2011-09-19 16:08:15
Siemka.
W miarę dobre radyjko do 500 pln to na pewno nie nówka. Wg moich doświadczeń, im więcej świecącego plastiku, im więcej bajerów, tym gorsze walory odsłuchowe.
Na Twoim miejscu zacząłbym ogarnianie tematu od przeglądu używek. Celuj w dobrze wyglądające Alpine, Blaupunkt, Pioneer, ew. Clarion.
Nie ma czegoś takiego jak parametr określający dynamikę radia. Jest parametr THD, ale ma on znaczenie raczej nie w segmencie w który celujesz. WATTy i Audio Frequency to napisy na dropsach.
Jak upatrzysz jakiś konkretny model, to poczytaj opinie o nim na forach CA, albo po prostu dryndnij, może cóś pomogę.
Jeżeli chodzi o sterowanie, to możesz się nie martwić tematem. W najgorszym przypadku za 150 pln z przesyłką można kupić przejścióweczkę UNI20, która pożeni wszystko ze wszystkim. Ostatnio czymś takim sparowałem kierownicę Omegi ze starym i egzotycznie sterowanym podczerwienią deckiem Pioneera.