| | |
Sortuj wg daty: rosnąco malejąco | |
| Autor | |
Sliwek_Wrc
 Skoda 105 L Krakow | 2003-11-19 18:49:47 Wilu chcesz jeszcze kupic ten pas tylni ?? |
| 2004-09-17 00:11 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2003-11-28 19:51:51 sprzedam tube samochodowa 4 omową ,głośnik srednicy 19cm a tuba dluga na 45 cm.mocy nieznam.cena tuby to 60 zl . naprawde polecam.zdiecia tuby posiadam na dysku do przeslania na maila ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
Mokry
 Poldzo/VW Gragów | 2003-12-03 01:40:29 Sprzedam dwie srebrne felgi od cinqueciento lub seiciento 13'
felgi są nowiutkie nie uzywane nie był na nich nawet gum.
Cena 50zł/szt
Info proszę na priva maila lub gg ----------------- =FRAKCJA ZNICZ= |
| | |
InFiK
 Swift GTi Myślachowice | 2004-01-07 20:34:26 Sprzedam wzmacniacz Dalco 2x300W (2x100W RMS) cena 250 zl i tube z 30cm glosnikiem Aphard 400W (200W RMS) cena 250 zl. Ewentualnie calosc za 400 zl
Dla wtajemniczonych - to sprzet ktory obecnie jezdzi w Micrze. Jak gra - wiecie sami
BARDZO PILNE !!!!!!!
Jesli ktos dalby mi odpowiednia cene to moge rowniez sprzedac radio PIONEER DEH-4300R |
| | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2004-01-10 21:33:02 witam
Moj dobry kolega prosil mnie abym popytal czy ktos niechce kupic jego furki.sprzedaje poniewaz siedzi we wloszech i tutaj auto tylko stoi i nikt nim niejezdzi.auto o ktorym mowa to Uno Turbo z 86 roku.cena to 12000zl ale mysle ze warto.wszystkie zdiecia i kontakt z wlascicielem znajduje sie na stronie www.jturbo.prv.pl
gorąco polecam ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
gagapuk
 Corolla Krościenko n/D | 2004-02-06 11:16:33 Kupie strumienice do wydechu, moze ma ktos? |
| 2004-07-20 15:16 | |
Konrad_P
 ni ma rajdówki :-( Kraków | 2004-02-19 14:38:50 Sprzedam alufelgi 14" komplet - 700zł do negocjacji. Pasują do Renault 19, Hondy Civic, Clio, Fiata Bravo, Marea..
kontakt:
Wojtek - 0609-456-486
[email protected]
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
----------------- |
| 2021-04-05 17:05 | |
ImaydayI
 krakow | 2004-04-21 08:43:26 Kupie nabe do sportowej kierownicy, niewarzna jaka bo do wrtburga i tak będe musiał ją przerabiać.kontakt gg 2475919 |
| 2007-01-16 11:04 | |
aawol
 126 p-erfect kraków | 2004-04-21 09:33:58 to tutaj miało być !!!
mam do sprzedania opony letnie z citroena mojej żony napewno 13'' i michelin a co do szerokości to raczej 155/70 ( bo do malucha mi za duże) stan jak na używki dobry ( żona oszczędza a i dieslem to ciężko palić) . Jeśli jest tkoś zainteresowany to się sprawdzi dokładnie rozmiary i dogadamy się co do ceny ----------------- ja dopiero odkrywam mechanikę i malucha... |
| 2004-07-31 08:23 | |
NeW
 205 Rally Krakow | 2004-04-21 18:57:48 Sprzedam fiata 126 p
- rok produkcji 1986
- obnizone i utwardzone zawieszenie
- 2 fotele kubelkowe ( Sparco , no name )
- 1 pasy Schrot
- klatka
- obrotomierz
- odchudzona buda
- dodatkowo drugi silnik- zwiekszona moc
- szybki skret
- drugi akumulator
- 4 opony zimowe z felgami 12"
- 4 opony letnie z felgami 13"
- naba ze sportowa kierownica
- sportowy wydech
- OC wazne do 19.01.2005
- przeglad do 06.04.2005
wiecej info pod numerem tel. 508-314-282 lub gg : 787242
[email protected]
zdjecia moge podeslac na maila
cena do uzgodnienia ----------------- |
| 2006-05-04 10:26 | |
aawol
 126 p-erfect kraków | 2004-04-24 13:42:36 tanio mechanizm pojedyńczej wycieraczki ( na tył ) do malucha i ewentualnie również na tyl do citroena ax ----------------- ja dopiero odkrywam mechanikę i malucha... |
| 2004-07-31 08:23 | |
aawol
 126 p-erfect kraków | 2004-05-04 12:58:45 I CO nikt nie ma ??? ----------------- ja dopiero odkrywam mechanikę i malucha... |
