Wyścigi na 400 metrów zaproszenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jako współorganizator zapraszam:


I RUNDA ELMINACJI O TYTUŁ

„MISTRZA DOLNEGO ŚLĄSKA”

W WYŚCIGACH RÓWNOLEGŁYCH NA DYSTANSIE ¼ MILI

17.04.2004

LOKALIZACJA:
LOTNISKO W MIEJSCOWOŚCI SKARBIMIERZ, KOŁO BRZEGU.

Przyjmowanie zgłoszeń od godziny 8.00 do 10.00

Start zawodów o godzinie 11.00

www.gds.prv.pl
  
 
ekipa z Cz-wy będzie
  
 
Speed, God be with You
  
 
nie wiem czy się cieszyć czy nie ale na oba Skarbimierze nie dotarłaem
  
 
żałuj
  
 
zdania sa podzielone
  
 
no tak może i podzielone. ale ja bylem zadowolony. kilka niezłych fur, brak kurzu, dobra pogoda, dla mnie dobrze spędzony czas. po za tym nie bylo alternatywy na pościganie się w ten weekend koło wrocka
  
 
Ściganie się nie jest jedyną alternatywą. IMO liczy sie dobra, normalna zabawa. Ale de gustibus...
  
 
Ciekawie to bylo tylko na rozgrzewkach jak koles w polo smignal 3 cm od golfa TDi. Nie ma to jak zrobic park maszyn i plac do rozgrzewki w jednym....
Dziwnym trafem Golf I od nas zmienil sie w Golfa II???? Dziwnie tez nagle spadl na ostatnie miejsce po awarii mimo 2 czasu w klasie???
Fajnie tez ze nikt sie nie zainteresowal tym ze mial awarie na pasie. Sam go musial pchac. Potem jeszcze z 5 razy byl wzywany na start do klasy outlaw....
Choc byly i dobre momenty jak przejazdy CRXa z promotora np.
  
 
Ali-En... In the future we'll invite You somewhere, with a joy Trust me
  
 
Trzymam za slow
  
 
I tylko za słowo, bo jak złapiesz za co innego, to z liścia
  
 
miejsce rozgrzewki było wyznaczone. widocznie nie zauważyłeś ogrodzonego placu pomiędzy parkiem maszyn a miejscem startu. z golfem literówka. spoko poprawimy na oficjalnych wynikach. sprawa sklasyfikowania golfa będzie załatwiona. auto wyznaczone jako safety car było lecz kierowca padł ze zmęczenia gdzieś w kącie i nie mogliśmy go namierzyć. jak masz jakieś uwagi to pisz na naszym forum na t.pl chętnie przeczytamy i postaramy się poprawić następnym razem.



Cytat:
Ściganie się nie jest jedyną alternatywą. IMO liczy sie dobra, normalna zabawa. Ale de gustibus...




Dokłądnie i ja kilka innych osób się dobrze bawiło. mam nadzieję że na waszej imprezie też.

  
 
Cytat:
2005-05-24 00:05:34, rogacek pisze:
Dokłądnie i ja kilka innych osób się dobrze bawiło. mam nadzieję że na waszej imprezie też.



Exactly
  
 
Nie jestem zarejestrowany na tuning.pl. Teren byl odgrodzony, zgadza sie ale na tym terenie staly auta startujace!!! Tak niepowinno byc.
Co do AO to nie jest moja impreza bo nie przykladam do niej reki. Tylko pamietam sytuacje ze GDS narzekal na impreze AO i teraz zobaczyliscie ze to nie tak latwo przygotowac. Uwazam ze AO robi lepsze sprinty i waszym jeszcze troche brakuje. Ale mam nadzieje ze impreza szybko sie rozwinie bo rywalizacja miedzy imprezami moze wyjsc tylko na dobre dla kibicow. Szczerze POWODZENIA!
  
 
Cytat:
Tylko pamietam sytuacje ze GDS narzekal na impreze AO i teraz zobaczyliscie ze to nie tak latwo przygotowac




a pamiętasz na co narzekalismy???? na pewno nie na organizację.

juz pisałem organizujemy to w 5 osób plus dorywczo kilka do pomocy na samym lotnisku z własnej kieszeni więc rozwijamy sie powoli. to nasza II impreza i mam nadzieję że będzie coraz lepiej.