2009-05-06 13:25:26
Witam,
Mam do zaoferowania trochę naklejek, w tym replik naklejek z epoki, m.in. :
CPN, NGK, CIBIE, PKS, GULF, ESSO, Kilroy (zielony stworek na szybę) oraz wiele innych.
Istnieje także możliwość zamówienia indywidualnych naklejek - wlepek zlotowych, wlep klubowych, również większych rozmiarowo oraz emblematów na folii magnetycznej.
Wszelkie pytania najlepiej kierować na maila :
[email protected]
Serdecznie zapraszam i życzę udanych zakupów
Allegro - eM-Greg -----------------
Ktoś mi zatyrytytał sygnaturkie O_o