Mały tuning optyczny!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Mam pytanko co sądzicie o takich nakladkach na pedały:

Dodam,że to własna produkcja
  
 
mi się niepodoba
  
 
jak dla mnie spoko!
  
 
dzięki to zaszczyt, że spodobaly się specu od tuninguu jescze w planache jest końcówka wydechu też włąsniej produkcji.
Tylko nie ma materiału bo koles w robocie jak ostatnio zrobił to końcówka była super ale ważyła tyle co cały układ wydechowy
  
 
albo to hans7 jest tym specem od tunignu, albo niedokładnie przeczytałeś post micab-a
  
 
nie ważne kto jest specem ważne czy ci się podoba
  
 
micab a czemu ci się nie podoba??
  
 
Dla nie w miare spoko, choć wole troszke inne. Ale podziwiam za samozaparcie i chęć zrobienia czegoś samemu
  
 
Cytat:
2005-05-14 00:10:43, antonio pisze:
micab a czemu ci się nie podoba??


mi się niepodoba dlatego, że jakoś dziwnie się światło załamuje na nich......sprawia to wrażenie jakby były z pazłotka po czekoladzie..... takie moje odczucie
  
 
takie złudzenie na zdjęciu, chłopie z pazłotka po czekoladzie?? to jest czysta kwasóweczka wupolerowana na błysk , ciekaw jestem co ty masz na pedałach??
  
 
Cytat:
2005-05-14 00:32:57, antonio pisze:
takie złudzenie na zdjęciu, chłopie z pazłotka po czekoladzie?? to jest czysta kwasóweczka wupolerowana na błysk , ciekaw jestem co ty masz na pedałach??


człowieku......pytasz czemu mi się niepodoba to Ci mówie.......nie powiedziałem, że to jest zrobione z pazłotka........tylko że sprawia mi takie wrażenie........jak dla mnie możesz sobie zrobić te nakładki ze złota....ale jak będą tak wyglądały to mi się nie widzą ......i tyle.......jak Ci się podoba to sobie naciskaj te pedały i jest cool......o to chodzi.....ale jak pytasz o opinię to nielicz, że wszyscy się będą zachwycać
  
 
człowieku co ty się tak denerwujesz ja tylko pytam co ty masz na pedałach? Może twoje bedą mi się widziec lepiej od moich i zrobie nowe.
I nie spodziewam się żadnego zachwytu
  
 
No pedaly jak pedaly Dobrze ze gumki zalozyles bo byla by kicha zima Powiem Ci z doswiadczenia ze polecam matowe bo jak sie pobrudza to je scierasz i ladne sa a te beda mialy wieczne smugi Sa ladne jesli chodzi o wykonanie Micab ma racje bo na zdjeciu wygladaja jak obklejone pazlotkiem ale to efekt lampy od aparatu albo padania swiatla Sluchaj co do pedalow to wedlug mnie warto zrobic albo kupic dobre Znajomek mial siakies jacky i po roku wygladaja gorzej niz fumy seryjne Ja dwa lata temu kupilem MOMo i nawet jak teraz je przeczyszcze to sa jak nowe i ryski nie ma A te mi wygladaja na dobrze zrobione wiec mysle ze bedzie good Ale moze pomysle zeby je troche zmatowic
  
 
A mi sie to podoba Baks dobrze pisze .... chyba ze to stal 1st class ... to nie powinno byc na polerce sladow uzytkowania ...
  
 
No kurde Nosek Baks zawsze dorze Gada
  
 
Tylko ciekawe czy jak przyjdzie zima i ciapa na drodze, a za tym buty oblepione sniegiem i blotkiem, czy Ci sie nie beda nogi slizgaly na tych pedalach.
Ale ogolnie mi sie podobaja i w dodatku nikt drugich takich samych nie bedzie mial