| | |
Sortuj wg daty: rosnąco malejąco | |
| Autor | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2009-03-02 23:57:32 pierwsze 2 miejsca dla Pań  reszta to już czysty przypadek  ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2009-03-04 14:09:42 A oto dla spragnionych link do zdjęć ze spotu ... może nie rewelacyjne ale uwieczniają parę scen
aha i nie są po kolei ale jest to spowodowane zmianami na fotosiku :/
http://mefistoksk.fotosik.pl/albumy/597440.html
[ wiadomość edytowana przez: Mefisto dnia 2009-03-04 21:04:49 ] |
| | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2009-03-04 15:28:13 Ty... Panie moderator... naucz się Pan linki wklejać bo cos nie banga    ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
bubu007 KSK Klubowicz
 BMW E36 KrK-NH | 2009-03-04 15:48:45 albo je spakuj i daj na www.odsiebie.com
bedzie lepiej chyba... tzn wszystko jedno, byleby hulało  |
| 2009-07-20 19:49 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2009-03-04 21:05:35 ale o co wam chodzi przeciez jest link i wszystko hula ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
Miki_01 KSK Klubowicz
 HONDA CIVIC / F126 -=Krakow=- -=NowaHuta=- | 2009-03-04 22:37:11 no teraz hula [ wiadomość edytowana przez: Miki_01 dnia 2009-03-04 22:41:13 ] |
| 2009-09-20 01:27 | |
bubu007 KSK Klubowicz
 BMW E36 KrK-NH | 2009-03-04 23:43:09 sory Mef, nie zauwazylismy tego linka  zwracamy honor  |
| 2009-07-20 19:49 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2009-03-05 00:18:44 no tak hula hula tylko przeedytowałeś o 21:04:49 wiec sie teraz nie wypieraj    ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
Miki_01 KSK Klubowicz
 HONDA CIVIC / F126 -=Krakow=- -=NowaHuta=- | 2009-03-15 13:09:02 nic tu sie nie dzieje  DLACZEGO?? |
| 2009-09-20 01:27 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2009-03-15 13:11:16 Sugerujesz bziku kolejne spotkano?????    ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
Miki_01 KSK Klubowicz
 HONDA CIVIC / F126 -=Krakow=- -=NowaHuta=- | 2009-03-15 13:13:55 no nie wiem  z toba jeszcze nie stawalem |
| 2009-09-20 01:27 | |
Marek_Rz
 Nissan Micra krakow | 2009-03-28 22:32:45 Witam koledzy, przydało by się usunąć stara stronę www.ksk.piwko.pl
Jak chcecie mogę wam zrobić coś nowego bardziej wypasionego.
Pozdrawiam ----------------- www.nissanRally.pl |
| 2015-11-05 18:38 | |
Miki_01 KSK Klubowicz
 HONDA CIVIC / F126 -=Krakow=- -=NowaHuta=- | 2009-05-04 22:47:50 widze ze wszyscy sie udzielaja na forum tak jak ja
|
| 2009-09-20 01:27 | |
Poprzednia strona [ 1 2 ] |
|