2006-07-12 22:40:26
Witam kolegów,
przyglądam się tak od jakiegoś czasu Omegom z 1997/98 roku z silnikiem X20XEV i zauważyłem coś intrygującego, a mianowicie:
1. Wszystkie w.w. silniki są nachylone jakoś w prawą stronę, część aut dodatkowo ma także silnik "zapadnięty" (przechylony) w kierunku kabiny... z czym jest to związane ? urwane poduszki ? Wygląda to beznadziejnie, co o tym myślicie ?
2. Tabliczki znamionowe - ponoć od rocznika 98 czyli wyłącznie omegi po "lifcie" mają tabliczki w bocznym słupku od strony pasażera, natomiast wcześniejsze modele w belce czołowej... widziałem już 2 omegi te przed liftem 1997 rok gdzie tabliczki były właśnie w bocznym słupku - czy to normalne ? przekręt z papierami ? Czy może ktoś kto ma 98-.... rocznik napisać czy tabliczka w słupku jest nitowana czy tylko "naklejona" ??
Ciekaw jestm co myślicie o powyższym...
[ wiadomość edytowana przez: dextran dnia 2006-07-12 22:42:07 ]