| | |
Sortuj wg daty: rosnąco malejąco | |
| Autor | |
Guzix
 Frytaaa SYmpatyk KsK | 2003-10-30 16:00:01 Ale Sliwek Liczy sie ze umiem ruszac i mi nie gasnie  wiec cos tak chociaz kapeczke umiem  aa i jeszcze mnie hamowac nauczyles  wiec jakos sobie radze  ale twoja nauka mnie kosztowala nowe 2 oponki z przodu do pierwszym wypadzie na pas z toba  ja sie uczylem rajdowo jezdzic  wiec sliweczka jak beda zloty to nie bojaj sie bo ja bede tylko stal i patrzyl nie bede jezdzil dla twojego bezpieczenstwa  |
| 2004-03-02 07:07 | |
gregu
 krakow | 2003-12-02 15:08:14 Elo chlopaki z KsK!!! Posiadam Opla Calibre 2.0 16V 4x4 Turbo ksiazkowo moje autko ma 204 KM !!! Chcialbym wstapic w wasze szeregi albo w jakas waska szparke  Narazie jednak do was potem sie pomysli  Daj cie znac co zadecydujecie i czy sa jakies oplaty??? |
| 2003-12-02 15:08 | |
Putin
 Kraków | 2003-12-02 15:42:11 przezesi co z wami? kolejny klubowicz sie szykuje ----------------- |
| 2010-07-05 22:13 | |
Sliwek_Wrc
 Skoda 105 L Krakow | 2003-12-02 18:59:31 O i fajne auto
Witam gregu
Szefostwo jak zwykle spi i pewnie bedziesz musial poczekac troche za czym ci odpowiedzia.
|
| 2004-09-17 00:11 | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2003-12-03 08:55:26 I kolejny "erotoman" ( bez obrazy  ) dobrze jestem za bedą co poniektórzy mieli z kim na na dupy jeździć
ale faktycznie szefostwo ostatnio ma strasznie dużo na głowie bo nawet "spier......" nie napisze . Misiek , Mef qur.. może trzeba wam " uwagę do dzienniczka wpisać "
[ wiadomość edytowana przez: nimnul dnia 2003-12-03 12:08:27 ] |
| 2015-01-02 12:52 | |
WoLeK_KrK
 Fiat 126p Kraków | 2004-02-05 01:40:26 heh.. ja tez chcialbym dolaczyc do klubu.. poniektorzy mnie kojaza juz chyba  wiec tak jakby sie dalo to bym sie cieszyl  pozdro |
| 2004-04-04 23:49 | |
aawol
 126 p-erfect kraków | 2004-04-02 09:47:53 a ja też jestem z krakowa !!!!! ale nie o tym chciałem mówić , jak to jest z tym przyjęciem - aktualne jeszcze ? a w ogóle przyjmiecie mnie ? też bym chciał wiedzieć coś na temat opłat bo z kasą zawsze krucho no i jakie warunki muszę spełnić żeby sprostać waszym wymaganiom .
Mam pf 126p jeżdżę nim już 3 latka i ucze się go obsługiwać co topornie mi idzie . model praktycznie seryjny nie licząc turbinki kowalskiego kół 13'' i obszywanej ( w trakcie ) deski rozdzielczej , kierownicy i paru szczegółów a zapomniałbym o przekładni kierowniczej od bisa - chodzi jak ze wspomaganiem. autko teraz jest między blacharzem a lakiernikiem , myślę że na połowę kwietnia będzie zrobione wtedy wrzucę jakieś fotki , a i bywam na forum f&F zawsze gdy potrzebuje rady lub pomocy , sam równeż staram się coś doradzić jeśli akurat wiem ..... ----------------- ja dopiero odkrywam mechanikę i malucha... |
| 2004-07-31 08:23 | |
aawol
 126 p-erfect kraków | 2004-04-15 11:38:34 allo !!!!! sam tu jestem ?
----------------- ja dopiero odkrywam mechanikę i malucha... |
| 2004-07-31 08:23 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2004-04-16 00:26:33 aawol ja mysle tak bedzie zorganizowane jakies spotkanko o czym napewno przeczytasz na forum na ktorym sie pojawisz pogadamy i zobaczymy Napewno goraco zapraszam cie na spotkanie Jezeli bedziesz aktywny na forum i bral udzial w spotkaniach i to wszystko co tzreba zrobic ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
BOOM
 KRAKÓW | 2006-01-18 10:57:06 WITAM jestem MARCIN chyba musze odkurzyć pólki co z tymi zapiami bo jestem chetny
|
| 2006-01-18 10:48 | |
ImaydayI
 krakow | |
| 2007-01-16 11:04 | |
bubu007 KSK Klubowicz
 BMW E36 KrK-NH | 2009-02-22 22:46:35 halo! to ja sie zapisuje
i zrobie prodżekt koszulek, bluz, spodni i naklejek na szybe, a dla Ciebie speszial edyszyn wlepa na lotke |
| 2009-07-20 19:49 | |
Malachiasz KSK Klubowicz
 nissan 100nx Kraków | 2009-02-26 17:33:11 Ave Mefisto.Mam nadzieje iż zostanę automatycznie przyjęty po starej znajomości.Widzimy się w niedziele.Pozdrawiam |
| 2009-02-26 17:43 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2009-02-27 00:51:05 Malachiasz niepisz ze po starej znajomości bo wszyscy by chcieli  hehe zapraszam w niedziele im nas wiecej tym wiekszy FUN ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
Miki_01 KSK Klubowicz
 HONDA CIVIC / F126 -=Krakow=- -=NowaHuta=- | 2009-03-10 00:31:50 Cytat:
| 2009-02-22 22:46:35, bubu007 pisze:
halo! to ja sie zapisuje i zrobie prodżekt koszulek, bluz, spodni i naklejek na szybe, a dla Ciebie speszial edyszyn wlepa na lotke
|
|
ktos tu sie zobligował do czegos  ja chetnie zobacze |
| 2009-09-20 01:27 | |
Miki_01 KSK Klubowicz
 HONDA CIVIC / F126 -=Krakow=- -=NowaHuta=- | 2009-03-12 12:39:07 chyba sie nie doczekam odpowiedzi!!! nie to nie!!! |
| 2009-09-20 01:27 | |
bubu007 KSK Klubowicz
 BMW E36 KrK-NH | 2009-03-12 16:59:19 ojej, miki teraz sie zorientowalam  no zrobie kiedys no  kredkami  |
| 2009-07-20 19:49 | |
Miki_01 KSK Klubowicz
 HONDA CIVIC / F126 -=Krakow=- -=NowaHuta=- | 2009-03-13 00:03:15 no to czekamy |
| 2009-09-20 01:27 | |
Poprzednia strona [ 1 2 3 ] |
|