| | |
Sortuj wg daty: rosnąco malejąco | |
| Autor | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2003-03-11 20:46:20 W tym temacie prosze zamieszczec wszystkie swje ogloszenia lub znajomych lub...no wiecie o co chodzi.Do dzieła ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
zeus
 renault 21 krakow | 2003-03-11 20:52:12 sprzedam renault 21 2.0 135 km rok produkcji 1987 cena 4000
|
| 2003-05-18 19:19 | |
Cornholio
 TOYOTA Kraków | 2003-03-16 10:21:01 Kupie fele aluminiowe 14' lub 15' 4x100 z jakiegos japonczyka, tanio |
| 2003-07-24 07:14 | |
remus
 vw golf II GTI węgorzewo | 2003-03-20 19:56:41 siemaneczko mam do sprzedania bardzo ładne alu. 15\7 4*108
są bardzo zadbane tylko raz na aucie.cena wywoławcza to 750zł.
Niestety nie mam pojęcia jak tu dożucić fotkę!!!!!! ----------------- |
| 2004-10-07 09:28 | |
remus
 vw golf II GTI węgorzewo | 2003-03-20 19:59:56 o proszę zboku jest fotka!!!!! |
| 2004-10-07 09:28 | |
remus
 vw golf II GTI węgorzewo | 2003-03-22 20:53:34 sprzedam kompletne zawieszenie do kadetta GSI.mocno obniżające!!! prosto z niemiec. |
| 2004-10-07 09:28 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2003-03-31 07:15:37 Remus ja bym kupil to zawieszenie ale potrzebuje do sedana a tam jest inne
A ja sprzedam dwa kubelki bardzo głebokie typu ala Sparko Spront.najprawdopodobniej firmy Venter.Kubełki są nowe ani razu niewkladane do auta-jeszcze zapakowane.Cena tego to 550zl za 2 kubelki + przelotki do pasow ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
remus
 vw golf II GTI węgorzewo | 2003-04-01 16:49:02 a no niestety zawieszonko już poszło !!!! |
| 2004-10-07 09:28 | |
Mefisto KSK Szefostwo
 Nissan 100NX Kraków | 2003-04-01 17:01:14 No trudno ale i tak by niepasowaly bo sie pytam i sa inne ----------------- ...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::... |
| | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2003-04-12 23:56:57 Jagby ktos nie wiedział to jestem zainteresowany kupnem oponek do polczana najlepiej 185 13tek w jak najrozsadniejszej cenie ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
Gugi
 Nissan Micra 1.0 Kraków | |
| 2003-12-30 01:43 | |
dayton
 Skoda 125L Kraków | 2003-04-15 21:14:56 Poszukuję Turbo do renault 5 lub do uno 1.4 najlepiej z chłodnicą powietrza |
| 2004-12-11 23:07 | |
wilu136
 Skodillak Krakoff | 2003-04-16 00:12:44 A ja mam do sprzedania siedzenia przednie do skody 105-120 z regolowanym oparciem,stan dobry.Cena -tanio
Tylko sie nie smiac,niektore skody 105 nie mialy regulowanych oparc . ----------------- ..::KamikadzeSqadKrakow::..
Skoda Rulez!!! |
| 2007-11-06 21:25 | |
Misio007 KSK Szefostwo
 GrandVitara'02,e32'8 ... Kraków LCG Rally&Sport Garage | 2003-04-18 11:14:51 Wiem ze to nie w temacie ale musiałem sie wypowiedziec  Nie miały równiez otwieranych szyb w tylnych dzwiach-dramat a do zamykania słuzył kawałek materiału bo nie było podłokietnika.
To tyle.
 Szacuneczek ----------------- |
| 2013-05-07 17:36 | |
zenek
 Kraków | 2003-04-19 20:40:55 Kupie felgi stalowe od Matiza w rozsadnej cenie |
| 2003-04-19 20:40 | |
Sliwek_Wrc
 Skoda 105 L Krakow | 2003-04-19 23:26:02 Szukam sponsora ktory wylozyl by fundusze na start w rajdach PZMotu. W planach jest osiagniecie licencji rajdowej RI i start w Mistrzostwach Polski.Najlepiej jesli sponsor wylozylby tez pieniazki na auto przygotowane zgodnie z zalacznikiem J do startow w MP.
Pozdrawiam sponsorow  |
| 2004-09-17 00:11 | |
gagapuk
 Corolla Krościenko n/D | 2003-04-23 23:35:56 Kupie jakąś fajną bryke z mocnym silnikiem. ----------------- Corolla 1.6 16V is the best.
...:KaMiKaDzE SqAd KrAkÓw::...
|
| 2004-07-20 15:16 | |
krzych
 Malaria kraków | 2003-04-25 14:47:19 Kupie opony rozmiar 135/70 R13 nowe lub mogą być używane tylko żeby byly dobre i tanie
gg1495935 |
| 2009-10-06 21:24 | |
Gugi
 Nissan Micra 1.0 Kraków | 2003-04-26 00:07:24 Potrzebuję Turbinę od uno lub renault5 i chłodnicę powietrza
gw.. |
| 2003-12-30 01:43 | |
widynek
 700k Kraków | 2003-04-29 23:18:57 szukam stalowych felg od cc w dobrym stanie, ewentualnie jakieś alu z oponami w dobrym stanie (i takiej samej cenie  ) też mogłoby być. rozstaw 4x98 ----------------- |
| | |
Następna strona [ 1 2 3 4 5 ] |
|