TU SIĘ WITAMY

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W związku z co raz szybszym pojawianiem sie nowych klubowiczy pozwoliłem sobie założyć ten topic aby mogli tutaj się przywitać i napisac kilka słów o sobie

"Z góry witam wszystkich nowych i starych forumowiczy i życzę owocnego korzystania z forum"

Podpisali: Doogas i Speed



[ wiadomość edytowana przez: doogas dnia 2004-06-17 07:14:05 ]
  
 
Witam . Mam poniaczka ( rocznik 91 ) , od roku . Dopiero teraz znalazłem to wspaniałe miejsce . Pragnę sie przywitać ze wszystkimi użytkownikami tego wspaniałego autka. Przejechałem nim do chwili obecnej ok20 000 km. Sprawuje się bez zarzutu. do chwili obecnej wymieniłem w nim tylko przednie amorki i kapcie.
Lubię sam grzebać w swojch samochodach , ale przy tym nie ma bardzo co robić . Jak wspomniałem jest Ok. trudno w to uwierzyc ale ma przejechane do tej pory 98 tys. km. Kupiłem od trepa , który jeździł nim tylko do kościólka.
  
 
gorąco witam nowego użytkownika. mam nadzieje że bedziesz zadowolony z kontaktów z resztą braci. nie psuje się ? to zacznie . a wtedy ci pomożemy jak umiemy.
pozdrawiam
  
 
Witam Nowego Klubowicza....Zabel tylko nie popsuj mu na odleglosc tego poniacza
pozdr
  
 
spox. ale coś mnie dzisiaj korci żeby komuś doradzić
  
 
Dołączam się do ogólnego powitania nowego członka hihi ))
  
 
ja sie tez witam bo w tym poście sie nei witałem chyba jeszcze
  
 
też witam !!

prawdę mówiąc liczyłem na większa reakcję jeśli chodzi o nowy przybyłych na forum
  
 
najpierw muszą tu dotrzeć.. i pamiętać o tym forum.. a nie zarejestrować sie i zapomnieć..
  
 
Wydaje mi się że Witek powinien zrobić jakiś większy odnośnik do forum na swojej stronie bo teraz to wogóle nie rzuca się w oczy. Nawet jak któs wejdzie na strone dowiedziawszy się o niej z naszej akcji reklamowej z nalepek to może się nie doszukać linka do forum.

Witku zrób coś z tym
  
 
Czesc Jestem PAQ. Jezdzac autem leze prawie na wznak heheh

Koniec rymowanek.

Pozdro dla wszystkich nowych klubowiczy. W razie pytan --> ZADAWAC JE PROSIMY
  
 
Witam... witam... witam.... - jest nas coraz więcej -

OK jakoś to powiększe na stronie, ale prosze abyście wszelkie uwagi itp. wysyłali mi na witurb@interia.pl
Takie różne uwagi są bardzo dobre, gdyż dowiaduje się czego oglądający potrzebują. Więc piszcie!
  
 
wzorem paqa
gdy hultaj nie ciągnie i się opierdziela - dzwoń po zabela
  
 
Siemka,od 5 miesięcy mam Hyundaia 1,5 gażnik 92r.Znalazłem tą stronkę przez przypadek i aż mi szczena opadła.Tylu znawców tematu że nic tylko czytać i sie uczyć.Bede tu stałym gościem.Pozdrówka
  
 
No to witamy
  
 
Witamy w klubie ...nawet fotki sabravo...ladny Poniacz
  
 
nooooo bo już miałem temat odlejić i skasować



i tak to ma wyglądać skąd, jakie, auto, fotki
  
 
Witaj NOWY kolejny klubowicz nas bardzo cieszy


Speed co ty na to żeby ten topic w drodze wyjątku dać na strone główną? Bo nie każdy z nowych chyba tutaj zagląda


Sugestia rozpatrzona pozytywnie

[ wiadomość edytowana przez: speedmaster dnia 2004-06-16 23:19:17 ]
  
 
No wlasnie nie kazdy tu dotarl. Coprawda juz pare postow napisalem i trafilem tu troche wczesniej, ale dopiero teraz sie przywitam w tym miejscu.

Jestem z Lodzi, a swojego Hyundaia Pony kupilem jakies 1,5 miesiaca temu. Dlaczego Pony? Z wielkiego sentymentu do tego samochodu, jako ze przed wielu laty moi rodzice takiego mieli, a po drugie dlatego ze mi sie podoba i jest tani. Narazie nie wiem jeszcze o nim zbyt wiele, ale mam nadzieje ze wkrotce sie dobrze poznamy (oby tylko z dobrej strony) bo mam zamiar wyjechac nim do Szwecji za miesiac.

Pozdrawiam wszystkich!
  
 
Cytat:
2004-06-16 23:00:21, Tomi_Li pisze:
Witaj NOWY kolejny klubowicz nas bardzo cieszy


Speed co ty na to żeby ten topic w drodze wyjątku dać na strone główną? Bo nie każdy z nowych chyba tutaj zagląda


Sugestia rozpatrzona pozytywnie

[ wiadomość edytowana przez: speedmaster dnia 2004-06-16 23:19:17 ]



teraz ja czuje sie pominięty..