Spoty Szczecin - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
OK ustalamy spocik wrześniowy 16 09 godzina 19:00 tam gdzie zwykle czyli carefur pierwszy poziom przy wyjeździe po lewej stronie.
Może być ??
  
 
Jak to "gdzie zwykle"? Ostatnio było na Wałach o ile mnie pamięć nie myli
Wnioskuję o nieco wcześniejszą godzinę bo sie zaczyna juz wczesniej ciemno robić

W każdym razie ja będę na pewno
Pozdrawiam
  
 
No to jak Misiek będzie to ja tez jakoś sie dokulam......musze juz zbierac litry
  
 
o miło będzie widzieć gościa z podobnym autkiem Już szykuje sie na sesje zdjęciową jeśli oczywiście właściciele się zgodzą
  
 
Jasne!
Trzeba będzie umyć porządnie carinki
  
 
Panowie bez Paniki zapraszam na Toyota,forum,org,pl i spoty lokalne.
Toyota TEAM Szczecin
Czyli wy, my jestesmy ostro zgrani, i w tajemnicy coś wam p[owiem bede miał wolną chate w tym terminie....
Jak by co to na KOM. 507464779 Krzysiek
Zapraszam wszystkich.
Kurcze MISIEK gdzieś ty był tyle czasu że ciebie nie było... daj znać o sobie, Jak Pamiętasz większość było na Carefurze a ten ostatnio na wałach to był drugi z tych na wale więc SPOKO bracie dobrze wyszłes na fotkach.


[ wiadomość edytowana przez: rogacek dnia 2005-09-12 23:03:05 ]
[ powód edycji: na priva ]
  
 
Zaraz zaraz
Ostatni (czerwcowy) spot na Wałach był pierwszym o którym wiedziałem...dlatego do niego porownuję

Jestem cały czas ale na tym forum. Z przyczyn których już wymieniać nie będę jestem tutaj i tylko tutaj... W zwiazku z tym jeśli chcecie abym pojawiał się na spotach (ja a takze inni użytkownicy tego forum) to musicie dać nam znać (tak jak robi to Włodek) a najlepiej wraz z nami ustalać co i jak...

Takze jeszcze raz. Informacja w stylu "szczegóły na TKP" jest dla mnie zupełnie bezwartościowa

Do zobaczenia wkrótce!
  
 
bardzo przepraszam ale włśnie odbyły sie juz 2 spoty ale zaprezentuje jeden ostatni z 16 wrzesnia ktory był na tyle zajefajny że przyjechali do nas goście aż 220 kilometrow. Było miło.
Podziękowanie dla kolegów z tak odległej miejscowości.
GLADIATOR

  
 
co jest forum nie działa zamiecilem foto ze spot 16.09. i nie ma???????
  
 
okej działa reszta fotek:

  
 
I reszta fotek. Sory za jakość ale robione kamerą, niebawem lepsza jakośźć:



Oczywiście czekamy na Wlodka, jeszcze raz zrobie dla kolegów z ktorzy przyjechali na SPOT 220 kilometrów chopaki jestesta SUPER .
Danke
Thank You
Zjrjestwojta
Spasiba ITP.....
  
 
Kurcze nie wiem jak to sie stało ale fotke GOŚCI mam jedno są z LEWEJ.
  
 
Dobra, ja wrzucam jeszcze raz, trochę pomniejszyłem żeby nie bylo takie rozmazane.

Dzisiejszy spot był naprawdę super. Dziękuje Maćkowi i Marcinowi za przybycie z tak odległej krainy Niech nasze carinki jeżdzą jak najdłuzej
Specjalne podziękowania dla Krzyśka.
Pozdrawiam tez Włodka

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us




[ wiadomość edytowana przez: MisiekII dnia 2007-11-06 21:22:23 ]
  
 
Misiek II dzieki za wrzucenie fotek i zapraszam juz na nastepne spoty
  
 
Dziękuję i ja raz jeszcze

Cytat:
2005-09-17 00:27:45, WlodekJota pisze:
zapraszam juz na nastepne spoty



Które odbywać się będą w każdy ostatni piątek miesiąca koło godziny 18 lub 19. Zaczynamy od października!

Pozdrawiam
  
 
Tak jak ustalilismy ostanie piątki miesiąca
ze względu na chłodne czasy miejsce jeszcze do uzgodnienia
  
 
Spot bardzo się udał.............jak dla mnie, zreszta chyba nikt nie nazekał dziś juz nic wielkiego nie wymyśle z wiadomych powodów ale napewno skomentuje to szerzej rano ........
  
 
Fajne te Carinowe klasyki
  
 
szkoda ze moje autko jeszcze na warsztacie przechodzi reanimacje i ulepszenia.... ale trudno moze nastepnym razem w koncu sie tez zjawie
  
 
Cytat:
2005-09-17 10:17:30, monica pisze:
szkoda ze moje autko jeszcze na warsztacie przechodzi reanimacje i ulepszenia.... ale trudno moze nastepnym razem w koncu sie tez zjawie



Zapraszamy Zapraszamy ja też byłem bez swojej ale klubowi koledzy podwozili mnie i zawozili gdzie chciałem, gdyż moja corolla E-9 też na blacharnio-lakierni.


[ wiadomość edytowana przez: rogacek dnia 2005-09-18 21:31:30 ]