Forum dyskusyjne ...
forum dyskusyjnedołącz do klubulista klubowiczównasze samochody

   rejestracja | zaloguj się   pomoc

Zapisy Do KsK - Strona 3

 Moderowane przez: daemon
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

  
 Sortuj wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wątek wyświetlony od najstarszych wypowiedzi << Poprzednia strona  
[ 1 2 3
 Autor 
 2003-10-30 16:00:01

Ale Sliwek Liczy sie ze umiem ruszac i mi nie gasnie wiec cos tak chociaz kapeczke umiem aa i jeszcze mnie hamowac nauczyles wiec jakos sobie radze ale twoja nauka mnie kosztowala nowe 2 oponki z przodu do pierwszym wypadzie na pas z toba ja sie uczylem rajdowo jezdzic wiec sliweczka jak beda zloty to nie bojaj sie bo ja bede tylko stal i patrzyl nie bede jezdzil dla twojego bezpieczenstwa
2004-03-02 07:07
  
 
 2003-12-02 15:08:14

Elo chlopaki z KsK!!! Posiadam Opla Calibre 2.0 16V 4x4 Turbo ksiazkowo moje autko ma 204 KM !!! Chcialbym wstapic w wasze szeregi albo w jakas waska szparke Narazie jednak do was potem sie pomysli Daj cie znac co zadecydujecie i czy sa jakies oplaty???
2003-12-02 15:08
  
 
 2003-12-02 15:42:11

przezesi co z wami? kolejny klubowicz sie szykuje

-----------------
2010-07-05 22:13
  
 
 2003-12-02 18:59:31

O i fajne auto

Witam gregu

Szefostwo jak zwykle spi i pewnie bedziesz musial poczekac troche za czym ci odpowiedzia.
2004-09-17 00:11
  
 
 2003-12-03 08:55:26

I kolejny "erotoman" ( bez obrazy ) dobrze jestem za bedą co poniektórzy mieli z kim na na dupy jeździć



ale faktycznie szefostwo ostatnio ma strasznie dużo na głowie bo nawet "spier......" nie napisze . Misiek , Mef qur.. może trzeba wam " uwagę do dzienniczka wpisać "





[ wiadomość edytowana przez: nimnul dnia 2003-12-03 12:08:27 ]
2015-01-02 12:52
  
 
 2004-02-05 01:40:26

heh.. ja tez chcialbym dolaczyc do klubu.. poniektorzy mnie kojaza juz chyba wiec tak jakby sie dalo to bym sie cieszyl pozdro
2004-04-04 23:49
  
 
 2004-04-02 09:47:53

a ja też jestem z krakowa !!!!! ale nie o tym chciałem mówić , jak to jest z tym przyjęciem - aktualne jeszcze ? a w ogóle przyjmiecie mnie ? też bym chciał wiedzieć coś na temat opłat bo z kasą zawsze krucho no i jakie warunki muszę spełnić żeby sprostać waszym wymaganiom .
Mam pf 126p jeżdżę nim już 3 latka i ucze się go obsługiwać co topornie mi idzie . model praktycznie seryjny nie licząc turbinki kowalskiego kół 13'' i obszywanej ( w trakcie ) deski rozdzielczej , kierownicy i paru szczegółów a zapomniałbym o przekładni kierowniczej od bisa - chodzi jak ze wspomaganiem. autko teraz jest między blacharzem a lakiernikiem , myślę że na połowę kwietnia będzie zrobione wtedy wrzucę jakieś fotki , a i bywam na forum f&F zawsze gdy potrzebuje rady lub pomocy , sam równeż staram się coś doradzić jeśli akurat wiem .....

-----------------
ja dopiero odkrywam mechanikę i malucha...
2004-07-31 08:23
  
 
 2004-04-15 11:38:34

allo !!!!! sam tu jestem ?


-----------------
ja dopiero odkrywam mechanikę i malucha...
2004-07-31 08:23
  
 
 2004-04-16 00:26:33

aawol ja mysle tak bedzie zorganizowane jakies spotkanko o czym napewno przeczytasz na forum na ktorym sie pojawisz pogadamy i zobaczymy Napewno goraco zapraszam cie na spotkanie Jezeli bedziesz aktywny na forum i bral udzial w spotkaniach i to wszystko co tzreba zrobic

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2006-01-18 10:57:06

WITAM jestem MARCIN chyba musze odkurzyć pólki co z tymi zapiami bo jestem chetny
2006-01-18 10:48
  
 
 2006-01-20 21:47:40

mi też dajcie znać o spotkaniu mam nowego bieluśkiego potfora 1.0 16v
2007-01-16 11:04
  
 
 2009-02-22 22:46:35

halo! to ja sie zapisuje
i zrobie prodżekt koszulek, bluz, spodni i naklejek na szybe, a dla Ciebie speszial edyszyn wlepa na lotke
2009-07-20 19:49
  
 
 2009-02-26 17:33:11

Ave Mefisto.Mam nadzieje iż zostanę automatycznie przyjęty po starej znajomości.Widzimy się w niedziele.Pozdrawiam
2009-02-26 17:43
  
 
 2009-02-27 00:51:05

Malachiasz niepisz ze po starej znajomości bo wszyscy by chcieli hehe zapraszam w niedziele im nas wiecej tym wiekszy FUN

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2009-03-10 00:31:50

Cytat:
2009-02-22 22:46:35, bubu007 pisze:
halo! to ja sie zapisuje i zrobie prodżekt koszulek, bluz, spodni i naklejek na szybe, a dla Ciebie speszial edyszyn wlepa na lotke



ktos tu sie zobligował do czegos ja chetnie zobacze
2009-09-20 01:27
  
 
 2009-03-12 12:39:07

chyba sie nie doczekam odpowiedzi!!! nie to nie!!!
2009-09-20 01:27
  
 
 2009-03-12 16:59:19

ojej, miki teraz sie zorientowalam no zrobie kiedys no kredkami
2009-07-20 19:49
  
 
 2009-03-13 00:03:15

no to czekamy
2009-09-20 01:27
  
 
  Poprzednia strona  
[ 1 2 3
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
 

Regulamin i warunki korzystania z forum | Polityka prywatnoœci

Forum motoryzacyjne udostępnia portal MotoNews.pl. Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem forum prosimy kierować tutaj.


WERSJA RESPONSYWNA FORUM