[OFF TOPIC] Ciekawy artykuł - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie ja znam takich 3. Ztym że oni polują dopiero jak sami przypieprzą w coś by porostu naprawić sobie za darmo samochodzik. Sam z bratem polowałem no bo drzwi trochę u niego w uno gniją i jak nastawił się Mercedes 124 taksówka to ni cholery odbił brat w lewo a potem żałował. Taksa wyjechała z postoju (my jechaliśmy ostatni) i koleś myślał że już nic nie jedzie i wyjechał w momencie gdy byliśmy na jego wysokości. Ale tak to jest nawet najmniejsze zadrapanie na aucie może człowieka do szału doprowadzić.
  
 
Najbardziej mnie wkur... to że przez takich ludzi firmy ubezpieczeniowe podnoszą stawki za ubezpieczenia za które uczciwi muszą płacić ....
  
 
Cytat:
2003-02-21 21:49:50, Janio pisze:

Mnie przydałoby się trzasnąc Brembosa, bo po ostatniej kolizji ze znakiem nie mam przedniej belki




Janio? Może trzaśniesz mój prawy bok, bo muszę drzwi robić... Może wjedziesz mi gdzieś na oblodzonym parkingu, a potem jeszcze zaskarżymy administratora posesji i obaj dostaniemy trochę grosza...
  
 
Żeby nie zakładać kolejnego tematu to jeszcze jeden atrykuł mówiący o kradzieżach samochodów w... Warszawie.
Oto cytat
Cytat:
Najbardziej narażeni na kradzieże są właściciele daewoo, polonezów i fiatów, a także marek ....


Hmmmteraz was zaciekawiło bardziej? Jeśli tak to podaję adres
Raport o kradzieżach samochodów

Interesujące jest ostatnie zdanie więc zapraszam do tematu
Jaki alarm załozyc w poldku ????


Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadziei,
może to wszystko, co mu zostało.
  
 
Nie wiem czy było. Artykuł o Poldku 1.4.
  
 
Microsoft VBScript - b³¹d czasu wykonywania error '800a01a8'

Wymagany jest obiekt: 'XmlDoc.documentElement'

/article/art_paste_new.inc, line 14 - to przeczytałem.
  
 
Cytat:
2004-06-29 23:44:39, Grzech pisze:
Microsoft VBScript - b³¹d czasu wykonywania error '800a01a8'

Wymagany jest obiekt: 'XmlDoc.documentElement'

/article/art_paste_new.inc, line 14 - to przeczytałem.



To zrobimy takie cuś.

http://gieldasamochodowa.com/article/view.asp?path=gs549&file=549-26.xml
  
 
Teraz powinno zadziałać.

www.gieldasamochodowa.com/article/view.asp?path=gs549&file=549-26.xml
  
 
u mnie w zadnej z podanych form nie dziala
  
 
A tak?

Albo tak :

http://gieldasamochodowa.com/article/view.asp?path=gs549&file=549-26.xml

Albo tak :

www.gieldasamochodowa.com/article/view.asp?path=gs549&file=549-26.xml
  
 
http://gieldasamochodowa.com/article/view.asp?path=gs549&file=549-26.xml

Obcina mi "" . Po =gs trzeba wstawić ""
  
 
OSTATNI LINK.


  
 
teraz gitara
  
 


Kawałek historii czytałem o tym 4ry lata temu. A co do Gaaaazety to czytając ją człowiek gotów zimą wyjść w krótkich spodenkach i w koszulce z krótkim rękawem. No i ten naczelny propagator tolerancji i wróg "ciewmogrodu" Samson Andrzej błeeeee....
Ale dno....
  
 
Nie wiedziałem gdzie to umieścić <>
  
 
Cytat:
2004-06-30 13:33:34, zenolop pisze:
(...)No i ten naczelny propagator tolerancji i wróg "ciewmogrodu" Samson Andrzej błeeeee.... Ale dno....


raczej ofiara manipulacji w tym zacofanym mentalnie kraju. zniszczyc tu mozna kazdego. tu zaden prokurator nie oberwie za postawienie niewinnego czlowieka przed sadem, vide roman kluska. sluchajac wiadomosci w mediach stajemy sie ofiarami klamstw.
  
 
Cytat:
2004-12-12 19:00:24, AK-21 pisze:
Nie wiedziałem gdzie to umieścić <>


Włosy mi dęba stanęły jak to przeczytałem i do tego obejrzałem filmy... Cóż potwierdza się tylko moja zasada, że jeździć należy bardzo rozważnie i koniecznie dostosowywać prędkość do warunków oraz umiejętności samego kierowcy. A co się tyczy osób, które się popisują przed innymi to zostawię to bez komentarza, gdyż moim zdaniem to szczyt głupoty. A zapewniam, że nie wszyscy w wieku około 20 lat jeżdżą jak wariaci.
  
 
Cytat:
2004-12-12 19:00:24, AK-21 pisze:
Nie wiedziałem gdzie to umieścić <>



ściema.

jeździłem calibrą.

tam z trudem wchodzą 4 osoby a co dopiero 8 i jeszcze do tego 200 km/h

buehehehehehe

może jakby dobrze się przyjrzeli, to z tej kupy złomu dało by się odróżnić dwa samochody...






[ wiadomość edytowana przez: Admiral dnia 2004-12-12 20:41:18 ]
  
 
No to redaktorzy Ameryke odkryli hehe. Nigdy bym wczesniej nie pomyslał, że obciącenie zmienia jego zachowanie na drodze hehe.
Ostatnio tak jezdziłem w 5 osób plus zawalony bagażnik na max, nie wiem jak komuś w takich warunkach przychodzi na mysl szybka jazda na zakrętach, chociaż z naszą młodzieżą nigdy nie wiadomo. Samochód robi się potwornie miekki, więc siłą rzeczy w zakręty wchodzę dużo wolniej, nie sprzyja temu miękkie jak cholera zawieszenie i przesunięty srodek ciężkości, zreszta dynamika w takiej konfiguracji jest lekko mówiac kiepska. Natomiast na prostej jest całkiem przyjemnie, prowadzi sie, świetnie wybiera dziury, robi sie z niego taki "amerykan" hehe.
  
 
W Callibrze 8 osób. Mogę w to ewentulnie uwierzyć, może to były jakieś małe osoby, ale w takim ścisku jadać 200km/h to nic dziwnego ze przywalili. Przeciez to się nawet kierownicą pewnie nie dawało normalnie kręcić. Jednego tylko nie rozumiem. Czemu Ci "redaktorzy" przeprowadzili eksperyment na starym Golfie i dużym Fiacie? Przeciez większość wypadków powodują młodzi ludzie we w miarę nowych zachodnich brykach. Ot jak chociażby Callibra, Matiz. A w Kanadzie to chyba Dużymi Fiatami wszyscy jeżdżą nie? I to stwierdzenie: "cieniutkie oponki i brak ABSu" . Callibra też na pewno tak miała