Forum dyskusyjne ...
forum dyskusyjnedołącz do klubulista klubowiczównasze samochody

   rejestracja | zaloguj się   pomoc

Zapisy Do KsK - Strona 2

 Moderowane przez: daemon
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

  
 Sortuj wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wątek wyświetlony od najstarszych wypowiedzi << Poprzednia strona  Następna strona 
[ 1 2 3
 Autor 
 2003-04-14 00:40:59

Czerwona Micre widzialem dzis fajna furka
Witam Cie gugi i mysle ze po wypelnieniu kwestionariusza bedziesz wsrod nas wpadaj na spoty (niedlugo powinno cos byc)
Zapraszam Cie na strone a w razie jakis watpliwosci lub pytan to na gg

-----------------
.:: SYMPATYK KSK ::.
2003-07-24 07:14
  
 
 2003-04-14 00:43:02

Tak to Ja teraz Troszkę inaczej wygląda,i jest cała tzn.w jednym kawałku
hahaha
2003-12-30 01:43
  
 
 2003-04-14 07:17:22

Gugi PW

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2003-04-15 20:10:33

Cześć wszystkim chciałbym się przyłączyć do was i bawic sie z wami..
Jeżdżę niebieską skodą na białym felgach moze mnie ktoś kojarzy
bo często (prawie zawsze) bywam na zlotach stree racerów
Pozdrawiam...
2004-12-11 23:07
  
 
 2003-04-15 23:55:12

No dobra dosc juz tego sympatykowania
Oficjalnie zglaszam swoja kandydature na czlonka KsK.
Mamnadzieje ze zostanie pozytywnie rozpatrzona przez SZEFOSTWO

POzdrawiam

-----------------
..::KamikadzeSqadKrakow::..
Skoda Rulez!!!
2007-11-06 21:25
  
 
 2003-04-16 00:00:24

Tak wiec witam Cie Wilu w klubie formalnosci to do szefa bo mi cos nie chce dac sobie pomoc w robocie

To juz nie mamy ani jednego sympatyka

-----------------
.:: SYMPATYK KSK ::.
2003-07-24 07:14
  
 
 2003-04-16 00:03:34

Witam tez Daytona na forum i wsrod kandydatow pewno juz niedlugo w klubie

Przypominam nowym klubowiczom o zapoznaniu sie z regulaminem (to formalnosc ale przeczytajcie )

-----------------
.:: SYMPATYK KSK ::.
2003-07-24 07:14
  
 
 2003-04-16 00:04:31

No witam witam.Mam nadzieje ze znajdzie sie jeszcze jakis sympatyk

-----------------
..::KamikadzeSqadKrakow::..
Skoda Rulez!!!
2007-11-06 21:25
  
 
 2003-04-16 14:09:20

Ja rónież witam tych wszystkich których jeszcze nie powitałem

-----------------
... Niech mocy bedzie wiecej...
...::KaMiKaDzE SqAd KrAkÓw::...

2003-12-17 12:39
  
 
 2003-04-16 17:47:28

o coraz wiecej wspanialych aut w tym klubie (mysle tu o SKODACH) hehe byle tak dalej
2004-09-17 00:11
  
 
 2003-04-18 11:06:55

No to oficjalnie moge powitac nowego klubowicza Wilu 136 WITAMY!!! Skodilak rulezzz

Szacuneczek

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2003-05-13 10:14:35

ja zgłaszam swoja kandydature na sympatyka a jak wspolpraca okarze sie owocna to i zostane członkiem
niestety misze uważac z człokostwem bo spoty na czyżynach zaczynaja mi kolodować ze sobą


-----------------
Umarł błękitek i leży na desce

gdybym mu lał benzynkę pojeździł by jeszcze

cześć jego pamięci

i znów "Benzin-Frakcja" i tak niech zostanie
2026-04-03 14:28
  
 
 2003-07-01 11:55:31

Witam wszystkich !!!

Nudzi mi sie dziś jak cholera w pracy , klikam i klikam i sie tu doklikałem . Ponieważ często może nawet bardzo często bywam na czyżynach tyle że w nocy ( uciekam od żony pss... ) i ciężko jest wtedy z kimkolwiek nawiązać kontakt , tak więc zainteresował mnie wasz klub .
Jak do tej pory jestem członkiem fso-ptk lecz tam korzystam jedynie z forum , na którym bardzo dużo się dowiedziałem o swoim Poldku ( a wcześniej myślałem że już wiem wszystko ) niestety w/w klub ma troszkę lichą organizacje .
Przeglądając listę członków waszego klubu , kilka samochodów kojaże z lotniska , a jeden z waszych członków mieszka blisko mnie ja go kojaże z czyżyn a on mnie chyba nie , dlatego fajnie by było jak bym dostał sie do waszego klubu , nowych znajomości nigdy nie zawiele .

Pozdrawiam

NIMNUL




-----------------
www.autaslubne.pl

[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-01 12:02:49 ]

[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-01 12:07:33 ]

[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-01 13:49:34 ]

[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-02 09:19:06 ]
2015-01-02 12:52
  
 
 2003-07-02 13:17:06

No witam mysle ze niema problemu.narazie dodam cie jako sympatyka a jak sie spotkamy na jakims zlocie klubowym to mysle ze z reszta klubowiczow a szczegulnie miskiem pozytywnie rozpatrzymy twoje przyjecie-badz dobrej mysli i niezapisuj sie do innego klubu.Kamikadze rzadzitym czasem zapraszam na forum

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2003-07-02 23:00:46

Oooo... Polonez tak 3mac ja jestem za Witam sympatyka apropos kiedys w zimie spotkalismy sie na pasie przypominam sobie twojego poldka

Szacuneczek

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2003-07-03 15:10:46

007 - właśnie twojego Poldka najbardziej kojarzyłem , wpada w oko !!!

Pozdrawiam



[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-03 15:12:39 ]
2015-01-02 12:52
  
 
 2003-10-30 15:35:36

Hey Chcialbym wstapic do KsK mam obecnie Skodzianke wiec pewnie mialbym jakies miejsce na Naklejki KsK wiec mam nadzieje ze mnie przyjmiecie podobalo mi sie u wass na zlotach bo bylem nie raz wiec mam nadzieje wstapic w wasze szeregi
2004-03-02 07:07
  
 
 2003-10-30 15:47:51

NIEEEEEEEEEEEE
jego nie przyjmowac on jezdzic nie umie pozabija nas tylko
2004-09-17 00:11
  
 
 2003-10-30 15:49:42

Jak to sliwek nie umiem jezdzic!!Sam mnie uczyles
2004-03-02 07:07
  
 
 2003-10-30 15:57:12

no wlasnie dlatego nie umiesz ja sam nie umiem jezdzi wiec jak ciebie moglem nauczyc dobrze jezdzic
2004-09-17 00:11
  
 
  Poprzednia strona  Następna strona 
[ 1 2 3
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
 

Regulamin i warunki korzystania z forum | Polityka prywatnoœci

Forum motoryzacyjne udostępnia portal MotoNews.pl. Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem forum prosimy kierować tutaj.


WERSJA RESPONSYWNA FORUM