| | |
Sortuj wg daty: rosnąco malejąco | |
| Autor | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2003-03-10 22:02:18 Prosze wszystkich chętnych którzy chcą wstąpić do naszej grupy o wpisywanie sie tutaj a my rozpatrzymy wasze propozycje ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
zeus
 renault 21 krakow | 2003-03-10 22:15:39 Cześć Mefi jestem jak mówiłem . Wszystko napewno się rozkręci powolutku . POWODZENIA mam nadzieje że jestem przyjęty automatycznie po znajomości |
| 2003-05-18 19:19 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2003-03-10 22:28:08 Zeus ciebie zawsze ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
lukaszc (S)
 5x126 Cracovia | 2003-03-11 01:06:33 ja też sie zapisze bede w każdym klubie :) ----------------- |
| 2026-01-24 10:52 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2003-03-11 06:29:46 ok lukasz to jeszcze BTR-u ci chyba tylko brakuje i KATK o ile jeszcze istnieja bo rozne zdania byly na temat ich zycia ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
Mateusznia

 takietam... wieś gdzieś (pod Wawą) | 2003-04-04 14:29:04 Qrczę -> eee....aaaa.... że tak powiem.... no dobra wykrztuszę to... a kogo tutaj zrzeszacie?
Qrna taki jestem niezorientowany....
|
| 2026-06-24 09:58 | |
Cornholio
 TOYOTA Kraków | 2003-04-04 16:04:30 Ludzi interesujacych sie motoryzacja i tuningiem wiecej info mo0zesz znalezc na stronce klubu |
| 2003-07-24 07:14 | |
Mateusznia

 takietam... wieś gdzieś (pod Wawą) | 2003-04-04 16:41:40 Dźwiękuję za uświadomienie |
| 2026-06-24 09:58 | |
Cornholio
 TOYOTA Kraków | 2003-04-04 23:35:48 a co chcesz wstapic? |
| 2003-07-24 07:14 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2003-04-05 10:09:15 Nieno raczej to bedzie niemozliwe bo z tego co widze to jestes z W-wy a nasz klub raczej bedzie zrzeszał ludzi z krakowa i okolic,niechce zeby to bylo tak jak KTP bo wtedy jest mniejsza kontrola nad klubowiczami i ich wyczynami a chyba nasz klub ma byc reprezentowany z jak najlepszej strony ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
wilu136
 Skodillak Krakoff | 2003-04-08 17:40:21 Witam wszystkich.jestem nowy.Zostalem zaproszony przez szefostwo do waszego klubu.Na razie jako sympatyk ,a pozniej zobaczymy.
Jeszcze raz witam ----------------- ..::KamikadzeSqadKrakow::..
Skoda Rulez!!! |
| 2007-11-06 21:25 | |
Cornholio
 TOYOTA Kraków | 2003-04-08 18:02:00 Czesc Wilu
Niezla masz ta skode kiedys ogladalem na spocie ----------------- .:: SYMPATYK KSK ::. |
| 2003-07-24 07:14 | |
wilu136
 Skodillak Krakoff | 2003-04-08 18:05:39 No czesc.dzieki za uznanie ----------------- ..::KamikadzeSqadKrakow::..
Skoda Rulez!!! |
| 2007-11-06 21:25 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2003-04-08 20:45:26 no witaj wilu
widze ze coraz wiecej osub pisze na naszym forum i jeste bardzo zadowolony z tego powodu ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
Putin
 Kraków | 2003-04-13 18:20:08 macie super nazwe klubu
widzialem dzisiaj na zlocie (na czyzynach)kilka osob z koszulkami z napisem kamikadze .. a moze sie myle...
to wy tak trabiliscie? ale sie usmialem
moge sie dolaczyc do klubu?
|
| 2010-07-05 22:13 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2003-04-13 19:56:09 putin to czy sie mozesz dolaczyc to spoko tylko musimy cie najpierw zobaczyc-odwiedzaj nasze forum a napewno sie dowiesz kiedy kamikadze robi zlota.
Co do tych kolesi w koszulkach to nie my!!Na zlocie bylismy my i klub Kamikadze Driver ktory stal obok TGT tuz przy rownoleglych na trawie.my jeszcze nieposiadamy koszulek ale wszystko w swoim czasie.Nasz klub jak moze zauwazyles na stronce to Kamikadze Squad Kraków wiec to byly dwa oddzielne kluby.
Co do trabienia to chyba tez nie my
Zapraszam na stronke to sie dowiesz co i jak i jakimi furami woza sie nasi klubowicze.
No i oczywiscie zapraszam do kozystania z forum
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
Putin
 Kraków | 2003-04-13 23:41:15 bylem na stronce bylem
a co do tych gosci co trabili to chodzi mi o tech co mieli tak butle z klaksonem....
zobaczyc na forum czy w rzecywistosci?
jak w rzeczywistosci to startowalem dzisiaj takim klekoczacym maluszkiem w rownoleglych (bylem strasznie glosny)zdjecie mam w profilu(i w avatarku  )
a na forum tez bede sie udzielac |
| 2010-07-05 22:13 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2003-04-13 23:47:45 Witam Putina!!!  Fota twojego silnika mi sie podoba-ta kolorystyka spox  Mam nadzieje ze na najblizszym spotaniu zobaczymy sie
 Szacuneczek ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
Gugi
 Nissan Micra 1.0 Kraków | 2003-04-13 23:56:23 Cześć
Mam ksywkę Gugi
Jeżdżę czerwoną Micrą 1.0 Napewno któryś z was widział Mnie w akcji na Czyżynach-taka porozwalana ,obecnie już poskładana z klatą na białej feldze.
Jeden z was powiedział Mi o istnieniu tego klubu i o zapisach więc też jestem chętny!!!
Poprostu bawię się dobrze ,kocham autka i motorki oraz tuning, mam troszkę doświadzczenia, będę brzał udział w KJS-ach i chcę aby mnie kojarzono z jakimś klubem
Mogę przyjąć reklamę na całe autko
Jeśli chodzi o naklejkę to pokryję koszty takiej odpowiedno dużej na całą tylną szybę i wpisowe oczywiście...
Mam nadzieję że pozytywnie rozpaczycie moją prośbę i jeśli tak to moż4ecie już drukowć naklejeczkę
Czekam na odpowiedź
Pozdrawiam
gw.. |
| 2003-12-30 01:43 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2003-04-14 00:02:04 Witam!!!przypominam sobie chyba twoja mikre jak była rozwalona na zlocie z okazji WOSP w lutym to byłes ty??? A w sobote na KJSie startowała czerwona mikra moze to byłes ty ??? Och tyle pytan  Ale jestes fanem rajdów i to mi sie podoba  Wiec jeszcze raz witam witam!!!
 Szacuneczek ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
Następna strona [ 1 2 3 ] |
|