Klony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy na forum motonews posiadanie/używanie jednocześnie dwóch/kilku kont userowskich jest mówiąc delikatnie dopuszczalne?

Czy w przypadku niedozwolenia Masta di Masta ma możliwości techniczne żeby sprawdzić czy na oba/kilka kont delikwent loguje sie np. z tego samego IP lub z tej samej grupy IP nnn.nnn.nnn.???

No i jaki wyrok zapadnie jeżeli się podejżenia potwierdzą i jak zostanie wykonany - gilotyną?
  
 
Cytat:
2005-05-10 08:46:42, Solltys pisze:
Czy na forum motonews posiadanie/używanie jednocześnie dwóch/kilku kont userowskich jest mówiąc delikatnie dopuszczalne?


Nie tylko na forum MotoNews ale na jakimkolwiek innym forum niedopuszczalne jest korzystanie z dwóch różnych kont, bo to dyskwalifikuje danego usera odrazu na starcie bez względu jaki cel przyświecał jemu zakładając klona
  
 
To mało - Chce wiedzeć z najwyszego stołka czy taki user dostanie udupiony.
I czy forum potrafi się bronić przed następnym klonem?
  
 
Cytat:
2005-05-11 12:11:17, Solltys pisze:
To mało - Chce wiedzeć z najwyszego stołka


A to przepraszam - Ojcze Dyrektorze proszę o wypowiedź bo ja byłbym za ostrym traktowaniem takich userów
  
 
No najlepiej kasowac konta, wszystkie. Klonowanie nadal jest nielegalne z tego co sie orientuje.

pozdr.
  
 
Cytat:
2005-05-11 17:55:32, daemon pisze:
No najlepiej kasowac konta, wszystkie. Klonowanie nadal jest nielegalne z tego co sie orientuje. pozdr.



Ale ponoc do badan mozna klonowac

pozdr
  
 
ale jak sie nie uda to usuwaja klona razem z oryginalem

pozdr.
  
 
a jezeli bedzie tak ze ja z sasetka bedziemy uzywac tylko jednego kompa i bedziemy mieli to samo IP na dwoch roznych kontach to czy one beda traktowane jako klony? mnie sie wydaje ze teoretycznie tak ....
  
 
Cytat:
2005-07-14 23:12:03, Voy pisze:
a jezeli bedzie tak ze ja z sasetka bedziemy uzywac tylko jednego kompa i bedziemy mieli to samo IP na dwoch roznych kontach to czy one beda traktowane jako klony? mnie sie wydaje ze teoretycznie tak ....



teoria teorią ale ja bym Was nie pomylil z tego co widzialem

pozdr.
  
 
to tak jak ze mną i Speedmasterką też czasami z jednego kompa się logujemy
  
 
my juz niedlugo bedziemy tylko z jednego...
  
 
Czyli nici z automatycznego antyklonowania, każdy przypadek jest inny.
Pozostaje czujność modów i userów w swoich parafiach, no i czsem gościnne zapuszczenie żurawia gdzieś obok dla porównania stylu wypowiedzi.