President JFK za 200 PLN - czy warto????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich.Mam jeden problemik.Chcę kupić radyjko cb i trafia mi się President JFK za 200 PLN .Napiszcie coś więcej o tym radiu i czy warto dać za nie tą kase.Pozdrawiam
  
 
w zasadzie warto. radio am/fm 120 kanałów i z tego co pamiętam fabrycznie 15 lub 18 wat mocy. pozostaje tylko kwestia jego stanu technicznego.
  
 
Dzięki za info,stan techniczny i wizualny bdb z tego co mówisz raczej będzie mi potrzebny papier na to radio ponieważ moc jest większa niż 4 W.Radio ma usuniete nr fabryczne i dołożone dziury i jak widzę płynną regulację mocy.Jeżeli będzie skręcona na min. to czy będzie trzymało 4 W czy więcej? Pozdrawiam
  
 
skrót mocy w tych radiach był chyba fabryczny. a jeśli nie, to zależy jak został wykonany. generalnie powinno być poniżej 1 wata na minimum. co do papieru... będzie potrzebny jak do każdego radia. ja miałem papier dotychczas na jedno swoje radio
jak możesz zapodaj jakąś fotkę.
  
 
Zdjęcie poglądowe.W rzeczywistości ma kilka drobnych rysek na obudowie ale stan jest idealny.Napisz co jest mi potrzebne aby mozna legalnie jeździć z nim po Polsce i w razie kontroli obyło sie bez przykrych niespodzianek.
  
 
potrzebna homologacja, ale ten model jej nie miał. możesz jeździć z papierem na innego presidenta, większość policmajstrów nie ma o tym bladego pojęcia.

generalnie 200pln sam bym dał
  
 
Cytat:
2005-04-27 20:45:07, Góral pisze:
potrzebna homologacja, ale ten model jej nie miał. możesz jeździć z papierem na innego presidenta, większość policmajstrów nie ma o tym bladego pojęcia.



w związku z tym, że jesteśmy w UE wystarczy przetłumaczyć wystarczy przetłumaczyć z instrukcji obsługi oryginalną homologację
  
 
Cytat:
2005-04-28 10:13:21, speedmaster pisze:
w związku z tym, że jesteśmy w UE wystarczy przetłumaczyć wystarczy przetłumaczyć z instrukcji obsługi oryginalną homologację



to a żdwa razy trzeba tłumaczyć?
  
 
Dzieki za wszystkie informacje.Własnie go kupiłem i powiem szczerze że jest zaje...... Musze tylko dorobić uchwyt do niego i gotowe.Pozdrawiam.
  
 
to jest taki kawałek radia z klasycznym stylu... a nie te nowoczesna badziewka