Forum dyskusyjne ...
forum dyskusyjnedołącz do klubulista klubowiczównasze samochody

   rejestracja | zaloguj się   pomoc

Sprzedam/Kupie/Zamienie

 Moderowane przez: daemon
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

  
 Sortuj wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wątek wyświetlony od najstarszych wypowiedzi <<  Następna strona 
[ 1 2 3 4 5
 Autor 
 2003-03-11 20:46:20

W tym temacie prosze zamieszczec wszystkie swje ogloszenia lub znajomych lub...no wiecie o co chodzi.Do dzieła

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2003-03-11 20:52:12

sprzedam renault 21 2.0 135 km rok produkcji 1987 cena 4000
2003-05-18 19:19
  
 
 2003-03-16 10:21:01

Kupie fele aluminiowe 14' lub 15' 4x100 z jakiegos japonczyka, tanio
2003-07-24 07:14
  
 
 2003-03-20 19:56:41

siemaneczko mam do sprzedania bardzo ładne alu. 15\7 4*108
są bardzo zadbane tylko raz na aucie.cena wywoławcza to 750zł.
Niestety nie mam pojęcia jak tu dożucić fotkę!!!!!!

-----------------
2004-10-07 09:28
  
 
 2003-03-20 19:59:56

o proszę zboku jest fotka!!!!!
2004-10-07 09:28
  
 
 2003-03-22 20:53:34

sprzedam kompletne zawieszenie do kadetta GSI.mocno obniżające!!! prosto z niemiec.
2004-10-07 09:28
  
 
 2003-03-31 07:15:37

Remus ja bym kupil to zawieszenie ale potrzebuje do sedana a tam jest inne

A ja sprzedam dwa kubelki bardzo głebokie typu ala Sparko Spront.najprawdopodobniej firmy Venter.Kubełki są nowe ani razu niewkladane do auta-jeszcze zapakowane.Cena tego to 550zl za 2 kubelki + przelotki do pasow

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2003-04-01 16:49:02

a no niestety zawieszonko już poszło !!!!
2004-10-07 09:28
  
 
 2003-04-01 17:01:14

No trudno ale i tak by niepasowaly bo sie pytam i sa inne

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2003-04-12 23:56:57

Jagby ktos nie wiedział to jestem zainteresowany kupnem oponek do polczana najlepiej 185 13tek w jak najrozsadniejszej cenie

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2003-04-15 00:43:16

A ja jestem zainteresowany kupnem turbiny do Micry ET1.0
2003-12-30 01:43
  
 
 2003-04-15 21:14:56

Poszukuję Turbo do renault 5 lub do uno 1.4 najlepiej z chłodnicą powietrza
2004-12-11 23:07
  
 
 2003-04-16 00:12:44

A ja mam do sprzedania siedzenia przednie do skody 105-120 z regolowanym oparciem,stan dobry.Cena -tanio
Tylko sie nie smiac,niektore skody 105 nie mialy regulowanych oparc .

-----------------
..::KamikadzeSqadKrakow::..
Skoda Rulez!!!
2007-11-06 21:25
  
 
 2003-04-18 11:14:51

Wiem ze to nie w temacie ale musiałem sie wypowiedziec Nie miały równiez otwieranych szyb w tylnych dzwiach-dramat a do zamykania słuzył kawałek materiału bo nie było podłokietnika.
To tyle.
Szacuneczek

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2003-04-19 20:40:55

Kupie felgi stalowe od Matiza w rozsadnej cenie
2003-04-19 20:40
  
 
 2003-04-19 23:26:02

Szukam sponsora ktory wylozyl by fundusze na start w rajdach PZMotu. W planach jest osiagniecie licencji rajdowej RI i start w Mistrzostwach Polski.Najlepiej jesli sponsor wylozylby tez pieniazki na auto przygotowane zgodnie z zalacznikiem J do startow w MP.

Pozdrawiam sponsorow
2004-09-17 00:11
  
 
 2003-04-23 23:35:56

Kupie jakąś fajną bryke z mocnym silnikiem.

-----------------
Corolla 1.6 16V is the best.
...:KaMiKaDzE SqAd KrAkÓw::...
2004-07-20 15:16
  
 
 2003-04-25 14:47:19

Kupie opony rozmiar 135/70 R13 nowe lub mogą być używane tylko żeby byly dobre i tanie
gg1495935
2009-10-06 21:24
  
 
 2003-04-26 00:07:24

Potrzebuję Turbinę od uno lub renault5 i chłodnicę powietrza
gw..
2003-12-30 01:43
  
 
 2003-04-29 23:18:57

szukam stalowych felg od cc w dobrym stanie, ewentualnie jakieś alu z oponami w dobrym stanie (i takiej samej cenie ) też mogłoby być. rozstaw 4x98

-----------------
 
  
 
   Następna strona 
[ 1 2 3 4 5
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
 

Regulamin i warunki korzystania z forum | Polityka prywatnoœci

Forum motoryzacyjne udostępnia portal MotoNews.pl. Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem forum prosimy kierować tutaj.


WERSJA RESPONSYWNA FORUM