Lancia Ypsilon Black&Red w Polsce

Lancia Ypsilon Black&Red w Polsce14.12.2011
W ofercie Lancii na polskim rynku debiutuje model Ypsilon w wyjątkowej wersji Black&Red, który zadebiutował na początku grudnia na wystawie w Bolonii . Nowość została zbudowana na bazie wersji Silver - dodatkowo w seryjnym wyposażeniu pojawiła się ...

...klimatyzacja, radioodtwarzacz CD oraz czerwono-czarna tapicerka z tkaniny plus dodające pikanterii elementy wykończenia deski rozdzielczej i paneli drzwiowych występujące na przemian w kolorze czerwieni i czerni.

Lancia Ypsilon Black&Red w Polsce 1 Lancia Ypsilon B&R to model, który można zamówić w czterech kolorach nadwozia: całym czerwonym w odcieniu Rosso Argilla, całym czarnym w odcieniu Nero Vulcano, z trójwarstwowym lakierem w odcieniu Rosso Fiamma i z czerwonym nadwoziem w odcieniu Argilla Red połączonym z czarnym dachem Nero Vulcano (bicolore).

Nowa wersja Black&Red Lancii Ypsilon, dostępna jest z jednostką benzynową 1.2 Fire EVO II o mocy 69 KM - tak wyposażony samochód kosztuje w Polsce od 44 900 zł brutto.

Dodatkowo do wersji B&R producent przygotował atrakcyjny pakiet „I like", składający się z przyciemnianych szyb, 15-calowych felg aluminiowych i systemu HiFi Bose - taki koszyk dodatków kosztuje jedynie 2000 zł.

Lancia Ypsilon Black&Red w Polsce 2 Poza pakietem „I like", zarezerwowanym dla wersji Black&Red, na liście opcji dodatkowych pojawiły się takie nowości, jak pakiet „Dolce Vita", który zawiera czujnik deszczu, tempomat i czujniki parkowania, pakiet „Gold Plus Style" składający się z świateł przeciwmgłowych, 15-calowych felg aluminiowych z oponami 185/55 R15. Do samochodów z silnikami 0.9 i turbo dieslem 1.3 można zamówić dodatkową nagrzewnicę.

W każdej wersji Lancii Ypsilon o bezpieczeństwo dbają seryjnie montowane układy ABS+EBD, przednie i boczne poduszki powietrzne plus mocowania fotelików dziecięcych Isofix.

Źródło: Lancia