Alan 100 czy uniden520 pro?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Alan 100 czy uniden520 pro?
Napiszcie mi cos na temat tych radyjek,szukam czegos w miare taniego do matiza,szczerze mowiac jestem zielony w tej dziedzinie.
Ahia i jesli mozecie to napiszcie jaka antenke radzicie (chodzi mi o nazwe) cosik w okolicach 100mm.
DZIEKI kodak@op.pl
  
 
Ja mam Alana 100 i jest OK, do samochodu w zupełności wystarcza. Uniden 520 ma więcej funkcji, ale jest sporo droższy.
Antenka na magnesie czy na stałe?
Do 100 cm jest np na magnesie President Ohio, ale to jest droga antena. Z tańszych jest amerykański Hustler lub Valor (na allegro po około 100 zł) - mają zdecydowanie gorsze parametry, ale podobno nie są złe; obie po około 100cm.
Jeśli na stałe to np. Sirtel Rocky S90 albo Sirtel Force 27... Około 100-120 zł, nie pamiętam dokładnie cen. Obie można przyczepić do podstawki magnetycznej lub przymocować do auta na stałe - bezpośrednio lub za pomocą specjalnych uchwytów

Pozdrawiam!

EDIT: widzę, że jesteś z Częstochowy, więc masz ten komfort, że masz u siebie na miejscu przedstawiciela Presidenta na Polskę


[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-06-06 18:37:40 ]
  
 
Dzieki kolego! Postanowilem jednak kupic Alana 100 plus,mam teraz pytanko,mam antene magnesowke i nie wiem czy trzeba ja strioc?? W sklepie powiedzieli mi ze dobrze jej to zrobi,radio bez tego odbiera nawet niezle,nie wiem jjaki mam zasieg,ale z tego co slysze to niezly,napiszcie mi czy trzeba stroic taka antene i czy to ewentualnie poprawi osiagi radyjka
Z gory dziekuje
  
 
w teorii się stroji w praktyce niekoniecznie jak masz mozliwość podjechania i gdzieś ją sprawdzić to zrób tak, a jak nie to mozesz bez obaw jeździć