Forum dyskusyjne ...
forum dyskusyjnedołącz do klubulista klubowiczównasze samochody

   rejestracja | zaloguj się   pomoc

Reaktywacja KSK :) - Strona 2

 Moderowane przez: daemon
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

  
 Sortuj wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wątek wyświetlony od najstarszych wypowiedzi << Poprzednia strona  
[ 1 2
 Autor 
 2009-02-27 17:06:51

eeee Paweł opowiadasz... ja po Mefie bardzo lubie... przynajmniej towar sprawdzony Do tej pory nie narzekam i cena dobra


-----------------


[ wiadomość edytowana przez: Mefisto dnia 2009-02-27 21:52:43 ]
2013-05-07 17:36
  
 
 2009-03-07 20:59:32

no i co tak ucichlo na tym forum ?
2009-07-20 19:49
  
 
 2009-03-09 23:42:03

bo wszyscy sie boja odzywać ... pozastraszałaś ich na zlocie to tak jest

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-03-10 01:02:49

przepraszam to nastepnym razem nie ide
2009-07-20 19:49
  
 
 2009-03-11 02:44:59

nie idz masz racje .... poprostu przyjedź

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-03-11 14:12:47

ty prezes nie cwaniakuj ty lepiej przyjdz a nie przyjeżdzaj Zapomniałeś o co loko w tuningu Stara zasada mówi idziemy w dół nie w górę a jak teraz twoja seta wygląda szkoda gadać takiej kozy na mieście nie uświadczysz

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2009-03-11 14:49:26

Teee Misioo Ty się chyba MTV za dużo naoglądałeś, tam są kozy z wilkimi cycami obcierające swe tyłki o wypozyczone fury na 22 calach i na niskiej glebie My nie mamy dróg na takie zabawy. W polsce takim cackiem jak wyskoczysz na drogę to szybko skończysz zabawę, wiem coś o tym więc nie wyśmiewaj się z naszych zawiasów to tylko świaczy o naszym wysokim IQ

Zrobią nam drogi to i mef zapoda 20 cali i tak schowane że ne bedzie miał skrętu a do roboty bedzie jechał biorąc rondo dywizjonu środkiem ( trzeba bedzie mu podrównać trawkę )



[ wiadomość edytowana przez: NIMNUL dnia 2009-03-11 14:52:47 ]
2015-01-02 12:52
  
 
 2009-03-11 15:43:07

Mef po prostu jeszcze sie nie chwalil ze bedzie startowal setą w zawodach autocross
2009-07-20 19:49
  
 
 2009-07-23 14:39:34

Reaktywacja się nie powiodła. Coś się działo ale przestało.


-----------------
www.nissanRally.pl
2015-11-05 18:38
  
 
  Poprzednia strona  
[ 1 2
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
 

Regulamin i warunki korzystania z forum | Polityka prywatnoœci

Forum motoryzacyjne udostępnia portal MotoNews.pl. Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem forum prosimy kierować tutaj.


WERSJA RESPONSYWNA FORUM