| | |
Sortuj wg daty: rosnąco malejąco | |
| Autor | |
Cornholio
 TOYOTA Kraków | 2003-04-14 00:40:59 Czerwona Micre widzialem dzis  fajna furka
Witam Cie gugi i mysle ze po wypelnieniu kwestionariusza bedziesz wsrod nas  wpadaj na spoty (niedlugo powinno cos byc)
Zapraszam Cie na strone a w razie jakis watpliwosci lub pytan to na gg ----------------- .:: SYMPATYK KSK ::. |
| 2003-07-24 07:14 | |
Gugi
 Nissan Micra 1.0 Kraków | 2003-04-14 00:43:02 Tak to Ja teraz Troszkę inaczej wygląda,i jest cała tzn.w jednym kawałku
hahaha |
| 2003-12-30 01:43 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2003-04-14 07:17:22 Gugi PW ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
dayton
 Skoda 125L Kraków | 2003-04-15 20:10:33 Cześć wszystkim chciałbym się przyłączyć do was i bawic sie z wami..
Jeżdżę niebieską skodą na białym felgach moze mnie ktoś kojarzy
bo często (prawie zawsze) bywam na zlotach stree racerów
Pozdrawiam... |
| 2004-12-11 23:07 | |
wilu136
 Skodillak Krakoff | 2003-04-15 23:55:12 No dobra dosc juz tego sympatykowania
Oficjalnie zglaszam swoja kandydature na czlonka KsK.
Mamnadzieje ze zostanie pozytywnie rozpatrzona przez SZEFOSTWO
POzdrawiam ----------------- ..::KamikadzeSqadKrakow::..
Skoda Rulez!!! |
| 2007-11-06 21:25 | |
Cornholio
 TOYOTA Kraków | 2003-04-16 00:00:24  Tak wiec witam Cie Wilu w klubie  formalnosci to do szefa bo mi cos nie chce dac sobie pomoc w robocie
To juz nie mamy ani jednego sympatyka ----------------- .:: SYMPATYK KSK ::. |
| 2003-07-24 07:14 | |
Cornholio
 TOYOTA Kraków | 2003-04-16 00:03:34 Witam tez Daytona na forum i wsrod kandydatow pewno juz niedlugo w klubie
Przypominam nowym klubowiczom o zapoznaniu sie z regulaminem (to formalnosc ale przeczytajcie  ) ----------------- .:: SYMPATYK KSK ::. |
| 2003-07-24 07:14 | |
wilu136
 Skodillak Krakoff | 2003-04-16 00:04:31 No witam witam.Mam nadzieje ze znajdzie sie jeszcze jakis sympatyk ----------------- ..::KamikadzeSqadKrakow::..
Skoda Rulez!!! |
| 2007-11-06 21:25 | |
Uriel
 Porsche 924 Krakow | 2003-04-16 14:09:20 Ja rónież witam tych wszystkich których jeszcze nie powitałem ----------------- ... Niech mocy bedzie wiecej...
...::KaMiKaDzE SqAd KrAkÓw::...
|
| 2003-12-17 12:39 | |
Sliwek_Wrc
 Skoda 105 L Krakow | 2003-04-16 17:47:28 o coraz wiecej wspanialych aut w tym klubie (mysle tu o SKODACH) hehe byle tak dalej  |
| 2004-09-17 00:11 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2003-04-18 11:06:55 No to oficjalnie moge powitac nowego klubowicza Wilu 136 WITAMY!!! Skodilak rulezzz
 Szacuneczek ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
bodziot

 "Misia" czyli Fiat P ... Kraków | 2003-05-13 10:14:35 ja zgłaszam swoja kandydature na sympatyka a jak wspolpraca okarze sie owocna to i zostane członkiem
niestety misze uważac z człokostwem bo spoty na czyżynach zaczynaja mi kolodować ze sobą
----------------- Umarł błękitek i leży na desce
gdybym mu lał benzynkę pojeździł by jeszcze
cześć jego pamięci
i znów "Benzin-Frakcja" i tak niech zostanie |
| 2026-04-03 14:28 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2003-07-01 11:55:31 Witam wszystkich !!!
Nudzi mi sie dziś jak cholera w pracy , klikam i klikam i sie tu doklikałem . Ponieważ często może nawet bardzo często bywam na czyżynach tyle że w nocy ( uciekam od żony pss... ) i ciężko jest wtedy z kimkolwiek nawiązać kontakt , tak więc zainteresował mnie wasz klub .
Jak do tej pory jestem członkiem fso-ptk lecz tam korzystam jedynie z forum , na którym bardzo dużo się dowiedziałem o swoim Poldku ( a wcześniej myślałem że już wiem wszystko ) niestety w/w klub ma troszkę lichą organizacje .
Przeglądając listę członków waszego klubu , kilka samochodów kojaże z lotniska , a jeden z waszych członków mieszka blisko mnie ja go kojaże z czyżyn a on mnie chyba nie , dlatego fajnie by było jak bym dostał sie do waszego klubu , nowych znajomości nigdy nie zawiele .
Pozdrawiam
NIMNUL
----------------- www.autaslubne.pl
[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-01 12:02:49 ]
[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-01 12:07:33 ]
[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-01 13:49:34 ] [ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-02 09:19:06 ] |
| 2015-01-02 12:52 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2003-07-02 13:17:06 No witam mysle ze niema problemu.narazie dodam cie jako sympatyka a jak sie spotkamy na jakims zlocie klubowym to mysle ze z reszta klubowiczow a szczegulnie miskiem pozytywnie rozpatrzymy twoje przyjecie-badz dobrej mysli i niezapisuj sie do innego klubu.Kamikadze rzadzi  tym czasem zapraszam na forum ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2003-07-02 23:00:46 Oooo... Polonez tak 3mac ja jestem za  Witam sympatyka apropos kiedys w zimie spotkalismy sie na pasie przypominam sobie twojego poldka
 Szacuneczek ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2003-07-03 15:10:46 007 - właśnie twojego Poldka najbardziej kojarzyłem , wpada w oko !!!
Pozdrawiam
[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-03 15:12:39 ] |
| 2015-01-02 12:52 | |
Guzix
 Frytaaa SYmpatyk KsK | 2003-10-30 15:35:36 Hey Chcialbym wstapic do KsK mam obecnie Skodzianke wiec pewnie mialbym jakies miejsce na Naklejki KsK wiec mam nadzieje ze mnie przyjmiecie podobalo mi sie u wass na zlotach bo bylem nie raz wiec mam nadzieje wstapic w wasze szeregi  |
| 2004-03-02 07:07 | |
Sliwek_Wrc
 Skoda 105 L Krakow | 2003-10-30 15:47:51 NIEEEEEEEEEEEE
jego nie przyjmowac  on jezdzic nie umie  pozabija nas tylko       |
| 2004-09-17 00:11 | |
Guzix
 Frytaaa SYmpatyk KsK | 2003-10-30 15:49:42 Jak to sliwek nie umiem jezdzic!!Sam mnie uczyles  |
| 2004-03-02 07:07 | |
Sliwek_Wrc
 Skoda 105 L Krakow | 2003-10-30 15:57:12 no wlasnie dlatego nie umiesz  ja sam nie umiem jezdzi wiec jak ciebie moglem nauczyc dobrze jezdzic  |
| 2004-09-17 00:11 | |
Poprzednia strona Następna strona [ 1 2 3 ] |
|