[OGÓLNE] Zakładam alarm MagiCar 440 - fotorelacja - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wielkie dzieki za opis zakladalem podobny alarm ale wszystkie podlaczenia byly takie same.
Wszystko hula!
Pozdrowki
  
 
Cieszę się że Ci się udało . A zdradź tajemnicę czy podpiąłeś odciącie. bo moje ciągle niepodpięte
  
 
Tak jest odciecie oczywiscie tez dziala Teraz planuje jeszcze dolaczyc jakies czujki ruchu ultradziwiekowe.
Pozdrowki
  
 
Powodzenia I żeby się nie wzbudzał jak ja np. obok będę odpalać Essiego
  
 
Nie buj żaby Ja mam czujniki ruchu ultradźwiękowe i działają bez zażutu jak narazie. ale spróbóję jeszcze kiedyś zwiększyć czułość wtedy to się dopiero porządnie przetestuje
  
 
Cytat:
2005-04-26 23:02:30, Gensulin_reaktywacja pisze:
a założenie takiego alarmu ile kosztuje...? w Krakowie właśnie.



hej po raz pierwszy na forum i może mi się uda odpowiedzieć na to sam się dowiadywałem co i jak ile kosztuje Więc ceny są zróznicowane

* w Polmozbycie Kraków w serwisie Fox Auto Alarm chcą 200 zł

* w Multi Serwis Elektronik ul. Wielicka 8 - tam z kąd Nasz kolega dostał dużąąąąąą paczuszkę - 180 zł

* w innym punkcie poeconym przez znajomego w granicach 150 zl

Osobiście chciałem sobie założyć coś takiego, lecz bałem się grzebać w kablach - narazie założyłem sensorowy czujnik tzn odcięcie zapłonu.
Z tego co wiem ten alarm nie jest 'licencjonowany' tzn nie dostaje się zniżek na ubezpieczenie.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-07-02 21:17:09, MasterCheat pisze:
Nie buj żaby Ja mam czujniki ruchu ultradźwiękowe i działają bez zażutu jak narazie. ale spróbóję jeszcze kiedyś zwiększyć czułość wtedy to się dopiero porządnie przetestuje



Żaby akurat się nie obawiam, tylko mojego wilczego exhausta opodal
  
 
może jest ktoś kto zakładał ten alarm do 1.8td????????z 1996 roku !
umnie okablowanie robił chyba DALTON-ista mam całkiem inne kolory !!
  
 
mam pytanko:
a minowicie : czy u Was też tak jest raz włącz się i wyłącza z 20-30 metrów a nieraz podejde do auta i są problemy? od czego to zależne? dodam że baterie są nowe. Drugie pytanie do czego jest dodatkowy czarny przewód? u mnie jest nie podłączony. Z góry dziękuje
  
 
Cytat:
2005-07-05 23:04:11, ARECKI_TOM pisze:
mam pytanko: a minowicie : czy u Was też tak jest raz włącz się i wyłącza z 20-30 metrów a nieraz podejde do auta i są problemy? od czego to zależne? dodam że baterie są nowe. Drugie pytanie do czego jest dodatkowy czarny przewód? u mnie jest nie podłączony. Z góry dziękuje



Też tak mam z zasięgiem. Ale u mnie jest to zależne od tego gdzie jestem autem. A podwórku na otwartym terenie, zasięg spokojnie 40 m. A w mieście na parkingu czasem muszę podejść nawet 1-2 metry do auta. Podejrzewam ze w mieście jest sporo zakłuceń i to przez to.

A co do czarnego przewódu, to zależy o który ci chodzi?

Jesli o ten od sterowania centralnym, to jest on wykożystywany tylko przy sterowaniu pneumatycznym lub przy bezpośrednim sterowaniu siłownikami.
  
 
WIELKIE DZIEĘKI !!!!
dla kolegi MastrCheat---> dzisiaj przez połowe dnia zakładał zemną alarm !!
P.S.
central działa! , wstrząsówka z objętościówką nie współpracują - zakłucają sie nawzajem . umnie objentości.ówka wygląda inaczej inne pudełko . Licze na dalszą pomoc !
  
 
Cytat:
2005-08-27 20:37:24, KAMILA_Z_USTRONIA pisze:
WIELKIE DZIEĘKI !!!! dla kolegi MastrCheat---> dzisiaj przez połowe dnia zakładał zemną alarm !! P.S. central działa! , wstrząsówka z objętościówką nie współpracują - zakłucają sie nawzajem . umnie objentości.ówka wygląda inaczej inne pudełko . Licze na dalszą pomoc !



SPOX nie ma sprawy

jutro powalczymy dalej

  
 
Mam problem z podłączeniem alarmu pod kierunki - niewiem gdzie się wpiąć ( w którym miejscu)
ORAZ jak ( gdzie się wpiąć ) z ultra dzwiękowym czujnikiem ruchu TX-O8
ma on 3 żły
BIAŁA - wyzwala 0V
BRĄZOAW I ZIELONA zasilają czujnik!
MAM MODEL Z 1996ROKU--- tylko kolory kabli ( daltonista je układał) nie odpowiadają żadnemu schematowi!
  
 
Ja właśnie czekam na paczuszkę i też będę montował. Kumpel ostatnio zakładał i zajęło mu to 3 godz w pięciodrzwiowym aucie, ciekawe ile mi to zajmie w 3-drzwiowym
  
 
Cytat:
2005-05-02 21:43:39, MasterCheat pisze:
Ok, to na początek kilka fotek, które moga odstraczyć osoby nie mające pojęcia o elektryce Więc tak może wyglądać essi podczas zabiegu :



to to jeszcze pikus sprobuj sie w tym odnalesc
  
 
hehe no niezły bajzel
  
 
O matko, a wlasnie rozmyslam nad samodzielnym montazem jakiegos taniego alarmu ale widzac to chyba sie troche jeszcze zastanowie bo na schemacie wyglada to duzo prosciej. Na tym co zobaczylem na fotce borysa to by szlo juz pewnie serwer postawic
  
 
Witajcie, centralki alarmowe powinno sie montować za zegarami (najbezpieczniejsze miejsce) Mój wujek ma warsztat z autoalarmami i podpatrzyłem co nie co.

Pozdrófka
  
 
Cytat:
2005-08-28 14:54:44, markocieszyn pisze:
O matko, a wlasnie rozmyslam nad samodzielnym montazem jakiegos taniego alarmu ale widzac to chyba sie troche jeszcze zastanowie bo na schemacie wyglada to duzo prosciej. Na tym co zobaczylem na fotce borysa to by szlo juz pewnie serwer postawic



nie martw sie -to nie byl zwykly alarm ze zwyklymi jest duzo prosciej
  
 
Cytat:
2005-08-28 15:06:50, Voodo2 pisze:
Witajcie, centralki alarmowe powinno sie montować za zegarami (najbezpieczniejsze miejsce) Mój wujek ma warsztat z autoalarmami i podpatrzyłem co nie co. Pozdrófka



Owszem, że bezpieczne ale czasami nie ma tam poprostu miejsca, już trochę alarmów montowałem w różnych autach. A moja propozycja co do miejsca (MK7) to nad nagrzewnicą, jest tam sporo miejsca i też raczej nie do "wyśledzenia" przez złodzieja. A poza tym jest on możliwie w najwyższym punkcie więc nie ma problemu z zasięgiem.