Forum dyskusyjne ...
forum dyskusyjnedołącz do klubulista klubowiczównasze samochody

   rejestracja | zaloguj się   pomoc

Sprzedam/Kupie/Zamienie - Strona 2

 Moderowane przez: daemon
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

  
 Sortuj wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wątek wyświetlony od najstarszych wypowiedzi << Poprzednia strona  Następna strona 
[ 1 2 3 4 5
 Autor 
 2003-05-06 18:03:49

Poszukuje ladnych okraglych lamp tylnych.niezaduzych najlepiej z bialymi kloszami 4 lub 6 sztuk w rozsadnej cenie...

-----------------
..::KamikadzeSqadKrakow::..
Skoda Rulez!!!
2007-11-06 21:25
  
 
 2003-05-14 10:02:20

akcesoria tuningowe do Opla!!!!!!!
zawieszenia , sprężyny obniżające , deski z obrotomierzem oraz digital. dystanse , alu felgi oraz wiele innych!!!!




kontakt:696125639(andrzej)
2004-10-07 09:28
  
 
 2003-05-14 11:28:40

Sprzedam spoiler do malucha (ten ze stopem) za 80 zł kolor żółty
2009-10-06 21:24
  
 
 2003-05-19 22:03:29

Odbiegna nieco od motoryzacji !!!!!!!!1

Sprzedam zestwy głośnomówące do tel:

Motorola v 36XX np. 3670 , 3688 , 3690 , v 50!!!
lub
Simens c 45 , mt 50 ,m50 , s 45, me 45


Cena Do MOTOROLKI jakieś 60 - 70 zł
Do SIMENSA 200-250 zł


Zobaczymy na ile kotś bedzie zainteresowany!!!

Zestawy orginalne nowe !!!! W pudełeczkach!!!

JAKCOŚ TO PISZCIE gg2207181 [email protected]


-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
2004-02-16 20:45
  
 
 2003-05-21 19:26:26

Sprzedam głośniki BLAUPUNKT GT7 (owal) moc 180w (4 - drożne), Prawie nowe (TZN.mało używane). Cena 150 PLN (do negocjacji) .kontakt tel.603 745 174.
2003-07-30 21:01
  
 
 2003-05-22 22:58:29

Sprzedam furka ta co sie niea bujam ikonka z boku

http://trader.pl/ad-details.asp?CategoryID=131&ID=65818396705222003220104


CENA DO NEGOCJACJI!!!

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
2004-02-16 20:45
  
 
 2003-06-13 23:29:51

Sprzedam kamerke do telefonu sony ericson T68i T300 MCA25

Nowiutka z pudełkiem !!!!!

JAk coś to gg 2207181

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
2004-02-16 20:45
  
 
 2003-06-17 23:19:23

Swill załatwiłem ci kupcA NA te głosniki !!! Podobno dogadaliscie sie !!!!


S P O K O !!!!!!!!!!!!!1


JA mam kamerke do telefonu t68i lub t 300 mca 25 do sprzedania za 150 zł!!!


-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
2004-02-16 20:45
  
 
 2003-06-23 10:33:22

sprzedam klatke 1/2 zdjęcie w profilu cena 100 zł
sprzedam moje alu zdjęcie w profilu cena do uzgodnienia

-----------------
2026-01-24 10:52
  
 
 2003-06-26 09:58:11

Mój kuzun chce kupić coś jeżdżącego za ok. 20tys. Majchętniej Meganke q-pe. albo coś podobnego. Kontakt do mnie GG 3312216
 
  
 
 2003-07-07 23:18:58

sprzedam 2 rzeczy:
rozpurke do kielichow do cc/sc niepytajcie jakiej firmy bo niewiem-niepisze-cena o ok 80 zl
tylnie lampy to astry clasic-80 zl za 2 lampy-lampy sa bez zarowek

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2003-07-17 11:56:10

SPRZEDAM !!! Koła od Poloneza , na feldze stalowej 14 calowej kolor srebrny z oponami Firestone Firehawk 700 rozmiar 185/65/R14 . Tylne opony są jeszcze w dobrym stanie , mają napewno z 5 mm bieżnika , przednie co prawda nie doszły jeszcze do wskażników ale po bokach je starłem ( czyżyny ) więc na nich dużo się nie pojeżdzi jakieś 4 mm bieżnika . kontakt GG 2187693 lub 602-251-686 Niestety nie mam zdjęcia samych kół , tylko takie







