[OGÓLNE] Zakładam alarm MagiCar 440 - fotorelacja - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-12-27 21:26:22, milan151 pisze:
Witam mam pytanie czy ktos podłanczał funkcje konfort domykanie szyb w escorcie czy działa czy trzeba moduł zeby to chodziło czy alarm ma wbudowany taki moduł dzieki za odpowiedzi



Potrzebny jest moduł np. taki.
A samej funcji konfort nie rozumie, o ile pamiętam przez 30 sek podaje mase. Tylko co z tego jak nic z tym nie można zrobić. Szyby się domkną po 5 sek. a dalej co ? Także pozostaje dokupić moduł. Domyślam się, że nowa auta mają zabezpieczenia przeciążeniowe podnośników szyb, może wtedy da się wykorzystać tą funkcję.


[ wiadomość edytowana przez: jerico dnia 2006-12-28 11:46:46 ]
  
 
Koledzy mam problem z krancowkami drzwi w Escorcie MK 7 kombi....moze mi ktos powiedziec ktory to jest kabel w skrzynce bezpiecznikow ?? a najlepiej jakies foto ?? bo mi nie dziala ten link do opisu
  
 
ok wszystko fajnie ale kabelek czerwony a nie czarny jest głównym zasilaniem alarmu (tak wynika ze schematu)
Co by jakiś "elektryk" korzystający z Twojego poradnika się nie wkór...zdenerwował jak mu sie alarm spali.
poza tym gratulacje za samodzielny montaż
  
 
Mam pytanko: w moim magicarze można ustawic tak ze 3 kanał będzie podawał mase do momentu puszczenia przycisku... mam taki pomysł zeby wykorzystac to nie do el. szyb, ale podłączyc pod swiatła drogowe, lub mijania ( taki bajer np. zeby np. do domu sobie droge oswietlic )
jak myslicie jest to możliwe?? gdzie się wpiąć ?? trzeba jakis przekaznik??
  
 
Panowie mam pytanko co oznacza jak przy załączaniu alarmu syrenka pika trzy razy po trzy razy. Bo nie znalazłem tego nigdzie w instrukcji. A drugie pytanko jak zachowuje się syrenka w momencie gdy wyzwala się pre-alarm z czujnika wstrząsowego?
  
 
pipis to może być najprawdopodobniej to że jakieś drzwi są nie domknięte bądź klapa bagażnika
  
 
Właśnie sprawdzałem poszczególnie wszystkie drzwi i one załączają alarm a poza tym przy naruszonej strefie alarm podobno pika trzy razy przy uzbrajaniu i mruga kierunkami tak stoi w instrukcji a to zachowanie jest dość dziwne.....
  
 
No i w końcu się wydało czemu alarm pika trzy razy po trzy razy!!!!!!!!!!!!!
Mechanik w Renault montując czujnik wstrząsowy urwał drucik od prealarmu. I te piki to widać że działał ten czujnik bo nie miał masy drucik wisiał w powietrzu. Odpiąłem czujnik i jest OK!!!!!
Alleluja!!!!