , a wiem ze przydalo by sie pojezdzic dla zdrowia przynajmniej.
  
 
Julo wyczuwam tu prawdziwego krakowskiego zachara

ładna maszynka, zwłaszcza amor

Ja jeżdżę na Scottcie Comp Racingu, osprzet oryginalny, to Deore LX/XT, a teraz mieszany z Sachsem Quarzem.

Amorek to najstarszy Bomber Z3.
  
 
Wczoraj kupilem Cyfrowke wiec, zrobilem zdjecie mojego roweru
undefinedundefined
  
 
ładniutkie te wasze rowerki po moim widac zuj oznaki wieku sredniego
  
 
Giant Rincon '2004 to moj sprzet - wszystko jak z fabryki z wyjatkiem suportu ktory nie wytrzymal tygodnia (jakas wadliwa sztuka). Niestety nie pamietam co zamiast niego siedzi.



pzdr


[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2005-06-25 19:37:39 ]
  
 
a ja jestem nowy i tez sie pochwale zlozylem se giant'a bouldera cro mo czesci to roczniki 2004/2005 ale rame i tak zmieniam najakiegos fulla pozdrowka for all
  
 
juz mam bicykla po remoncie.
nowa przerzutka na front, nowy lancuch, tryby i zespol suportu.
do tego nowe wszystkie manetki (klasyka, nie lubie "grypshita") i hamulce (wreszcie pozegnalem "kant-lewary")...

a na koniec clou programu: fotelik dla juniora

fotki porobie w miare niebawem.
Oczywiscie moj rower to zaden full wypas, ale znosny. No i sam go zlozylem
  
 
Mi w ten weekend szykuja sie pozadne ogledziny i czyszczeniu roweru . Skrzywilem sobie takie metalowe ustrojstwo co wychodzi z tylnej przerzutki i naciaga lancuch, czy mozna to zmienic na nowe czy trzeba kupowac cala tylnia przerzutke ? Pozdro
  
 
raczej przerzutke, jesli to to, o czym mysle.
a naprostowac nie idzie?
  
 
Jest to znieksztalcone w rozne strony, jak sie kreci korba to lancuch i ta zebatka w srodku o to ociera, W weekend sprobuje to poprostowac.
  
 
no to wkoncu zrobilem fotki. Co prawde w firmie, nie w plenerze, ale coz...



  
 
Po ostatnim intensywnym tygodniu na rowerze, zgubilem srube w tylnim hamulcu, rozcentrowalem tylnie kolo i zastala mi sie tylnia przerzutka. Nie chialo mi sie z tym bawic podjechalem do cyklo i zrobili mi wszystko (oprczo centrowania) za 5zl. Teraz male pytanko, mam obrecze a na nich standardowe opony 26 x 1.95, jakie najwezsze oponki moge na nie wcisnac ?
  
 
ja sie poruszam w wolnych chwilach Magnumem jakimś tam , mam go od 97r. kiedy to powódz nawiedziła wrocek , a pamietam ze miesiąc przed powodzią go kupiłem poniewaz po miesciącu miał przejsc przeglad zerowy na który niestety nie pojechałem bo niestety nie było jak , modernizacje jaką przeszedł to załozenie amortyzatora z przodu Cappy , ostatnio zgiełem przednią rafkę
  
 
moj jest troche nietypowy, tylko ja umiem na nim jezdzic
a juz najlepiej mi sie jezdzi po pijaku, prawie wogóle się nie wywracam



[ wiadomość edytowana przez: lukasz81 dnia 2005-12-23 19:22:25 ]
  
 
Po pijaku to i ja bym na nim posmigal Pozdro
  
 
ze sie tak laicko spytam jak mu sie koła? (kierwa jak toto nazwac?) reca???
  
 
ja nie mam nic przeciwko temu bajkowi, ale wg mnie tylne kolo nie ma jak sie obrocic bo oprze sie o rame. Przednie moze by przeszlo ale tez beda problemy. Wnioskuje wiec, ze trzeba byc na niezlej bani zeby tym jezdzic

pzdr
  
 
Cytat:
2006-01-27 19:02:52, scoodie pisze:
Wnioskuje wiec, ze trzeba byc na niezlej bani zeby tym jezdzic pzdr

oj tam Polak potrafi



ps ZYJE !!