Witam :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie

Jakie fajne, nowe forum nam zrobili. I Norbert stal sie modem na kolejnym forum


Pozdrawiam
QLogic
  
 
Cytat:
2005-04-21 14:27:00, MUSEL pisze:
witam ,fajnie ze jest takie forum a po za tym mam pytanie co sie moze dziac ,jak na niektorych przelozeniach jak nacisne mocniej na pedala to mi tak lancuch porzeskakuje ?korba jest nowa ,zebatki z tylu tezs .moze to lancuch???????????



to nie musi być od razu jakaś poważna awaria. Mi pomogło czyszczenie przedniej i tylnej przerzutki, łańcucha i nasmarowanie.
  
 
Witam
Dzisiaj niestety musiałem się dzisiaj poruszać mechanicznymi mięsniami, ale w łikend to odrobie. Pozdrawiam
  
 
ja sie ładnie przywitam ze wszystkimi

WITOJCIE

Ja jak zwykle co roku przezucam sie na rower w lecie , taniej i czasem mozna rower mieć za przewodnika po małej imprezce
  
 
WITAM!!!
  
 
Witam Myślę, że będę tu zagladała.
  
 
Cześć !
Fajny pomysł , takie forum samochodowo - rowerowe !
Przez kilkadziesiąt lat ( jak to zabrzmiało ) , jakie spędziłem na rowerze - nazbierało się trochę opowiastek , będzie okazja , żeby się pochwalić .
  
 
trzy bobry wszystkim maniakom bicyclow i nie tylko
  
 
czesc wszystkim tym ktorzy utrudniaja mi jazde samochodem....
  
 
Cytat:
2005-04-22 22:44:37, Voy pisze:
czesc wszystkim tym ktorzy utrudniaja mi jazde samochodem....



między innymi ja bo tez na rower sie przerzucam
  
 
i ja
Voy masz cos do rowerzystow
  
 
Cytat:
2005-04-22 23:05:18, taz pisze:
Voy masz cos do rowerzystow



Nie jezeli jezdza po swoich ogrodka ew. po lesie...
A pozatym to witam w sobote z rana
  
 
oj cos mi sie zdaje ze trzeba przeprowadzic trase rowerowa kolo voya domq . To by go nauczyło szacunku do rowerzystow
  
 
Wilu pisze "to nie musi być od razu jakaś poważna awaria. Mi pomogło czyszczenie przedniej i tylnej przerzutki, łańcucha i nasmarowanie."
Wilu powazna awaria to nie jest bo jezdze juz chwile z tym ,a pozatym najbardziej mnie denrwuje jak ruszam spod,swiatel i mi zacznie przeskakiwac
  
 
Musel, najprawdopodobniej to lancuch jest juz zurzyty i sie "slizga".
  
 
Witam
  
 
Cytat:
2005-04-23 22:00:36, taz pisze:
oj cos mi sie zdaje ze trzeba przeprowadzic trase rowerowa kolo voya domq . To by go nauczyło szacunku do rowerzystow


Fakt faktem że rowerzyści czasem przeginają ale przeważnie to kierowcy nie mają wyobraźni a mają w dupie rowerzystów mijając nas w odległosci 30cm i prędkości 80km/h
  
 
tzry bobry wszystkim
  
 
to ja tez naznacze swoja obecnosc na tym forum

witam wszystkich zroweryzowanych

pozdrawiam, szczegolnie goraco klubowiczki i klubowiczy espero
  
 
Cytat:
2005-04-24 12:25:07, Cwikus pisze:
to ja tez naznacze swoja obecnosc na tym forum witam wszystkich zroweryzowanych pozdrawiam, szczegolnie goraco klubowiczki i klubowiczy espero



a ja bym chcial pozdrowic mam i tate

A tak ogolnie to powitac zawalidrogi....