Czy warto alan 78 plus

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich
wypowiedzcie się prosze w temacie : czy warto kupować alana 78
czy to tez "SZUMOFON"
pozdrawiam i liczę na pomoc.
  
 
Kwesia zasobnosci portfela Jako radyjko nic nadzwyczjanego typowy Alan.Chyba ze cena jest dobra bo za sklepowa to niewarto.
  
 
Nie jestem znawcą, ale moim zdaniem jeśli już kupować droższego Alana to lepiej dołożyć troszkę i kupić niewiele droższego Alana 48+ niż 78+.
  
 
Cytat:
2005-06-17 15:06:48, MacTB pisze:
Nie jestem znawcą, ale moim zdaniem jeśli już kupować droższego Alana to lepiej dołożyć troszkę i kupić niewiele droższego Alana 48+ niż 78+.




Z tego co mi wiadomo to są te same radia tylko 48+ ma kilka bajerów więcej, ale w środku są identyczne.

tutaj jeden gość się wypowiadał na tematAlan78+










[ wiadomość edytowana przez: mondeo2 dnia 2005-08-24 17:07:06 ]
  
 
Raczej nie bajerów, bo jeśli chodzi o bajery to chyba mają takie same Z przydatnych rzeczy alan 48+ ma rfgain i micgain o ile się nie mylę, a to już nie są zbędne rzeczy które można nazwać bajerami
  
 
Cytat:
2005-08-24 18:19:29, MacTB pisze:
Raczej nie bajerów, bo jeśli chodzi o bajery to chyba mają takie same Z przydatnych rzeczy alan 48+ ma rfgain i micgain o ile się nie mylę, a to już nie są zbędne rzeczy które można nazwać bajerami



niby tak, ale w mobilu i tak mikrofon ustawiasz na maxa (a zwłaszcza w alaniach), a w razie zakłuceń rf-gaina można zastąpić squelchem.
generalnie alan 48+ nie jest wart pieniędzy, które trzeba za niego zapłacić.