[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2003-07-17 12:11:30 ]
2015-01-02 12:52
  
 
 2003-07-17 23:44:39

Sprzedam silnik do malucha robiony 2mc temu glowica zjechana 3mm kolo zamachowe 5mm walek 290. Stan bdb Cena 350zl

Skrzynia biegow stan bdb 150zl

Klatka pelna z zastrzalami bocznymi wspawywana 250zl
2006-11-24 20:16
  
 
 2003-07-29 00:21:22

SPZEDAM:

OPEL ASTRA '93 rok

info:
na priv,
[email protected]
tel 0 696 460 398



-----------------
modyfikacje aut, montaz turbo - StreetShadowsGarage tel: 696 460 398

projekt1 (stage 1 end) Honda 215PS & 248nM
projekt2 (rozpoczety (trwa)) Honda - swap + turbo
projekt3 (start 14/01/06) Honda - swap + turbo
projekt4 - może byc twój
 
  
 
 2003-09-09 11:13:43

Fiat 126p

- klatka bezpieczeństwa
- fotele kubełkowe Sparco Sprint (czerwone)
- pasy Shroth (niebieskie)
- sportowa kierownica z nabą
- alu dywaniki
- środek biały
- zapinki na masce i klapie Sparco
- halogeny dalekosiężne Wesem
- alu płyta pod silnik
- drzwi od eleganta
- rok produkcji 1987 (większość części jest z roku 1997)
- wałek Grabowski
- puszka filtra + stożek + strumienica powietrza – Węglarski
- głowica 2mm (nowa + nowe zawory)
- obniżony i utwardzony:
przód – płaski resor + amory od Renault 5 Turbo,
tył – skrócone, zahartowane sprężyny + po dwie gumy w sprężynie + utwardzone amorki
- wydech – Węglarski + seria
foto na maila albo w profilu
cena 3500zl do uzgodnienia
kontakt:
[email protected]
priv
+48504268159



-----------------
-----------------------------------------------------------
Pozdro

GwyN|

(VW GOLF II 1.6 Diesel oraz F126p)
2004-10-03 23:44
  
 
 2003-09-11 08:35:37

Sprzedam Ford Escort RS turbo
132KM 180Nm wiecej szczegolow i opis na Allegro







-----------------
Suzuki Grand Vitara :)
2020-04-24 07:29
  
 
 2003-09-27 20:33:35

Opel Asconka B z 79 roku 4 drzwi, 1.9benz na gazniku.


CZĘŚĆI OD 5ZŁ->

KONTAKT:
696-234-432

[email protected]

gg4795204

Pozdrawiam
2014-01-10 22:50
  
 
 2003-10-20 10:34:14

h

[ wiadomość edytowana przez: nimnul dnia 2003-12-03 22:35:19 ]
2015-01-02 12:52
  
 
 2003-11-03 10:37:38



po informacje kliknij tutaj

ps: prosze pisac na podane tam adresy - to nie jest moje auto.
2014-08-08 21:14
  
 
 2003-11-06 11:31:47



Witam !!

Omyłkowo kupiłem do mojego Poloneza tarcze hamulcowe Brembo ( standardowe ) - ale do starego typu zawieszenia ( wąskiego ) a ja mam Lukas-a , chętnie się ich teraz pozbędę - cena 80 PLN - ( to tyle co za zwykłe polskie ) - są w orginalnym opakowaniu kupione parę dni temu . Chętnych proszę o kontakt

Pozdrawiam
Nimnul
GG 2187693
(0) 602-251-686



-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
  Poprzednia strona  Następna strona 
[ 1 2 3 4 5
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
 

Regulamin i warunki korzystania z forum | Polityka prywatnoœci

Forum motoryzacyjne udostępnia portal MotoNews.pl. Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem forum prosimy kierować tutaj.


WERSJA RESPONSYWNA FORUM