GETZ pokrowce na foteliki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Są zagłowki 5 sztuk. Ale ja ich nie zakładam.
Nie jest to welur. Przypominam, że kosztowały tylko 100.
Gdy je kupowałem to poraz pierwszy szyli pokrowce do GETZ-a, wymiary Pani "zdjęła" na parkingu. Trochę nie miała odwagi na szycie z weluru. Po pierwszej przymiarce robili poprawkę - dopasowanie oparć przednich siedzeń - były za szerokie.
(Szycie na miarę z weluru to wtedy koszt około 300 zł).
Ja założyłem pokrowce dlatego, że w samochodzie jeździ pies. Zależało mi nad zabezpieczeniem siedzeń. Ale może następne sprawię sobie z weluru.
Kieszenie w przednich fotelch niestety są pod pokrowcami.
W niedzielę porozmawiam z nimi. U nas na giełdzie są co tydzień.
Mogę zapytać czy uszyja z weluru i jaki jest koszt.

  
 
Cytat:
2006-05-23 12:14:52, JanuszW pisze:
Są zagłowki 5 sztuk. Ale ja ich nie zakładam. Nie jest to welur. Przypominam, że kosztowały tylko 100. Gdy je kupowałem to poraz pierwszy szyli pokrowce do GETZ-a, wymiary Pani "zdjęła" na parkingu. Trochę nie miała odwagi na szycie z weluru. Po pierwszej przymiarce robili poprawkę - dopasowanie oparć przednich siedzeń - były za szerokie. (Szycie na miarę z weluru to wtedy koszt około 300 zł). Ja założyłem pokrowce dlatego, że w samochodzie jeździ pies. Zależało mi nad zabezpieczeniem siedzeń. Ale może następne sprawię sobie z weluru. Kieszenie w przednich fotelch niestety są pod pokrowcami. W niedzielę porozmawiam z nimi. U nas na giełdzie są co tydzień. Mogę zapytać czy uszyja z weluru i jaki jest koszt.



Już do nich dzwoniłem - cena w granicach 110 - 170 w zależności od materiału. Próbki materiału mogą nawet przysłać do domu.
Pochwale się jak już się konkretnie zdecyduje.

JanuszW - jeszcze raz dzięki !!!



  
 
Ja mam pokrowce na foteliki z innej firmy i też są bardzo dobre. Najważniejsze, że foteliki czyste.