| 2004-07-31 08:23 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2004-05-04 14:41:54 moze warto odwiedzic gielde samochodowa??mysle ze koszty tego niebeda wielkie  ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
NIMNUL KSK Klubowicz
 AUDI 100 S4 2.2T QUA ... Kraków | 2004-05-06 15:29:26
SPRZEDAJĘ SPEEDOLA
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=24990411
I KOMPUTER
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=24985504
----------------- www.autaslubne.pl
komputer juz poszedł !!! a speedol ma już kilku chętnych
[ wiadomość edytowana przez: nimnul dnia 2004-05-11 08:01:31 ] |
| 2015-01-02 12:52 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2004-05-09 01:00:01 Czy to koniec spidola niedowiary  aawol mam silniczek od poldka z tylnej wycieraczki powinno sie go dac przeadaptowac do malca jezeli odpowiada ci to daj znac jakos sie spikniemy i moge ci go dac ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
JBT
 Kraków | 2004-05-21 11:36:03 Sprzedam felgi aluminiowe firmy Borbet
rozmiar - 15x7
rozstaw - 4x100
ET - 26
kolor - biały
Cena do ustalenia. Odbior osobisty na terenie Krakowa.
Chcetnych zapraszam na priv - moge wyslac zdjecia na maila !!!
Kontakt:
E-mail: [email protected]
GG: 749578
|
| 2005-06-08 09:41 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2004-05-23 12:37:25 Mam do sprzedania niestety tylko 3 alusy 15" z rozbitka niestety 4 nienadawal sie do niczego felki sa od forda scorpio wzor ja nazwalbym to szprychowki sa w dobrym stanie bez wgniecen ranto i zupelnie proste maja srobki imbusowe imitujace felgi dwuczesiowe skrecane jagby ktos byl zainteresowany to na priva moge przeslac foty i dokladne wym (rozstaw srob, ET bo z felgi musze spisac  )mailem cena ... jakas symboliczna
Pozatym sporo roznych czesci do poloneza (drobnych elementow wnetrza wszystkie listwy szyby i elementy silnika + silnik w czesciach) ogolnie jagby ktos potrzebowal jakies czesci do poldka lub tez do malucha (dam znac czy posiadam takowe) to na priva lub meila cena mysle ze do wszystkiego sie dogadamy napewno duzzzo taniej niz na szrocie
gg 2139712
mail [email protected]
pozdrawiam ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
ImaydayI
 krakow | 2004-06-01 15:24:42 Jest do sprzedania Golf II 1.8 benzyna, czerwony,pełna seria, rocznik 87, komputer pokładowy, szyber dach, garażowany, serwisowany (oczko w głowie- wiecie o co chodzi) przebieg 195.000, gruntowny przegląd. Co najwarzniejsze samochód nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Cena 8.500 PLN kontakt. Numer negocjacyjny 606494128.
[ wiadomość edytowana przez: ImaydayI dnia 2004-06-01 15:38:40 ]  nieaktualne [ wiadomość edytowana przez: ImaydayI dnia 2004-06-09 08:53:21 ] |
| 2007-01-16 11:04 | |
Jimmy_EZG
 Focus Zgierz | 2004-06-23 01:11:50 Sprzedam Golfa 2,8 VR6 rok '94, kolor śliwkowy metalik, 5 drzwi, pełna opcja łącznie z klimą i skórą w kolorze nadwozia, elektryka, alarm, podgrzewane fotele, alufelgi, zadbany, użytkowany przez kobietę
Kontakt: 606 966 233
gadu: 1896009
Fotki może nienajlepsze bo brudny po trasie ale nie mam w tej chwili dostępu do serwera ftp. W tej chwili doszły jeszcze brewki z przodu. Aktualne fotki (czystego auta  ) posiadam więc mogę meilem przesłać
PZDR |
| 2005-06-22 01:09 | |
Ciapong
 CALIBRA C20XE Warszawa | 2004-06-23 19:52:37 PIRELLI P6000 rozmiar to 185/65/14
Stan oceniam na cos miedzy bdb- a db+...
odbior osobisty w Wawie i okolicach...
Cena za komplet 360 zlotych...moge cos spuscic jak sie kots szybko odezwie...
INFO NA PRIV
|
| 2006-05-10 13:07 | |
Poprzednia strona Następna strona [ 1 2 3 4 5 ] |
|