Forum dyskusyjne ...
forum dyskusyjnedołącz do klubulista klubowiczównasze samochody

   rejestracja | zaloguj się   pomoc

Wspomnien czar-poldek Nimnula-Spidol

 Moderowane przez: daemon
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

  
 Sortuj wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wątek wyświetlony od najstarszych wypowiedzi <<
 Autor 
 2006-05-07 12:11:03

Ostatnio przechadzam sie po giełdzie na rybitwach hehe w sumie jak cotydzien i co ujrzały moje oczy- Spidol we własnej osobie za kierownica jakis starszy gosc i jakis mlodzik jako pilot lecz poldkowi duuuuuuuuuuuzo juz brakowało od czasu spidola na 13" widac ze juz zmeczony zyciem jest poprostu padlina sie juz z niego zrobila nie to co za czasow gdy był w rekach nimnula ale bed look został i klapa szpachla a i pozostałosci naklejki kamikadze na tylnej szybie ale miło bylo go zobaczyc a cena to 2300zł wiec jagby ktos chciał to pewnie jeszcze sie pojawi bo cos ludzie sie na niego nie rzucali

pozdro warioty

-----------------
2013-05-07 17:36
  
 
 2006-05-15 19:57:10

Pewnie ruszył go ząb czasu
Pozdr.

-----------------
Italian Car Lover.
www.zolna.eu
Darmowe ogłoszenia Zamość
Spoty na telebimy i ekrany reklamowe
2011-04-15 14:43
  
 
 2006-05-16 18:04:29

no no tez my (ja i nimnul) widzieli tego poldka jak prowadzil go jakis dziadzia.dobrze ze speedol jest bez bazuki bo by dziadzia ogluch.ale fajnie go bylo zobaczyc

-----------------
...::KaMiKaDzE SqUaD KrAkÓw::...
 
  
 
 2006-05-18 09:17:52



No szkoda mi patrzyć jak sie zmarnił przez te lata w sumie i tak wiele wytzymał, szczególnie w rękach moich naswtępców którzy tak jak i ja go katowali ale chyba juz nie wkładali w niego tyle hajsu i pracy




-----------------
www.autaslubne.pl
2015-01-02 12:52
  
 
 2007-05-09 17:12:32

Jak wyglądał ten poldolot ? jakies foto ?
Może go gdzies wypatrze na giełdzie
2007-05-09 17:42
  
 
 
 MotoNews.pl » KaMiKaDze SqUaD

 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
 

Regulamin i warunki korzystania z forum | Polityka prywatnoœci

Forum motoryzacyjne udostępnia portal MotoNews.pl. Wszelkie pytania związane z funkcjonowaniem forum prosimy kierować tutaj.


WERSJA RESPONSYWNA FORUM