2006-05-07 12:11:03
Ostatnio przechadzam sie po giełdzie na rybitwach hehe w sumie jak cotydzien i co ujrzały moje oczy- Spidol we własnej osobie

za kierownica jakis starszy gosc i jakis mlodzik jako pilot

lecz poldkowi duuuuuuuuuuuzo juz brakowało od czasu spidola na 13" widac ze juz zmeczony zyciem jest poprostu padlina sie juz z niego zrobila nie to co za czasow gdy był w rekach nimnula ale bed look został i klapa szpachla

a i pozostałosci naklejki kamikadze na tylnej szybie ale miło bylo go zobaczyc

a cena to 2300zł wiec jagby ktos chciał to pewnie jeszcze sie pojawi bo cos ludzie sie na niego nie rzucali
pozdro warioty
-----------------